Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silviklh

Sandritta,

zmenil sa tvar.vôbec sa mi nepáčia a aj pred svojím chlapom si ich nerada odhalujem,co vtedy vobec nebol problem :D po operácii som mala cez prsia 91cm, a to mám aj teraz. určite odfotím.len neviem,kam sa to teraz posiela?

jajakarinka

All

Vsetky ste mile a ochotne poradit vo vsetkom. ....normalne by som vas vsetky pozvala na kavu keby sa to dalo :-) :-) :-) :-) :-)

lauritania

jajakarinka - galeria ked pride k tomu meilu a bude mať čas , tak ich hned tam vloží pod tvojim nickom a spätne ti pošle meil s linkom a pristupom , heslom - ten je rovnaký u nás všetkých . ona je to kočka šikovná , tak hned ako bude môcť to vybaví !

áno musela som vyskušať :-) , zvedavosť !!!! hihi

lauritania

lenka - mne pridu uplne prirodzene tvarom aj velkosťou , tak nezufaj že nie su väčšie , lebo už by neboli tak prirodzene , prirodzenosť je krajšia ... ale to sme my ženy - stále je nam niečoho málo :-) , ja som sa najprv bála či nebudu velké , po opke som sa zlakla že uf nejake velke , a par dni po opke som spokojná , no už mi prebleslo hlavou že mohli byť aj väčšie ... hihi , ale uisťujem sa že menej je viac ;)

slniecko83

Sashinka1985

Uz to bude 8 tyxdnov v utorok od opky a stale mi to neodpucha a uz aj pochybujem ci to je vlastne opuch. Ty pises ze ti tiez zacal opuch miznut tak po 7 tyzdnov tak budem este dufat ze odpuchne

slniecko83

VeVerka

Celu noc nevydrzim spat na boku,striedam polohy raz na jednom biku potom na chrbte a zase na druhom boku. Ozaj nespytala by si sa na kontrole prisim ta od kedy sa moze spat na bruchu?

Lenkalili

lauritania

Ďakujem moja ja len som chcela počuť váš názor vieš :) som spokojná ale, ako mám napísané aj na foto, veľkostne som očakávala viac, čo ma mrzí ale inak som spokojná ale rada by som počula aj názory báb odtiaľ vieš predsa my už nie sme takí "laici" a vidíme lepšie nejaké napr. chybičky ako niekto kto sa do toho nevyzná. Ďakujem za tvoj komentarik :-)

slniecko83

Luky2112

Gratulujem k prskam a prajem rychle zotavenie. Citala som ze sa sama posadis z lehu super. To mne museli pomahat 6 dni. Ako sa citis?

jajakarinka

Tak ty uz tricka skusas to je super:-) a neboj to prezijes vyberanie stehou to bude malina :-) no uz som poslala fotky a teraz co sa bude diat?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk