Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

chiquilla
ja som an boku spla už od tretieho dna včera som to po meisiaci povedal dokimu a n sa smial že v pohode ak to mne nič nerobý že možem a na prsiach sa to tiež neodrazilo

doka
ahoj moja tak u pikuu sa platí len 20 za konzultačku tá je v utorok termín si možeš vybrať sama ale opeeruje v pondelok poobede na druhý den už ráno domou žiadne dreny a ja si myslím že po dialnici by si tých 100km zvládla ale určite so šoférom :) nič sa tam neplatí ani dopredu
pajaZH
tak som rada že si spokojná mne sa zdá tiež že okruhle by sa ti hodili mne sa už tiež zdá že mohli byť o niečo večšie :) no a stým kamošom si to asi premysli vyzeral ste super dobre zohratý pár

Sandritta

Chiguilla,
Mam take bavlnene s elastenom z tesca F&F, takze je take elasticke. No ja to tak uz nosim asi tyzden, tiez ma to mohlo napadnut skor, mne sa uz koza jezila ked som si isla davat ten skafander len na telo, az som z neho mala cervene podrazdene prsia. No takto mi je super, vyskusaj, pomoze to ;)))

Chiquilla

sandritta: to si davas obycajne tielko :) super napad... ja som 2tyzdne po opke a este 3 tyzdne to musim non stop nosit :(,nevladzem.

mimah

Doka
Jasne mozme dat stretko,som z trnavy,ale ja chcem ist az v zime. Chcem sa ta este spytat,ci ti nezostali po liposukcii jamy na stehnach? Lebo u mna to je dost viditelne,ako celulitida

Sandritta

Luky2112,
Este ma napadlo :) ja si pod tej skafander uz davam vzdy tielko, uz som ho nezniesla na tele a prsiach, mala som pocit ze ma skrabe... Tak potom skus aj toto ;)))

Sandritta

Zoja83,
Musim pochvalit Mudr. Cervena, tvoju modelaciu zvladol naozaj krasne, mozes byt spokojna. Mozem sa Ta spytat co sa Ti vlastne stalo predtym s implantatmi? Videla som, ze si bola prvy krat v Chirmede, potom dalsia reopka a teraz modelacia.
Musela si si toho teda vela uzit a vytrpiet, chapem Tvoj strach pred dalsou opkou, ale myslim ze ked Mudr. Cerven takto zvladol modelaciu tak by som sa asi nebala ist do implosov... Drzim palce, nech uz si konecne spokojna a mozes si uzivat krasne prska :)

PajaZH

za konzultáciu som platila 20 eur, a mám aj termín a zatiaľ som nič neplatila,potom si sama objednáš imploše a zaplatíš a oni ich pošlú na kliniku :-) a zvyšok sa platí asi v deň opky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk