Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

slniečko83
ja viem že je to skoro ale ja som mala už cez den nočné mory ked som vedela čo ma večer čaká tak som sa na začiatok len tak nachylovala na stranu raz aan jednu a pootm na druhu a potom som si stále sledovala prsia či to má na ne nejaký zlý vplyv či neťahaju do strany a doteraz nič už som tri týždne po op a zatial je to ok ale na chrbte ma nedonuti spať nik asi len smrť :)

slniecko83

Lauritania

ja uz som 7 tyzdnov po opke tak si myslim ze to nie je skoro spat na boku. Doktor mi povedal ze spat mozem na boku po 3 tyzdnov,ale ja som zacala asi tak 4 dni dozadu skusat spat na boku.

Tina

Tak to si skoro zacala spavat na boku po
3 dnoch. Hovor mi nieco o tom vsak aj ja uz tiez nocna mora ze ide noc co som sa na nu netesila lebo som vedela ze zase sa nevyspim a opat budu nocne prechadzky po izbe. Tiez ma tak napadlo ci ma to neboli preto ze telo nie je na to zvyknute ze tolke tyzdne som spala na chrbte a odrazu ze na boku. Budem v tom ze to po par dnoch prejde

doka

LUKY 2112-nie len ty :))
ja som operáciu "absolvovala" aj ked nie reál s veľa kočkami z tohto fora a dnes sa už len tešia :))
nehovoriac o tých,ktoré som už aj povzbudzovala,ked išli na reopku :)) a sú už po nej pár mesiacov a ja ešte aj opka v nedohľadne :))))

lauritania

doka - smelo do toho ! ľutovať nebudeš !!! :-)

tina691976 - ja ked vidim postel tak tiež ma hned chytí stres , najhoršie je mi v tej posteli . no beriem koli tomuto problemu tabeltky na spanie Stilnox a hned zaspím !

slniečko83 - nie je to skoro - to spanie na boku ? ja by som neriskovala spanie na boku , nemožeš poškodiť tým silikon - jeho usadenie ? ja mavam tiež take chvilkove bolestive pichanie v prsniku , u mna to je na boku , raz ľave - raz prave ...

Luky2112

Slniecko83
Ved hadam v den opky mi povedia kedy ma asi pustia...dakjueeem

Doka
Takze som ostro sledovana ;) dakujem

tina691976

doka
nieje sa čoho báť ved kolko prsatíc už behá po svete a možno sa báli ešte viac ako ty len smelo do toho nech je nás o niečo viac aby sme ukázali tým čo nás zatracuju že nato máme gule

olly-fa

lauritania

super ze to takto dobre zvladas,tesim sa na fotocky :-)

doka

velmi ma tesi,ze zacinas namiesto strachu pocitovat odhodlanie :-) Naozaj velmi drzim palce.

tina691976

slniečko83
ja som to mala to isté ale ja už na boku spím od tretieho dna po opke ja som si nemohla pomocť až mi bolo do plaču ked som vedela že ide večer a ja mám zas spať na chrbte tak som to skusila pomaly sa ukladať na bok a išlo to hned od začiatkku a tie pocity boli aj u na len ono to po niekolkých dnoch prešlo neboj možno je to len nejaká reakcia kým si an to telo zvykne

slniecko83

Kocky mam 7 tyzdnov po opke a uz sa aj trosku snazim spavat na boku pretoze uz to bola katastrofa spavat stale na chrbte a tiez som sa prve tyzdne v noci musela minimalne 3 krat prechadzat co uz som nevedela vydrzat byt na chrbte. Ale k veci neviem ci je to ok ale ked spim na boku a potom sa idem dat na chrbat tak ma zaboli v pravom prsku horna cast. Netrva ta bolest dlho volakych par sekund.Cez den nemam vobec bolesti. Mala to niektora z vas.?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk