Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Tina

Ahoj moja, no ja tak isto, uplne zlee, a bradavky no konec, a tiez ze svrbi boli ta pokozka, ale chvala bohu jak som natrela kremom na strie tak to troska povolilo ale tie bradavku tych sa nemozem ani dotknut..dufam ze aj mne to co najskor ustupi, inak ako spokojna s prskami?? Secko oki?

slniecko83

VeVerka

Tiez dufam ze sa to este urovna. A tu hrcku co mas pod jazvou je velka a boli ta? Neboj hrcka sa urcite vstrebe. Spavas aj na boku? Ja uz niekedy spim na boku tak to sa uz aspon trosku vyyspim.

Titten

sandrita,

ja mam rovnake implose, pod prsiami 68cm. Po opke mi to spravilo obvod asi 87cm, neskor odpuchlo a siel dole 1,5-2cm

tina691976

sandrita
velmi pekné prsia máš gratulujem
lauritánia
no su velmi pekné prsíčka gratulujem a máš šťastie moja sestra ked schudla tá má hrozne škaredé brucho a pozerám že ty ho máš celkom pekné len tak dalej kočka steba bude na leto ako hrom

tina691976

marikamarika
ahoj ja som tiež 4 týždne po a stále mám taku pokožku natiahnutu ale natieram telovým mliekom pomáha su pekné ale aj citlivé stále dakedy ko keby svrbeli najme na boku a spodok a tie bradavky su velmi citlivé nahoršie to bolo druhý týžden a teraz to už pomaly ustupuje

marikamarika

Sandritta

No ja mam pod prsiami 73, a teraz cez prsia 93,5(bez podprsenky)..vied co ja tiez ked som sa na ne divala kuk jake male na to ze tam mam 485ml, ale jak sa kukam stale castejsie a troska odpuchli tak sa mi zdaju celkom dost velke, uvidim ako to dopadne ked sa usadia..zatial sa mi to paci :) aj ty ich mas velmi pekne a velkeee..ja som nemala skoro ziadny material..
Sashinka
Dakujem moja. No ja som si necitila bradavky prvy tyzden vobec, potom sa mi cit zacal vracat az to teraz prepuklo do dost velkej bolesti koze aj na prsiach aj bradavkach..ta moja podprda je bezsvova chvalabohu a aj tak mi vadi ked sa mi trie o kozu, boli ma aj dotyi ked si ich kremujem, ale ten krem na strie to troska zmiernil..vyskusam aj detsky olej dik moja

sashinka1985

Sandrita, marikamarika

Prsiamate urobene naozaj velmi velmi pekne. A to myslim uplne vazne-super!!

Sandrita
Myslim ze prsia vobec nemas male mas ich tak akurat. Neboj to ako ti odpuchaju tak sa ti zmensili naobvode.mne tiez siel 1,5 cm dole ked odpuchali ale po druhommesiaci ako sa zacali usadazat ich mam naspat. Mammensiu velkost ako ty-295mentor pod prsiami mam 74 av obvode vdaka silikonom o 7cmviac ako som mala. Bola som plocha jak doska-79cm. To som vysoka, ale ta velkost mne staci. Hovorim si, z nicoho mam teraz nieco :-D a cim mensia velkost, tym mensie problemy:-) mas ich krasne urobene, tes sa z nich.

Marikamarika

Ja som od druhehotyzdna pouzivala na prsia klasicky detsky olej a robilo mi to dobre nane. Nesupala som sa,a koza nebola sucha. Bradavky som necitila a bolest v nich bola asi do 6 tyzdna. Uzje to lepsie aj ked stale to nieje ono. Hrcky mam pod jazvami tiez, masirujem masirujeM tak hadam zmiznu.som rada, ze kontrola dopadla dobre. Dalsiu mas o mesiac ze?Doki ti prsicka urobil krasne!!!!

Slniecko83
Ahoj moja, neboj sa prsia ti odpuchnu a vyformuju sa. Mne sa az po 7 tyzdni zacali usadzat a odpuchat. Do toho 7_8 tyzdna sa mi zdalo ze su stale rovnake a ziadna zmena.

Bittersweet
Ako sa mas moja? Co prska?dufam, ze je vsetko ok

Sandritta

marikamarika,

Tak to som rada, ze Ti to pomohlo :))) A dakujem za pochvalu, no nejak sa mi zmensuju, uz mam -3cm na obvode dole, tak dufam, ze sa uz zmensovat nebudu.
Inak ty mas tiez velmi pekne spravene prska! ;) Kolko mas prosim ta obvod pod prsiami? Ja sa uz bojim ci mi tych 330ml nebude aj malo... Aby to nejako nevyfucalo :D

marikamarika

Sandritta
Poprve mas to krasne gratulujem, a po druhe dakujem pekne moja, vyskusala som a tak sa mi ulavilo..:) este raz diiiiik

lauritania

baby , ešte sa chem opýtať , či je normálne že jeden prsník je momentálne torchu vyžšie ako druhy.

som len 11den po a viem že sa to musi usadiť a tak , a trva to aj 3 mesiace , no bud som videla že je väčší ako druhý koli opuchom , no že by bol nejaky vyžšie som nevidela .... inak už aj dnes vyzeraju tie prsia trochu inak , ako napriklad včera. takže je jasné že vysledok sa neda povedať tak skoro po opke .... spredu sa mi zdaju ok , len ten jeden vyžšie a zboku mi prídu nejaké divné , ale chce to čas ....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk