Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

baby nemáte dáke info ako je to so solárkom po akom čase sa už možem solárkovať či su nejaké obmedzenia lebo som biela ako hruškové h..o :)zišlo by sa to zmeniť

doka

OLLY-FA,
budem na teba myslieť-všetko dopadne OK a zajtra taký čas budeš sledovať nové cicenky :)-teším sa s tebou :)

jajakarinka

Nela111.......viem ze uz objednavaju na rok 2015 opky. ....cakacia doba na opky je taka isto dlha ako v predchadzajucej klinike kde bol. Ja osobne v den konzultacie som sa objednavala aj na opku a to som bola minuly rok 2013 v o februari na kontrolu po mastopexii a objednavala ma sestricka zuzka az na 1aprila 2014.... dlho sa u dr.cervena caka ale oplati sa lebo je to super plasticky chirurg aj ako clovek ma srdce na pravom mieste :-)

Nela111

Baby co ste teraz boli alebo coskoro pojdete k Cervenovi- teraz ked robi na inej klinike, kolko sa u neho caka na konzultaciu a potom na opku?? Da sa naraz objednat termin oboch? Alebo OP najskor az pri konzultacii?

Lenkalili

marikamarika

Moja pobavila si ma že himalaje :D :D chichi aj ty ich máš super krásne bomby uvidíš že bude čiaročka ako vyšitá :-)

lauritania

chiquila - ahoj my sme boli v ten deň operovane spolu . šla som po tebe mne robil aj plastiku stehien , bola som na sale až 4 hodiny ... zahliadla som ťa na druhy den ked si telefonovala na okne ... ja mam vahu 58 a vyšku 166 , tak sme si stavbou podobne , no mne dal 410ml anatomicke , s velkosťou som uplne spokojná , len ešte čakam nech sa lepšie usadia abysom bola spokojná.. ale je zbytočne porovnavať , lebo u každej ženy pri rovnakej váhe a výške - aj velkosťou rovnake prsia ukážu inak ... u mňa tiež kontrola dopadla dobre , doktori aj sestrička prsia vynachválili , no idem zas v utorok na dalšiu kontrolu koli štichom - stehnám ..

olly-fa : tuj tfuj tfuj !!!!! ;)

tina691976

lenkalili
no ja asi tuto čiarku nedosiahnem lae možno časom sa to poddá ešte som len mesiac po opke ale sa teším su pekné aj ty máš super treba sa tešiť vždy lepšie ako predtým aspom u mna

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk