Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

klarinka22

All
Ahojte baby som takmer mesiac po operácii prs, operovana som bola u pána doktora Hederu. Možem ho len a len pochváliť je veľmi milý a ochotný. Mám 445 anatom pod svalom prispela som aj fotkou do galerky ale foto nie je moc kvalitná.v utorok idem na kontrolu a som zvedava kedy budem môcť začať cvičiť. je tu niekto kto po mesiaci pomaly začal alebo by som tomu mala dať ešte trošku času? dakujem a všetkým čo máte pred operiou prajem veľa šťastia a nebojte sa bolesti sa dajú prežiť a po čase si ani nespomeniete aké to bolo.

tina691976

baby nemáte dáke info ako je to so solárkom po akom čase sa už možem solárkovať či su nejaké obmedzenia lebo som biela ako hruškové h..o :)zišlo by sa to zmeniť

doka

OLLY-FA,
budem na teba myslieť-všetko dopadne OK a zajtra taký čas budeš sledovať nové cicenky :)-teším sa s tebou :)

jajakarinka

Nela111.......viem ze uz objednavaju na rok 2015 opky. ....cakacia doba na opky je taka isto dlha ako v predchadzajucej klinike kde bol. Ja osobne v den konzultacie som sa objednavala aj na opku a to som bola minuly rok 2013 v o februari na kontrolu po mastopexii a objednavala ma sestricka zuzka az na 1aprila 2014.... dlho sa u dr.cervena caka ale oplati sa lebo je to super plasticky chirurg aj ako clovek ma srdce na pravom mieste :-)

Nela111

Baby co ste teraz boli alebo coskoro pojdete k Cervenovi- teraz ked robi na inej klinike, kolko sa u neho caka na konzultaciu a potom na opku?? Da sa naraz objednat termin oboch? Alebo OP najskor az pri konzultacii?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk