Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka - ahoj , dakujem - cítim sa uplne fajn ... dnes som skušala šaty, tričká , tielka bez podprsenky a vyzera to skvelo . prsia vyzeraju v oblečení že su menšie ako ked su na holo :D .. velkosť je skvelá , v oblečení prirodzena ... no ešte prsia nie su tak pekné ako by mali byť , ale dufam že sa ešte usadia ... a stehna ok ked už nemusim nosiť ten skafander , nosim len tie mega sťahujuce silon.punčošky a v tom mi je fajn ... v utorok idem vyberať štichy zo stehien tak ááááu , už teraz sa bojim , je to tam strašne citlivé ...

jajakarinka

Veverka - sandrita ....dakujem ze budete na mna mysliet a drzat mi palce :-) strasne to dobre padne ked sa takto tu podporujeme taka som rada dakujeeeeem:-) _

Lauritania ....ako sa mi mas?ako sa citis kocica jedna:-)

VeVerka11

Slniečko83
Hrčka je nebolestivá, citeľná na dotyk, masírujem ju. Keď si holím pazuchu tak vidím, že jazva je v tom mieste iná. Umývam si ho repíkom a masírujem. Spávam stale na chrbte ako v truhle :D prvý týždeň po opke to bolo celkom peklo, počas noci som bola hore niekoľkokrát. A teraz som si už asi zvykla :D chcela som vydržať do kontroly po mesiaci a už budem skúšať. V stredu mám kontrolu, tak, keď bude všetko v poriadku, tak sa poznažím :) a vydržís tak spať celú noc?
All
Ja som si na citlivé bradavky dávala kalciovú mastičku a aj po nej to pekne ustúpilo.
Včera som bola trošku žiť večer a dala som si konečne výstrih. Neskutočný pocit, až som sa niekedy hanbila, lebo nie som zvyknutá sa tak odhalovať :D každopádne veľmi príjemné :)
jajakarinka
Ja som tiež od Červeňa, som veľmi spokojná, takže držím palce, aby sa Ti tvoj sen naplnil podľa predstáv :) :) :)

zoja83

slniecko 83
ako si davas ten pas ?do osmicky?a ako dlho ho uz nosis?aj vidno ze prsko ti ide hore?inak ako by si to chcela riesit dalej s dr ak sa to tym pasom neurovna ste sa o tom bavili?

Sandritta

jajakarinka,

Tak ked ides Mudr. Cervenovi tak sa nemas coho bat, mna sice neoperoval, ale videla som tu vela fotiek bab od neho a vsetky maju krasne prsia :) tak to uz nechaj na nom, uvidis ze budes spokojna ;)
A mas pravdu, ja som v podstate vdaka tomuto foru nabrala odvahu ist na opku, strasne to povzbudi.
Drz sa, mysli pozitivne, za chvilu budes mat krasne prsicka ;)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk