Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

doka
ahoj tak ako čítam tak ty už máš tiež deti a aj vek skoro ako ja a ja som sa bála že budem stará už na takýto výmysel ako su silikony ale som velmi rada že som sa na to dala fakt to nič nieje

doka

LUKY 2112,
ten tuk-tak ak trošku schudneš-idú aj prsia-ale ja mám po 40-tke a odkojené 4 deti-teda neverím,že ten tuk mi ich dá do polohy hore :)) a koniec koncov musíš mať na sebe aj dostatok tuku a ani tá liposukcia nie je najzravšia-kedže rozbíjať podkožne tkanivo .....
takže som sa rozhodla,že ked ešte raz-tak už len natrvalo
čo sa týka opky-musím počkať 3-4 mesiace a na leto nechcem,tak prvý oktobrový týždeň by som šla...
baby mi doporučili v NR Dr.Mládeka-tak idem na konzultáciu (jááááj ten ešte nevie čo ho čaká ),ale zo dňa na deň je ten strach menší a začínam sa tak nejako vytešovať-vdaka Vám...
TINA69-dakujem za podporu-teba si pamätám v den ked si išla-písala si,že ako na popravu-hahaha,ale strach si nemala :)

peta79

ALL
všetkým dievčatám gratulujem k novým prsíčkam a tie čo sa rozhodujú len ODPORÚČAM :-) Ja som 9 týždňov od opky a som maximálne spokojná. Ja som od začiatku nemala nejaké extra bolesti,ale keby aj zatnem sa a vydržím. Teraz som úplne v pohodičke. Sem-tam ešte pri nejakom napnutí,alebo pritlačení zabolí,ale mierne. Už som dokonca začala aj cvičiť,takže sa vytešujem. Prsia pomaličky mäknú,ale ešte to nieje ono. Baby,neviem ako vy,ale mňa väčšinou odhovárali dievčatá,ktoré mali prsia,alebo tie,ktoré si to žiaľ nemohli zaplatiť. NEDAJTE sa odradiť a choďte si za svojim cieľom!!!! Mne to neskutočne zdvihlo sebavedomie a som strašne šťastná :-) Myslím,že pre každú ženu sú prsia istým spôsobom ,,pýcha" ;-) a môže vám aj manžel,priateľ hovoriť,že sa mu ,,páčia" tie vaše prirodzené (malé,ovisnuté) v skutočnosti sa potom bude určite vytešovať spolu s vami,že má doma peknú prsaticu :-)
Držte sa a šup na opku :-)

Luky2112

Doka
Moj osobny nazor na vkladanie vlasteho tuku je taky ze je to urcite lepsia metoda co sa tyka zdravia,nemas v sebe ziadnu umelinu ale zase urcite to nebude mat taky efekt ako tie implantaty....tiez by som radsej isla "prirodnejsou"cestou a dala by som si prsia vyplnit vlastym tukom ale ked viem ze to nebude mat dlhodoby efekt tak potom naco sa trapit.....
A kedy ides teda na opku?a ides k tomu istemu do NR?

shiela

Baby od švehlíka KE:
Napísala som mu mail 6.3.2014 ako som aj tu písala do fóra, že idem do toho. Hneď na druhý deň, alebo na ďalší som mala odpoveď. Dohodli sme sa, že dáme po lete, pretože voľný termín má v júny a to ja nechcem - predsa leto je posunuté takže v juny sa ja v skafandry nebudem potiť. takže som pozitívne naladená, zatiaľ:-D A vy od Švehlíka ako sa máte, čo máte nové ako po opke? ako tie pred opkou?

VeVerka11

Luky2112
Myslím si, že s tým, že Ti príde niekto pomôcť na izbu nebude problém. Nebola som jediná, ktorej niekto prišiel takto pomôcť :) dokonca priateľ bol aj v izbe, keď prišiel doktor a aspoň bola väčšia sranda :D
Slniečko83
Chcem sa Ťa opýtať, bud.týždeň idem na kontrolu po mesiaci. Ty máš už prsia mäkké? Na kontrole si bola u Červeňa, či Koperniech Ťa mal na starosti?

doka

LUKY 2112,
na tuk nie-aj ked efekt je dosť viditeľný,ale...ten tvar a rozmer nie je predsa taký dokonalý...
ja som to robila len preto,aby ma obišla bolesť-ale...
predoperačné,narkoza a bolesti taktiež boli-po opke mi pichali každe 4 hod. od bolesti,takže čo ma obišlo,tak boli dreny,ale na margo toho som vyfasovala na 3 týždne kompresívne nohavice na 24 hod. denne :),teraz som skoro mesiac po-bolesti a opuch nôh stále mám-aj modriny,prsia ma boleli aj po-ale skor pichanie a tlak,takže ak to zhrniem-tak určite implantaty :)

Luky2112

Doka
A ako si sa vlastne rozhodla,pojdes zase na to doplnenie vlastnym tukom alebo pojdes uz do tych implantatov?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk