Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeVerka11

Slniečko83
Hrčka je nebolestivá, citeľná na dotyk, masírujem ju. Keď si holím pazuchu tak vidím, že jazva je v tom mieste iná. Umývam si ho repíkom a masírujem. Spávam stale na chrbte ako v truhle :D prvý týždeň po opke to bolo celkom peklo, počas noci som bola hore niekoľkokrát. A teraz som si už asi zvykla :D chcela som vydržať do kontroly po mesiaci a už budem skúšať. V stredu mám kontrolu, tak, keď bude všetko v poriadku, tak sa poznažím :) a vydržís tak spať celú noc?
All
Ja som si na citlivé bradavky dávala kalciovú mastičku a aj po nej to pekne ustúpilo.
Včera som bola trošku žiť večer a dala som si konečne výstrih. Neskutočný pocit, až som sa niekedy hanbila, lebo nie som zvyknutá sa tak odhalovať :D každopádne veľmi príjemné :)
jajakarinka
Ja som tiež od Červeňa, som veľmi spokojná, takže držím palce, aby sa Ti tvoj sen naplnil podľa predstáv :) :) :)

zoja83

slniecko 83
ako si davas ten pas ?do osmicky?a ako dlho ho uz nosis?aj vidno ze prsko ti ide hore?inak ako by si to chcela riesit dalej s dr ak sa to tym pasom neurovna ste sa o tom bavili?

Sandritta

jajakarinka,

Tak ked ides Mudr. Cervenovi tak sa nemas coho bat, mna sice neoperoval, ale videla som tu vela fotiek bab od neho a vsetky maju krasne prsia :) tak to uz nechaj na nom, uvidis ze budes spokojna ;)
A mas pravdu, ja som v podstate vdaka tomuto foru nabrala odvahu ist na opku, strasne to povzbudi.
Drz sa, mysli pozitivne, za chvilu budes mat krasne prsicka ;)))

jajakarinka

Sandrita .... ja idem k dr.cervenovi uz som u neho bola na viecka aj mastopexiu prs ....ja som vsetko nechala na nomlebo viem ze je spicka odbornik a rozumie sa tomu som aj spokojna s velkostou na akej sme sa dohodli budu to vacsie trojky mam siroky hrudnik90cm a svoj zaklad no podla mna hroza.....ale dr . Mi povedal ze maloktora zena ma taky pekny zaklad ako ja ... ja dt.cervenovi verim a viem ze budem v super rukach:-) len si to neviem predstavit:-) este nemam fotky v galerii lebo sa hanbim ich tam teraz dat:-) opku mam teraz 1:4 :-) jeeej a dakujem ze budes aj ty na mna mysliet ....je to super chodit na toto forum lebo kocky si tu radia navzajom sa podporuju :-)

Sandritta

Jajakarinka,
Mam 330ml stredny profil anatomy, pod prsiami 69cm a cez mam teraz 83cm, zaklad som mala asi nulky az polky (ani neviem). Ono to je tazko povedat ako to bude vyzerat, ja som si to tiez vobec nevedela predstavit. Zavisi to od zakladu aky mas, sirky hrudnika... Ja som tiez rozmyslala nad vysokym profilom, len som zase chcela malu medzeru medzi prsiami, tak som pred opkou povedala dokimu ze ked pojde tak radsej sirsi zaklad implosu, ale hlavne som mu povedala ze to nechavam na nom, doktori uz predsa maju skusenosti a maju to v oku, asi najdolezitejsie je povedat mu ake chces a on uz podla toho ti da implos.
Pozri si v galerke, mas pristup? A kedy mas opku? Budem drzat palce ;)))

Titten

marikamarika,

mne na bradavky pomohla masticka, co maminy kojacie pouzivaju. v DM od Babylove mast na bradavky a potom som si sterilnu gazu davala do skafaca, lebo mne sa uplne supali a strasne stipali v skafaci.