Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Alenasis

Dianad, Tinizmus,
ja idem ku Švehlíkovi na konzultáciu 6.5 a na opku 23.6 tak dúfam, že som si vybrala dobre :)

Tinizmus

Dianad, uz vidim tvoj koment :)
mala si velmi rozdielne prsia pred opkou ? lebo ja mam podla neho rozdiel, ale nejdeme davat rozdielne implose.. tak davaj potom detaily, som zvedavaaaa a hlavne nech nic neboli/resp co najmenej :)

doka

Dianad,
tak už aj Ty máš ciciny :)-gratulujem,čo sa týka bolestí-ked začneš pociťovať náznaky bolesti-pýtaj si lieky,alebo injekciu-aby sa tá bolesť nevystupňovala do veľkej-potom by to bolo horšie :)-preventívne každých 4-6 hodín :)

kitky

Dianad,

ešte stále to neprišlo? :) Držím ti palce a poprosím ťa, daj vedieť, ako to prežívaš. Dr. Švehlík - kde ťa operovali?

Luky2112

VeVerka13
tak to si ma potesila za skafander uz po 3 tyzdni mozem dat dole a davta ho iba na noc :) ja som strasne zvedava ako sa budem citit v podprsenke :)

Sandritta
To tvrdnutie nieje moc prijemne ale tak co narobim raz to hadam prejde :) po akej dobe si chodila uz von,isla si podla toho ako sa citis?ja sa doma moc nudim,len neviem ci vlastne mozem robit co chcem :)))

dianad

Ahojte babule, ja som dnes mala o 8,30 opku, dr svehlik a pred chvilou som sa prebudila.. Bolesti nemam zatial, este ucinkuju oblbovaky zrejme:)) ale tlaky citim... Nakoniec vybrali 420 a 390, ked ma merali a pokreslili s 450ml, tak by som prso mala az v polovici pazuchy:D tak dufam ze tieto nebudu moc male, ale mala som aj sizer, a pri opke dr so sestrickpu tiez zhodnotili ze takato velkost je fajn.. Uz som na nich hroozne zvedava, zatial si ich len tak nesmelo chytam :D
Tak baby co sa chystate a co vas to caka, drzim palce a nebojte!! Zmakneme to :))

VeVerka11

Luky2112
Ja som od Červeňa a ohľadne nosenia podprdy mám takéto info.
- prvé 3 týždne len skafander
- po 3 týždňoch látková podprsenka s kosticou/žiadne vypchávky, skafander len na noc
- po 6 týždňoch látková podprsenka/tvarovaná podprsenka s kosticou, už sa môže nosiť aj push up, skafander už netreba ani na noc
Ja sa stále aj tak najlepšie cítim v skafandri, na podprsenku si zvykám. Som už 6 týždňov od opky :)