Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

tina161976

ale nejak mám stále obavy aby na mne nevyzerali veľké :-D ale však doktor vie čo robí, nechám to na ňom. a s ex sme to nechali tak, uvidíme časom či sa dáme do kopy či nie, stretávame sa furt.

lauritania

tina161976 - áno , tá podpora tu - je skvelá a pomáha ...
a dakujem - prsia v podprde su v pohode , aj z boku , len spredu je tam mierna asymetria , ale ten pás veru pomáha , mám ho založeny len 24h , a už sa mi zdá , že to kusoček pomohlo :-)

tina691976

doka
operuje asi dve ale pri mne to bolo tak že ja som išla prvá prsia a tá pani za mnou už mala modeláciu brucha tiež vela schudla ja som bola na izbe sama lebo tá pani si tiež vyžiadala že chce byť sama ale su dvojpostelové izby a jedna asi jednopostelová tá cena zodpovedá aj tomu čo tam uvydíš luxus to nieje ani zlaté tácky no o pacienta je postarané aj sestričky príjemné a čistota

doka

nechápem-takmer 1000€ rozdiel medzi Pikulom a Mládekom ???
preto sa pýtam,či by som zvládla na druhý deň 100km-samozrejme vodič-manžel...

olly-fa

Doka

Ahoj,presne ako baby pisu,konzultacia 20 € cakacia doba kratka,oparacie len v pondelky poobede,konzultacie a kontroly v utorky poobede,vopred sa neplti,len tesne pred opkou,cena implosov 730 + podprda 53 to si objednavas sama a na klinike sa plati 1325€. Cestu podla mna zvladnes,je to iba po dialnici,ziadne vedlajsie cesty. :-)

doka

Mimah,
nie,kožu mám peknú-natiahnutú,žiadne dierky,hrbolčeky-nič :),ale modriny ešte mám...
ok,keby si bola hoc kedy v NR-tak daj vedieť :)
ja som viac menej rozhodnutá pre silikony...,len rieším chirurga,kliniku...

tina691976

chiquilla
ja som an boku spla už od tretieho dna včera som to po meisiaci povedal dokimu a n sa smial že v pohode ak to mne nič nerobý že možem a na prsiach sa to tiež neodrazilo

doka
ahoj moja tak u pikuu sa platí len 20 za konzultačku tá je v utorok termín si možeš vybrať sama ale opeeruje v pondelok poobede na druhý den už ráno domou žiadne dreny a ja si myslím že po dialnici by si tých 100km zvládla ale určite so šoférom :) nič sa tam neplatí ani dopredu
pajaZH
tak som rada že si spokojná mne sa zdá tiež že okruhle by sa ti hodili mne sa už tiež zdá že mohli byť o niečo večšie :) no a stým kamošom si to asi premysli vyzeral ste super dobre zohratý pár

Sandritta

Chiguilla,
Mam take bavlnene s elastenom z tesca F&F, takze je take elasticke. No ja to tak uz nosim asi tyzden, tiez ma to mohlo napadnut skor, mne sa uz koza jezila ked som si isla davat ten skafander len na telo, az som z neho mala cervene podrazdene prsia. No takto mi je super, vyskusaj, pomoze to ;)))