Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Simonecqa

Cokoladka- Ja som si davala v Kosiciach. Na konzultacii je zakladne meranie a ztoho ti doktor povie ze do akej velkosti mozes ist maximum a ktoru by on odporucil. Potom sa rozhodnes ja som nevedela ze co a ako vsetko mi vysvetlil doktor s tymi velkostami. Potom uz len rozhodovanie aku velkost hahha chrobaka v hlave som mala asi 2 mesiace ale myslim ze som sa rozhodla spravne- ale! Jedna vec- ked sa rozhodujes medzi dvoma velkostami zvol tu vacsiu!! :)

Simonecqa

Cokoladka- Ja som si davala v Kosiciach. Na konzultacii je zakladne meranie a ztoho ti doktor povie ze do akej velkosti mozes ist maximum a ktoru by on odporucil. Potom sa rozhodnes ja som nevedela ze co a ako vsetko mi vysvetlil doktor s tymi velkostami. Potom uz len rozhodovanie aku velkost hahha chrobaka v hlave som mala asi 2 mesiace ale myslim ze som sa rozhodla spravne- ale! Jedna vec- ked sa rozhodujes medzi dvoma velkostami zvol tu vacsiu!! :)

cokoladka55555

SimonecQa-Daakujem ti velmi, urcite si dam aj ja zvacsit.Na buduci tyzden idem na konzultaciu cize velmi sa tesim este jedna vec by ma zaujimala prsia si si dala robit v BA?

cokoladka55555

SimonecQa-Daakujem ti velmi, urcite si dam aj ja zvacsit.Na buduci tyzden idem na konzultaciu cize velmi sa tesim este jedna vec by ma zaujimala prsia si si dala robit v BA?

cokoladka55555

cokoladka55555

cokoladka55555

cokoladka55555

cokoladka55555

Simonecqa

Cokoladka- jasne ze mozes mat vacsie len to neber podla velkosti ze 2ky alebo 3ky. Ja som bola plocha jak doska stale podprsenky Acka a podla merani mi doktor povedal ze mozem si dat az 400cc co som skoro odpadla ze "bomby" .mam asi 50kg a 168cm tak som nechapala. Nakoniec som sa rozhodla pre 325cc povedal ze to bude super aj ked budem deti mat.Ale teraz mam uz 2 mesiace po a mala som si dat aspon 350cc heh to sa nezda:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk