Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Ano zajtra ma to čaká o pol desiatej tam mam byt tak snáď o desiatej pôjdem na salu :-).dakujem určite budem písať.no konzultáciu som mala 15.1 a rovno mi dali termín zákroku .cca týždeň pred operáciou ťa čaká este jedna konzultacia tak stačí ked to tam rovno prinesies.po prvej konzultacii dostaneš papiere s instrukciami :-)

tina691976

luky2112
no to ani ja neviem ale určite pri nejakom neopatrom pohybe ja som ale pomaly skušala čo mi telo dovolilo ja som rýchlo spala na boku čo je tiež nie dobré ale musím zakolpať namalo to na mna žiadny zlý učinok už pomaly skušam aja cvičiť len po mesiaci to telo v hornej partii riadne ochablo .budeš aj ty v pohode ked si taká šikovnica

mirkaviki

Nikitka_Daryia

tak uz zajtra ides na to? tak ti prajem vela stastia a drzkam palce :) a hlavne sa ozvy ze ako si dopadla :)
A prosim ta ako skoro pred opkou si im odosielala vysetrenia a kedy ti dali vediet kedy (o kolkej ides na opku) dakujem :)

Lila22

jajakarinka

ano idem 2.Apríla..akurat mi volala sestrička že mam prísť na 7 ráno, miesto na 8.. že pôjdem prvá alebo druhá.. tak som zvedavá koľko nás tam bude.. :-)

lauritania

jajakarinka - nie bolesti nie su žiadne ... občas to kde tu pichne v prsniku ale je to chvilkové a nie velmi bolestivé ... uplne už pohoda ... treba šetriť prsné svaly , nezapájať silu v rukách , lebo vtedy citiť tlaky v prsiach , ale už je to uplna pohoda ... dufam , že to u mna nebude nejaky posun implantatu , už sa stresujem ..

jajakarinka

Lauritania.....som zvedava co ti povie hned si potom poprosim infi:-) no ved toto skoda ze nemozeme to vidiet ake budu po:-) ale uz nic nebolka vsak?

slniecko83

VeVerka
Dufam ze to je normalne ked to zaboli ono to nie je velka bolest. Myslim si ze preto to zaboli lebo tie prsia si zvykaju a predsa len ked dlhsie lezimna boku a potom sa dam na chrbat tak podla mna je to tou vahou a ked sa usadia tak to bude v pohode. Nezapieram sa pri zdvihani z postele a uz aj maleho dviham. Za takych 10 dni by som chcela zacat trosku cvicit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk