Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

LAURITANIA-kočica nepreháňaš ? :)
cicenky spravené,stehienka vyformované a teraz aj postavičku cibriš ?? :))

lauritania

Ahojte baby , dnes som bola na kontrole po 10dnoch a musela som si kupiť menšiu podprsenku na obvod , takže predávam tu prvu podprsenku . Ak by ste mala niektorá záujem , mam na predaj : 10dní nosenú bielu pooperačnu podprsenku /ako nová / velkosť 75D , značka Lipoelastic , od firmy Siklienka - PS tvarovaný, pôvodná cena 65eu , teraz 35eu + poštovné . Podprsenka so stabilizačným pásom - set tvarovaný , zapínanie na zips . meilová adresa : larvitania@centrum.sk , pošlem aj foto v pripade záujmu

VeVerka11

Slniečko83
Ďakujem veľmi pekne za info, si zlatá :) pás nosíš z akého dôvodu? Máš prsia ďalej od seba? Inak ako si spokojná? Ty más reze pod pazuchami, že? Neviem prečo, ale ja si stále neviem zvyknúť na podprdy, v skafanderi sa cítim konfortnejšie, asi som si zvykla :D

slniecko83

VeVerka

Doktor povedal ze po6 tyzdnov mozem nosit aj vystuzenu aj puchapku. Vystuzenu uz nosim a striedam ju s nevystuzenou ale nosim aj skafander v noci a par hodin cez den lebo musim nosit pas. Puchapku som este neskusala.

tina691976

pajazh
no ja pojdem asi v utorok k nemu na vyberanie stehou tak možno sa aj stretneme :) lebo som cetovala vonku tak som mala stehy mesiac a po konzultácii možeš mať asi aj opku o dva týždne ja som mala tri lebo som cestovala preč ale čím skor tým lepšie ked bude teplo je to vtom skfandri ťažšie a aj do leta budeš skor fit

olly-fa

pajazh

no mam tam byt o 15-tej tak kym ma pokresli atd... neviem kedy zacne rezat :D a co sa tyka terminov,urcite si mozes povedat kedy by ti to vyhovovalo,ale myslim ze v Zv operuje len v pondelky :-) a cakacia doba u neho nie je dlha,tak vela stastia v utorok,dobre vyberte :-)

PajaZH

tina - olly

ďakujem baby, no som zvedavá čo mi v utorok povie a aké mi navrhne. Bola som minulý rok cez leto na konzultácií v Ba a tam mi navrhol anatomické 300ml tak uvidíme :-) a ako dlho ste čakali na termín Opky od konzultácie? chcem ísť na konzultáciu teraz ale na opku až niekedy koncom mája. Olly a idem tam s bývalým priateľom, nemá ísť kto iný, kamarátky nechcem brať. Tak v pondelok budem na teba myslieť,o koľkej máš opku? ja tam v utorok o 15:30 idem na konzultáciu

doka

Baby,máme daľšiu cicinu LUKY2112 dnes mala opku,ak si dobre pamätám :))
Marikamarika-áno,doktor ma odhovoril bolesťami :(,ale som sa naštartovala aj vdaka Vám a už nepopustím :)teším sa na konzultáciu a verím,že to bude ok-za tie mesice-môžem povedať roky :) som sa tu nedočítala,žeby niekto umrel :),alebo by to nevydržal-tak už nepripúšťam žiadné negatívum...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk