Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Lauritania,waaau waaaau waaaaau-
veľký RESPECT -ja som ťa obdivovala ked si išla do dvojtej opky,ale po zhliadnutí tvojho fota-žiaden komentár,len hlboká poklona :) Super postavička-je z teba kočka !!!
Určite si zaslúžiš VEĹKÝ OBDIV :)

marikamarika

All

Babyyy chcem sa opytat, som dva tyzdne po, a strasne mam citlivu pokozku na celych prsiach, taha ma, stipka, pobolieva..co s tym? Po sprche natieram kokosovym olejom

marikamarika

Lauritania

Wow..mas moj velky obdiv, pozerala a citala som aj ten link..Odpadla som..naozaj velmi gratulujem a som rada ze si spokojna..:) kocka jedna krasna

tina691976

lauritania
tak gratulujem k peknej postave viem aké to je sestra schudla 40 kíl tak to narobý peknu galibu s potavou ale žu bude len super budeš sa len tešiť

olly-fa

lauritania

no klobuk dole,fakt,super.... neverim vlastnym ociam,na tych fotkach je uplne ina zena... super,super... ved ty mas menej kilo nez ja :D

jajakarinka

Lauritania.......ty kokos pourela som si fotky na tom modrom koniku a nemam slov!!!!!!!!ty si teda riadna kocka teraz !:-) ako waaaaaau super obdivujem ta velmi ....Respekt pred tebou !!!! No idem tam dat teda fotky :-) a som zvedava na tvoje :-)

lauritania

ano baby , 70kg za rok a pol . trochu mi pomohla k tomu aj operacia - zmenšenie žaludku , vdaka ktorej jem ovela menšie porcie , take asi štvrtinove. čiže jedávam asi 7x denne ale porcie okolo 100gr , tu je moja foto pred a po :
www.modrykonik.sk

jajakarinka - nevrav tak , každe prsia su nejaké , nikdo nie je dokonalý , preto ideme na upravu aby sme boli dokonalejši , hihi ... foto pošli bez tvare , bez hlavy ... sa nemaš čo hanbiť ....