Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Baby,máme daľšiu cicinu LUKY2112 dnes mala opku,ak si dobre pamätám :))
Marikamarika-áno,doktor ma odhovoril bolesťami :(,ale som sa naštartovala aj vdaka Vám a už nepopustím :)teším sa na konzultáciu a verím,že to bude ok-za tie mesice-môžem povedať roky :) som sa tu nedočítala,žeby niekto umrel :),alebo by to nevydržal-tak už nepripúšťam žiadné negatívum...

henka88

monicenka
ahoj, ja mám 3 týždne po. Za seba môžem povedať jeden obrovský rozdiel, ktorý badám, a to hoci môj priateľ nebol nejako tiež za a bál sa čo to bude, tak teraz len keď ma na chvíľu vidí, tak je hneď hotový z toho. A ja sa z nich tiež veľmi vytešujem, veľa to zmení. Ja som si ich dávala preto, lebo som nemala žiadne, deti ešte nemám. Negatívum majú tie silikóny okrem už spomínaných strašne veľa, keďže môžu nastať rôzne komplikácie nielen pri opke ale aj potom. Bolesti sa dajú vydržať, pre mňa bol oveľa horší ten stav, kedy sa nemôžem pohybovať a si odkázaná na pomoc druhých. Cca po 2 týždňoch som vedela ako tak plnohodnotne fungovať, ale u každej je to individuálne, podľa toho aj kde si ich dáš - pod žľazu, pod sval...
No a ja ti môžem odporúčiť zase môjho dr. :) Bola som u troch - Trška (myslím, že veľký odborník), Racz - ten napr. mňa absolutne vôbec neoslovil :) a potom posledný, ktorého som si aj vybrala dr. Paliatka, ktorého by som za nič nemenila :) Ale to sa týka BA, neviem odkiaľ si. určite skús viacerých obísť a sama uvidíš, ktorí osloví teba. :)

olly-fa

pajazh

Ahoj ja som tiez ako aj tina "Pikulovka" ja idem v pondelok na opku,naozaj si si vybraka dobre p.dr. je skvely. Kludne si zober so sebou aj manzela(priatela) je to dobra vec ked pocuvaju 4 usi namiesto dvoch,mne sa to potvrdilo,lebo nejake veci som v tom rozruseni pozabudala,tak mi ich manzel potom doma zopakoval :-) a kludne si doma priprav otazky pad doktor ti ich rad zodpovie. K tym anatomom,ty si sa rozhodla pre ne,alebo uz si aj s niekym konzultovala predtym??? Lebo ja som isla na konzultaciu s tym ze chcem anatomy cca 350-370 ml a odchadzala som s objednavkovym formularom na okruhle 400ml :D Nechaj si poradit od doktora,on vie posudit podla tvaru tvojich prs a podla predstav ake mas ze aky implantat bude pre teba najlepsi,ja by som sa nebala zobrat si aj nejake obrazky so sebou a ukazat mu pribliznu predstavu. Ale ak si chces pozriet ceny implantatov najdes ich na stranke Sikilienky,aspon sa mi zda ze su tam aj ceny....Co sa tyka samotnej operacie ta ta vynde na 1325 e aspon pri okruhlych,neviem ci je opka drahsia pri anatomoch+ samozrejme cena implosov. Tak aspon takto ti viem poradit. :-)

tina691976

pajazh
no a ešte ktej galerii ono je to tu tak že najskor musíš prispievať na forum potom možeš požiadať o vstup do galerie na galeria@zoznam.sk ale najskor sa treba odfotiť prsia bez tváre a poslať na ten email neskor ti pošlu informácie čo dalej

tina691976

pajazh
no ja som už skoro 4 týždne po op od pikulu nie je sa čoho báť velmi dobrý prístup do ničoho netlačí nechá sa rozhodnuť a poradí opka prebehla velmi v pohode a anatomi neviem čo u neho stoja ja som išla do okruhlych držím palce rozhodla si sa dobre

hostelica

katus1

dr je uplne super pohodak..sympatak...no ja mam v papieroch ES 805N a to nejaky stredne extra vysoky profil..lebo ja som mu poevdala ze mne sa nepaci ked je to take placate,myslim sirka implantatu..tak mi dal tento profil

katus1

hostelica
ahoj a aky si mala pocit z dr? On ti aj sam povedal aky profil? Lebo mne vobec nic o profile nerozpraval :-/ a skusala si si aj v podprde ako to bude asi vyzerat?

marikamarika

Monicenka
Ahoj ja som po opke dva tyzdne, este to mam dost tvrde ale ked sa to usadi nepoznas rozdiel, prska su krasne makucke, prijemne na dotyk, ak mas spravnu velkost silikonu nie je ho citit..
Co sa tyka plusov a minusov hlavny a najvacsi plus preco si davame robit nas harakter je sebavedomie, som dva tyzdne po a ten pocit je uz rozdielny, chodim a ocumujem sa v zrkadle aj ked stale mam na sebe skafander :) minusy no asi hlavny prekonat strach z nepoznaneho a obavy z bolesti, to je asi najvacsi, vsetky sme sa bali/sa bojime ale ked je po sme spokojne..bolest nie je taka hrozostrasna a rychlo ustupi, predsa len par dni oproti zvysku zivota s krasnym dekoltom to je jasna rovnica :) ak dodrziavas pokyny dokiho si na najlepsej ceste aby bolo vsetko v poriadku..dalsi minus, aj ked si vyberies tie najkvalitnejsie silikony ziadny doktor ti negarantuje ze uz nikdy nebudes musiet podstupit dalsiu opku, mne to moj vysvtetlil tak aj ked mam mentory a je na nich dozivotna zaruka, skor ci neskor sa moze stat ze podstupim dalsiu operaciu, dovody? Telo sa meni, mozem pribrst, schudnut, povoli koza koli starnutiu, nebudem uz spokojna, atd..nemusi sa stat ale moze, treba s tym jednoducho ratat..urcite ale skus nejake konzultacie a uvidis doktor ti zodpovie vsetky otazky..co sa tyka mien zalezi odkial si..mozes si vyhladat cez vyhladavnie v nasom fore komentare k doktorom..zvucne mena su napr: Racz, Hedera, Mladek, Pikula, Paliatka, Cerven, Svehlik, tusim je ich este par dobrych ale nevieme odkial si a ktory je ti najblizsie :) ja som od Racza, Ba, nanho to viem dat presne referencie, popytaj sa bab priamo z tvojho bydliska :) a este jedna rada, ak sa da vezmi manzela so sebou na konzultaciu, tan moj sa zucasnil a doki ho neuveritelne ukludnil a presvedcil svojim profesionalnym pristupom a zodpovedanim vsetkych otazok( a to ich moj drahy mal viac ako ja :)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk