Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

VeVerka

Druhu konttolu som mala s Koperniechom ale v pohodicke on je mily. Moje prsicka mam pocit ze trosku uz zacinaju maknut. Inak ako si spokojna s prskami?

tina691976

doka
ved to je už o chvýlu ,ved ty si tie prsia zasužiš ako bonus za deti aby si bola aj ty už spokojná a už žiadne utekanie zboja nech posilníš tým spokojných žien

olly-fa

doka

jaaj moja,tak to aj napeso z opky domov prides :-) a kedy to mas tu konzultaciu? uz sa mi to miesa,vsetky tie terminy roznych bab :-)

doka

mám v pláne
Dr. Marsal,Dr.Pikula-ako som sledovala,skoro každá takmer bezbolestný priebeh :),Dr.Mládek-toho mám asi 5 minút cesty pešo :))

olly-fa

doka

este som zabudla napisat,ze je to Pan dr. Pikula. Robi vo Zvolene ale aj v B.Bystrici a cakanie na termin minimalne,tak ak by si sa necitila pri tvojom dr. prijemne kludne oslov aj tohto mojho. A to nehovorim o tom ze cena je tiez velmi prijatelna 1325 e +implantaty cize cca nieco cez 2200e. Co si myslim je super lebo niektore baby tu pisu aj ceny okolo 3000.

olly-fa

doka

no nektori lekari teda vedia povzbudit...
ja ked som bola na konzultacii u toho mojho,mala som pocit ako keby sme sa poznali uz aspon 100 rokov. Skvely clovek,a aj ostatne baby kt.osobne poznam hovorili o nom len pozitivne,a pracicka tiez pekna. tesim sa ze som isla prave ku nemu. :-)

doka

Baby,
ja ked som bola na jednej konzultácii a povedala doktorovi,že veľmi ma brzí strach,ale určite viem čo chcem,tak mi povedal,že mladé mi tu kvičia-tak budete aj Vy,tak sa toho ušetrite a nechajte to tak :((.To ma posunulo veeeľmi dozadu.Nedávno som sa sťahovala do NR čítala Vaše príspevky,nakopli ste ma tak som v pondelok volala do Avelene a uvidíme,čo na to Dr.Mládek :))

dianad

Lenkalili
Super si to napisala:) preto sa uz nenormalne tesim, o tyzden mam opku:) ak si dobre pamatam ty si bola u svehlika? Prosim ta tie predoperacne si poslala svehlikovi neaky cas (par dni) pred opkou alebo staci ak si ich dr pozre v den opky?

peta79

Lenkalili
ďakujeeeem,aj ty si to super napísala. jasné,že je to žiaľ aj o závisti ,,kamarátiek" a to ma troška mrzelo. Jedna mi dokonca povedala: pozri,ja mám aj veľké kozy a nemôžem si nájsť frajera :-)))) nato som jej povedala,že to nieje len o kozách a že ja som vydatá a frajera si nehľadám,ale poteší milý pohľad aj cudzích chlapov ;-) no koho by nepotešil,povedzme si úprimne:-) ľudia sú žiaľ neprajní a závistliví,ale nájdu sa aj takí,čo povedia: super že si do toho išla,veď keď sa dá pomôcť si,prečo nie :-) mne stúplo sebavedomie,som spokojná a môj manžel tiež a to je pre mňa najdôležitejšie :-) aj keď mi stále tvrdil,že je spokojný s tým čo mám (ovisnuté po kojení a schudnutí) :-))) ale teraz sa nevie vynadívať a vytešuje sa :-) ale viem určite,že keby som mala bomby,ako futbalové lopty,to už by bolo zléééé a to sa ani mne nepáči a viem,že chlapi sa síce kuknú,ale žiaľ to doma nechcú :-( takže pekné prirodzené a všetko je ok :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk