Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Verrum

Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Toto som skopirovala z tejto stranky,je to napisane uplne na zaciatku!!! Tak by sme ta poprosili,aby si nam nekazil/a radost a odstahoval/a sa na ine forum. Vdaka.

lauritania

all , jajakarinka

ahojte kočky , dnes som bola na druhej kontrole po 14.dnoch ,taktiež vyberať štichy zo stehien , a kontrolovali sme aj cici , zaujímala ma ta moja mierna asymetria/jeden prsník trošinku vyžšie /, vraj sa to ešte podá , zrejme mám tvrdší sval a potrebuje dlhší čas aby sa usadil a videl tu miernu asymetriu , dal mi od dnes nosiť pás , krížom cez prsia aby pás tlačil prsník dole ... tak dufam , že to pomôže ...
inak tá moja plastika : lifting stehien nedopadla s uspokojením ... je to len polovičný efekt vypnutia kože, na dokonalý efekt by to chcelo rez po celom obvode stehna , no toho som sa obávala , tak je rez len v slabinách a efekt minimálny .. takže bud sa zmierim s ochabnutými nohami alebo neskôr pôjdem do ďalšieho rezu .... no čo už :/ - pozostatky 70kilového ubytku :-/
...kiež by som bola šťastná a spokojná ako vy s výsledkom , ked neriešim stehná tak prsia .... dnes som si aj poplakala koli stehnam , prišlo mi to lúto že to nestálo za to .... tak aspon tie prsia potešia :-)

zdravím nové "cickane" a prajem čo najmenej bolesti !

Verrum - no comment , teš sa zo svojich krásy a dokonalosti a nelez medzi nás !

tina691976

pajazh
tak som rada že si spokojná ja som až potom na to došla že to možeš byť ty ked si povedala že ty čakáš na konzultáciu tak ma napadlo že to može byť paja z fora trafila som super si pekná mladá baba a ten fešák čo bol stebou škoda že len bývalý lebo bolo vydieť že ste si dobre rozumeli a doktor je fakt super má velmi dobrý prístup budeš určite spokojná aj ja mám 400ml su fakt pekné

PajaZH

tina691976

Ahoj, aj ja som rada . som vravela ex priateľovi že dnes tu má byť aj jedna z fóra tak sa smial :-D no super to dopadlo, dohodli sme sa na 400ml-cc okrúhle, rez pod prsiami,opku mám 26.5 tak sa teším jak sopľavé decko :-D :-D čakala som že mi povie menej a on hneď že 400-450 ale že 400 bude akurát ...

tina691976

ythyl
no aj ja mám medzeru ale tu som mal aj pred tým tak ja to dáko neriešim mne sa páčia také aké su ved už to spomniesu lajdáky no aj ja už cvičím lebo to ako som videla seba zmlandravenu po mesiaci tak horor
olly-fa
ja som ti už volala ale aj tak gratulujem dneska som bola na vyberanie stehou tak som spomenula prad dokorom že ťa včera operoval si pametal aj tovoju spolubojovníčku
no som nemala dneska ani čas celý den na stavbe a potom pobede na vybratie stehov ale som sa pýtala že či som robila dobe že som od začiatku spala na boku tak sa smial že v pohode že to je len dobre že som si zvikla a nemožem infra saunu že to jediné mám zakázané a aj boxovanie no tak to vrece bude používať len syn s manželom škoda ale že už možem nosiť aj podprdu v pohode a aj cvičiť aj behať tak skusim pomaly
doka
všeko je super aj doktor zlatý ešte sa aj bavil s manželom o odsávaní tuku on rozpráva uplne na rovinu čo sa mne páči len sa rozhodni čo bude tebe najviac vyhovovať
a bbaby čo máte pred opkou tak len do toho všetko prebolí a bude dobre
pajazh
som rada že som ťa stretla ako to dopadlo na konzultácii

mata125

Nikita_Daryia
dakujem :)) no videla som uz aj krajsie :) ale som spokojna oproti tomu co som mala...no 400ml budes mat super mne chceli dat najviac 330ml ale nakoniec bolo len tych 300ml..mohla som pytat aj viac :)) uz ked za to platis..tak budem drzat palceky nech ti to dobre dopadne :)) potom si precitam ako si to zvladla :))

mirkaviki

Luccia

dakujem moja....no dufam ze ta krv bude v pohode bo si ani neviem predstavit to sklamanie keby som na ziadnu opku nesla ale dost sa toho bojim bo ja som tiez vegetarianka a okrem toho viem ze som aj chudokrvna tak dufam ze tie hodnoty budem mat v norme inak sono,ekg,moč mam ok to uz mam vysledky no a v pondelok si mam ist po zvysne takze sa dozviem svoj ortiel. opku by som mala mat 27.3 - teda dufam ze bude a ja som bola len na jednej konzultacii a vsetky dalsie veci a otazky konzultujem s doktorom cez mail. ale musim povedat ze mi uz z citania tých for a pozerania fotiek riadne hrabe :D a uz som prisla na to ze sa to neoplati porovnavat bo na kazdej to vyzera uplne inak :D

Luccia

Mirkaviki,
uz sa ti to blizi ze?
Drzim palce nech dobre dopadnu vsetky predoperacne. Neboj sa tej chudokrvnosti. Ja som dlhorocna vegetarianka, tiez mam obavy, ale KO bol zatial vzdy v pohode. Kedy mas presne termin? Ja u Racza 29.4., tak to uz ty budes fit a krasna :-)
V piatok idem na finalnu konzultaciu, aj vizualizacia snad bude, tak potom sa definitivne rozhodnem pre velkost.

Sashinka, pozerala som tvoje fotky, lebo mas presne rozmer ako aj aj budem mat asi - 295 mentor, kraaasne su!! Fakt. Sa mam na co tesit, ak by mi to dopadlo podobne.

mimah

Doka
Ahoj, dlhsie som tu nebola, chcem sa ta opytat ako si na tom s prsiami, ostal ti v nich nejaky tuk? Citam tu, ze si chces dat silikony?