Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Doka

Moja, to ti dr povedal aby si sa na to vykaslala? Uvidis ze Mladek aj Pikula ta podporia, samozrejme ten ktoreho si vyberies, uz len v tom vidis kvalitu doktora..ja ked som sla na konzultacku aj s manzelom boli sme tak dohodnuti ano chceme ale nie za kazdu cenu, uvidime, manzel sa velmi bal, stacilo nam par minut s dokim a obaja sme odchadzali z kontroli na 100% presvedceni, s podpisanou zmluvou a terminom..kvalitny doktor to zodpovie vsetky otazky, upokoji ta a mas z neho dobry pocit. Uvidis ze po konzultacii u nich budes rozhodnuta, ja nelutujem a myslim ze ziadna z nas :) a ty ked uz si si tolko vytrpela v tych sexi gatusach, narkozu uz poznas, nemocnicne prostredie mas okukane fakt uz sa nemas coho bat :) drzim palce a budem cakat ako si sa rozhodla :)

marikamarika

Kamonika

Mas krasne tie prska, gratulujem..ako dlho si po opke, vyzeraju ze uz sa aj usadili..asi budes dlhsie ze..

VeVerka11

Slniečko83
Ďakujem za odpoveď. A hovoril Ti Dr.,že kedy môžeš nosiť vystuženú podprsenku? Teraz možeme nosiť len s kosticou látkové, či aj také vystužené vpredu? Čiže je to také pevnejšie :) (Neviem ako Ti to mám presne popísať :D ) S prsiami som spokojná, mám ich pekne pri sebe, sú ešte dosť tvrdé. Jazvy sa pekne hoja. Spávam ešte na chrbte a dávam si ešte pozor. Bude to už 5 týždňov od opky, ten čas veľmi rýchlo letí.

monicenka

Ahojte, tiez som sa zacala pohravat s myslienkov dat si zvecsit ten moj maly charakter :D Mojmu muzovy sa pacia moje male ceciky a je proti tomu aby som sla na operaciu, ale ja uz mam toho dost. Mame uz dve deti a dalsie uz nechceme takze si ich kludne mozem dat spravit. Chcela by som ale vediet ake to je, plusy a minusy a hlavne aké to je na dotyk, lebo aj manzel povedal ze nebude chyteť ziadne umeliny. A samozrejme ci neviete poradit nejakého viac ako dobrého lekára ak viete ako to myslím :)

slniecko83

VeVerka

Druhu konttolu som mala s Koperniechom ale v pohodicke on je mily. Moje prsicka mam pocit ze trosku uz zacinaju maknut. Inak ako si spokojna s prskami?

tina691976

doka
ved to je už o chvýlu ,ved ty si tie prsia zasužiš ako bonus za deti aby si bola aj ty už spokojná a už žiadne utekanie zboja nech posilníš tým spokojných žien

olly-fa

doka

jaaj moja,tak to aj napeso z opky domov prides :-) a kedy to mas tu konzultaciu? uz sa mi to miesa,vsetky tie terminy roznych bab :-)

doka

mám v pláne
Dr. Marsal,Dr.Pikula-ako som sledovala,skoro každá takmer bezbolestný priebeh :),Dr.Mládek-toho mám asi 5 minút cesty pešo :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk