Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

lauritania
tak gratulujem k peknej postave viem aké to je sestra schudla 40 kíl tak to narobý peknu galibu s potavou ale žu bude len super budeš sa len tešiť

olly-fa

lauritania

no klobuk dole,fakt,super.... neverim vlastnym ociam,na tych fotkach je uplne ina zena... super,super... ved ty mas menej kilo nez ja :D

jajakarinka

Lauritania.......ty kokos pourela som si fotky na tom modrom koniku a nemam slov!!!!!!!!ty si teda riadna kocka teraz !:-) ako waaaaaau super obdivujem ta velmi ....Respekt pred tebou !!!! No idem tam dat teda fotky :-) a som zvedava na tvoje :-)

lauritania

ano baby , 70kg za rok a pol . trochu mi pomohla k tomu aj operacia - zmenšenie žaludku , vdaka ktorej jem ovela menšie porcie , take asi štvrtinove. čiže jedávam asi 7x denne ale porcie okolo 100gr , tu je moja foto pred a po :
www.modrykonik.sk

jajakarinka - nevrav tak , každe prsia su nejaké , nikdo nie je dokonalý , preto ideme na upravu aby sme boli dokonalejši , hihi ... foto pošli bez tvare , bez hlavy ... sa nemaš čo hanbiť ....

jajakarinka

Lauritani.....ze 70kg waaaaau klobuk dolu musis mat riadne sebazaprenie....,taka som rada ze mas vsetko v poriadku tesim sa s tebou:-) noooooo rada by som pozrela fotky len sa tam hanbim dat tie moje neskutocne sexi prsia:-)

lauritania

doka - heheeeee , ja som najprv cibrila postavičku až potom cici a stehna ... najprv 70kg doel a potom uprava ... ale neviem ako je to možne , že najrv doktor vyratal podprdu 75D a dnes 70D , ale citila som že nie som v nej nejak stiahnutá

jajakarinka - kontrola bola v rýchlostnom chaose ale ok , mali stašne vela ludí , plnu čakaren ,tak to šlo ako na bežiacom pase a to som tam bola o druhej . rozoravala mi aj sestrička aj obaja doktori naraz , tak ani neviem čo hovorili ... :D doktor je spokojný , prsia su podla neho vraj krásne , a stehna že mohli byť aj krajšie ale viac to pri tom reze nešlo ... všetko sa dobre hojí , a štichy - stehna budu vyberať až v utorok , čo som rada ... no najrašej som , že už nemusim nosiť 24h denne ten skafander na stehna , stačia silno sťahujuce komoresivne pančuchy , ktore som si hned aj kupila... takže po dnesšnej kontrole som bola hned o 100eu lahšia , ale zasa ked je to potrebne a lepšie , to nevadí ...

doka

LAURITANIA-kočica nepreháňaš ? :)
cicenky spravené,stehienka vyformované a teraz aj postavičku cibriš ?? :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk