Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

Dea
Ahoj o tej bolesti po prebudení je to individuálne každá to pociťuje inak.Ja som to cítila akoby my ostal stáť kamión na hrudi ale všetko sa dá vydržať.Pre lepšiu predstavu sa môžeš pozrieť do galérie.Stačí keď budeš prispievať na fórum,potom posles foto pŕs bez tváre na galéria@zoznam.sk a dostaneš prístupové heslo.

katus1

Lenkalili

Ahoj, ja som uz dlhsie cakala kedy hodis aktualne fotecky, ake mas prsícka po case :-) a mas ich teda ze WAUUUUU fakt, strasne krasne.Hned by som take brala, mozes byt spokojna a neboj sa co sa tyka velkosti,neskor prídu deticky, prsia sa ti uplne zmenia aj zvacsia, potom zase budes potrebovat urcite reopku, tak potom si das uz vacsie implose :-) FAkt krasne prsia

Dea

Ahojte chystam sa
na opku a chcela by som sa opytat ci niektora z vas ich ma taketo a ako to vyzera a ci to po prebudeni z narkozy velmi boli.V papieroch mam
napisane typ implantatu: ES805N
Objem implantatu:390cc
Rozmery implantatu: vyska:12,8cm
sirka:12,8cm projekcia 4,6cm
Neviem ci budu male alebo
velke.Lebo nechcem aby boli prilis
male.Ak sa tomu rozumiete tak
prosim napiste ake vlastne ich
budem mat.Dakujem velmi za kazdu
odpoved a prosim nekritizovat

slniecko83

Veverka

Dakujem zatial vsetko. Keby ma nieco napadlo tak ti napisem. Skusaj pomalicky a uvidis ako sa ti bufe lezat na boku. Zo zaciatku som sa bala dat na bok ale casom uz v pohode. Sice ja trosku citim jak na zabolia ked sa z boku dam na chrbat. Inak ma prsia nebolia. Asi si musia este zvyknut ked menim polohu. Ono to zaboli iba ked som dlhsie na boku a idem zmenit polohu na chrbat a ked som iba chvilku na boku a idem na chrbat tak ziadna bolest.

VeVerka11

Slniečko83
Budem sa aj ja snažiť pomaly si lahnúť do inej polohy.
Dúfam, že sa nezabudnem, ale opýtam sa. Hneď Ti dám info. Ešte dačo Ťa zaujíma?

tina691976

chiquilla
a ešte ten opuch je u každej iný niekomu to trvá dlhšie ja som teras pozorovala ako to odpuchlo už sa mi zdaju aj menšie ale tvar si držia neboj všetko bude ako má byť gratulujem ku prsiam

tina691976

chiquila
ja som mesiac po op už som začala pomaly cvičiť ale len nohy včera som sa pýtala aj ja či sa može solárko že áno ale prelepovať rany

Chiquilla

baby kedy zmizne ten opuch prs? to trva aj mesiac?
som 2tyzdne po opke.. dnes uz zacinam aspon na lynfodrenaz chodit. lebo sa zbalaznim necvicit :( a do solarka by som uz mohla? ked prelepim jazvy pod pazuchou?

jajakarinka

Lauritania......nooooo uz som kukala tvoje fotky:-) mas krasne prsia a celkovo ta premena je wau:-) ty si taka mila vzdy upokojis cloveka:-) nejde mi davat rovnake inplantaty ale 375ml a350ml pan doktor ma ubezpecil ze budu rovnake a ja mu verim ....ale aj tak mam taky malicky strach nech uz mam po opke:-)