Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Mirkaviki

Cesta bola uplne vpohode.predodchodom z kliniky som si dala radsej tabletku od bolesti a slasom :-)

Ja som sirobila predoperacne v sukromnej klinike vsetko nainternom oddeleni a takaj zaverecne mam od internistu. S anesteziologom som vobec nebola.len vden opky :-) zaverecne ti moze urcite urobit aj obvodnA.

teneriffe

Ahojte, dakujem za podporu.
Bola som v sobotu u cervena, cize 4.den
Dviham sa sama, bruchom, nohami... Po opke ok, ale potom, ako sa mi bolest rozlezala, som myslela, ze skapem...

Kedy ste isli do prace?

Nikita, drzim palce

mirkaviki

sashinka1985

ja som z Dolneho Kubina takze este hodinka cesty navyse ale tie kontroli ma ani tak netrapia bo ja sa strasne rada vyvazam na aute skor ma trapi ta cesta domov - da sa to prezit?

este by som sa ta chcela spytat ze to zaverecne interne vysetrenie ktore je nutne ti robil anesteziolog ci tvoja doktorka bo moja doktorka povedala ze to ona mi napise spravu ze to neznamena ze musi byt od anesteziloga bo ja som si myslela ze ano tak teraz uz neviem :D

dianad

Ythyl,

Ked som sla ku svehlikovi odniest zmluvu, vo vytahu som stretla kocku od svehlika s rovnakymi implosmi - 390 a 420 a hovorila mi ze sa jej máli a ze by si dala viac, nebola si to ty?:))
Totiz o 2dni idem aj ja pod noz a budem mat rovnake impl ako ty - chcem sa opytat, vyrovnala sa ti asymetria tymi velkostami implantatov? A kedze si uz viac dni od op, ako cca hodnotis velkost prs? Su to cca Ccka? Ja len pre predstavu...
Dakujem :)

Izabella294

Ahojte,baby.Uz dlhsie sledujem toto forum,ale,prispievam az teraz.Min. tyzden som pldstupila plastiku prs aj ja na klinike v Ba-310 ml anatomicke implantaty.Druhy den od operacie mi bolo fajn,aj som sa sama postavila,ale odvtedy to je horsie a horsie.Prsia ma strasne bolia,su tvrde,akosi napuchli,lebo ich mam nejako moc pod pazami-mozno len moj pocit,neviem.Uz sa sama nevladzem postavit,cele noci nespim,pretoze ma pekelne boli chrbat a ronim slzy,ked tu citam,ako ste po par dnoch fit a mne je horsie a horsie.Bez Novalginu nemozem ani existovat a aj ten zaberie len na chvilu.Myslite,ze sa mi tie silikony mohli posunut alebo co?Zajtra idem na prvu kontrolu,,len ta neistota ma nici.Budem vdacna za kazdu odpoved ci radu.