Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

Baby co ste teraz boli alebo coskoro pojdete k Cervenovi- teraz ked robi na inej klinike, kolko sa u neho caka na konzultaciu a potom na opku?? Da sa naraz objednat termin oboch? Alebo OP najskor az pri konzultacii?

Lenkalili

marikamarika

Moja pobavila si ma že himalaje :D :D chichi aj ty ich máš super krásne bomby uvidíš že bude čiaročka ako vyšitá :-)

lauritania

chiquila - ahoj my sme boli v ten deň operovane spolu . šla som po tebe mne robil aj plastiku stehien , bola som na sale až 4 hodiny ... zahliadla som ťa na druhy den ked si telefonovala na okne ... ja mam vahu 58 a vyšku 166 , tak sme si stavbou podobne , no mne dal 410ml anatomicke , s velkosťou som uplne spokojná , len ešte čakam nech sa lepšie usadia abysom bola spokojná.. ale je zbytočne porovnavať , lebo u každej ženy pri rovnakej váhe a výške - aj velkosťou rovnake prsia ukážu inak ... u mňa tiež kontrola dopadla dobre , doktori aj sestrička prsia vynachválili , no idem zas v utorok na dalšiu kontrolu koli štichom - stehnám ..

olly-fa : tuj tfuj tfuj !!!!! ;)

tina691976

lenkalili
no ja asi tuto čiarku nedosiahnem lae možno časom sa to poddá ešte som len mesiac po opke ale sa teším su pekné aj ty máš super treba sa tešiť vždy lepšie ako predtým aspom u mna

marikamarika

Lenkalili
Ha aj ja, a to mam485ml a kukam ze to je vsetko?? Ale teraz jak zacali odpuchat sa mi to viac paci a zvykam si na velkost nakoniec nejsu az take male, ale som len 2 a pol tyzdna po cize este dlhy proces...a ty co vymyslas ze sa ti nespravila ciarocka sak v tej bielej podprde mas taku caru medzi himalajami ze konec :) dufam ze aj ja budem mat taku :)))

Lenkalili

Chiquilla

Ahoj fotky pošleš mailom na galeria@zoznam.sk Napíš tam aj svoj nick a kočka zajačik ti odpíše. Tešíme sa na tvoje fotky, uvidíš tam aj naše prsia. Po čase sa opuch zmierni, uvidíš že nebudú veľké keď sa viacej usadia.

marikamarika

No tak chcela som väčšie ale čo už, hlavne že všetko dopadlo ok to je základ :-)

tina691976

Ahoj no tak prvé dni som s nimi pohnúť nemohla, čo ja viem tak po 5 týždňoch som ich už určite spojila. Aj tak dúfam že budú ešte viac poddajnejšie lebo keď som skúšala push upku neurobí sa mi tá pekná "čiaročka" :) v dekolte. Verím že sa raz spraví chichi :)

marikamarika

Olly-fa

Drzim palce, uvidis secko dobre dopadne a zajtra uz budes patrit medzi prsatice :)nemusis sa bat, troska sa na sale prespis a zobudis sa vyspinkana a vynovena :)

marikamarika

Titten, VeVerka

Dakujem za rady poskusam :)

Lenkalili
Ahoj, pekne mas tie prska, preo nie si spokojna d velkostou? Chcela si mensie ci vacsie? Mala si dobry zaklad krasne sa ti tie prska vytvarovali..