Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

baby nemáte dáke info ako je to so solárkom po akom čase sa už možem solárkovať či su nejaké obmedzenia lebo som biela ako hruškové h..o :)zišlo by sa to zmeniť

doka

OLLY-FA,
budem na teba myslieť-všetko dopadne OK a zajtra taký čas budeš sledovať nové cicenky :)-teším sa s tebou :)

jajakarinka

Nela111.......viem ze uz objednavaju na rok 2015 opky. ....cakacia doba na opky je taka isto dlha ako v predchadzajucej klinike kde bol. Ja osobne v den konzultacie som sa objednavala aj na opku a to som bola minuly rok 2013 v o februari na kontrolu po mastopexii a objednavala ma sestricka zuzka az na 1aprila 2014.... dlho sa u dr.cervena caka ale oplati sa lebo je to super plasticky chirurg aj ako clovek ma srdce na pravom mieste :-)

Nela111

Baby co ste teraz boli alebo coskoro pojdete k Cervenovi- teraz ked robi na inej klinike, kolko sa u neho caka na konzultaciu a potom na opku?? Da sa naraz objednat termin oboch? Alebo OP najskor az pri konzultacii?

Lenkalili

marikamarika

Moja pobavila si ma že himalaje :D :D chichi aj ty ich máš super krásne bomby uvidíš že bude čiaročka ako vyšitá :-)

lauritania

chiquila - ahoj my sme boli v ten deň operovane spolu . šla som po tebe mne robil aj plastiku stehien , bola som na sale až 4 hodiny ... zahliadla som ťa na druhy den ked si telefonovala na okne ... ja mam vahu 58 a vyšku 166 , tak sme si stavbou podobne , no mne dal 410ml anatomicke , s velkosťou som uplne spokojná , len ešte čakam nech sa lepšie usadia abysom bola spokojná.. ale je zbytočne porovnavať , lebo u každej ženy pri rovnakej váhe a výške - aj velkosťou rovnake prsia ukážu inak ... u mňa tiež kontrola dopadla dobre , doktori aj sestrička prsia vynachválili , no idem zas v utorok na dalšiu kontrolu koli štichom - stehnám ..

olly-fa : tuj tfuj tfuj !!!!! ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.