Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lilla22.......ahojkaj:-) no bojim sa trosku lebo viem do coho idem ....viesco ako som pozerala fotky bab od dr.cervena tak sa nebojim vysledku bojim sa toho ci po opke uz konecne nebudem mat asimetriu bo teraz ju mam tohto sa bojkam ale ja mu verim na 100%:-) je naj naj naaaaj odbornik:-) ty ides2:4vsak? Viesco ale ja osobne ked sa niecoho bojim tak to potom dobre dopadne :-)

Lila22

jajakarinka ahoj :-)

dlho sme nepísali,,, aj ja som poslala fotku do galerie ako vizeram teraz..:-) nezacinas mat obavy trosku? ja sa trošku bojim ako to bude vizerat, ci sa mi bude pačiť výsledok :/

tina691976

klarinka
ja som cvičila intenzývne a hlavne behám rada čo je premna velmi ťažké a máš pravdu musíme sa o seba starať aby sme boli kočky ked sme sa dali vylepšiť na to solárko si ešte počkám aspom mesiac dakujem a držím palce nech sa ti darý aj pri cvičeníí nech si krásna

tina691976

klarinka
ja som cvičila intenzývne a hlavne behám rada čo je premna velmi ťažké a máš pravdu musíme sa o seba starať aby sme boli kočky ked sme sa dali vylepšiť na to solárko si ešte počkám aspom mesiac dakujem a držím palce nech sa ti darý aj pri cvičeníí nech si krásna

tina691976

klarinka

klarinka22

All

Ešte som sa chcela opýtať na spanie na boku, po 3 týždňoch som sa začala prevracať aj na bok keď sa už dostanem opatrne do tej polohy tak je to v pohode ale pri prevracaní čo robím ešte aj tak veľmi stroho cítim také tlaky v prsiach ako keď som sa po operácii dvíhala z postele. je to v poriadku?

klarinka22

Tina

Ďakujem Tina :) ja som pred operáciou cvičiť dlho nechodila ale rozhodla som sa že keď už mám pekné prsia mala by som sa posnažiť aj inde a trošku spevniť tak sa teším na nový začiatok a začnem pracovať :)

klarinka22

Tina

Ďakujem Tina :) ja som pred operáciou cvičiť dlho nechodila ale rozhodla som sa že keď už mám pekné prsia mala by som sa posnažiť aj inde a trošku spevniť tak sa teším na nový začiatok a začnem pracovať :)

klarinka22

Tina

Ahoj mne známa hovorila že po dvoch týždňoch už mohla chodiť do solárka ale jazvy si stále prelepovala. Ja som už mesiac po ale ešte pre istotu nechodím radšej počkám a pôjdem na istotu trochu neskôr.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk