Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeVerka11

Luky2112
Ahoj, o 8 hod. púšťajú od Dr. Červeňa. Ráno sa poobliekaš alebo Ti pomôžu, dajú Ti raňajky, príde doktor a potom môžeš ísť. Sestričky Ti povedia, čo a ako ďalej. Môj priateľ po mňa už o pol 8 prišiel a pomohol mi zbaliť veci :) každopádne držím silno palce :)

cukricka

Katus1

Opytaj sa dr s tou konzultaciou ale minimalne 3-4 tyzdne pred musi byt urcite.
Predoperacne sa mozes objednat. Povedz ze mas od neho kontakt a povie ti kedy mozes prist. Hlavne aby o tebe vedeli.

tina691976

eliskaelka
ahoj najskor treba aby si prispievala na forum a potom musíš poslať foto svojich prs bez tváre na galeria@zoznam.sk a potom ti pošlu inštrukcie čo dalej

katus1

dianad
Ahoj prosím ta, ty si davas robit predoperacne u tej dr co ti dal Svehlík kontakt? Treba sa tam dopredu objednat? Nevies nahodou ze ci by ma vedeli objednat na urcity datum?

katus1

Baby myslite ze ak sa objednam na tu druhu konzultaciu k Svehlíkovi tak je moze aby napríklad dva dni na to bola operacia?

jajakarinka

Katus.......nie este nemam fotky v galerii ale urcite dam .....ja mam zatial len mastopexiu urobenu ono to tie prsia boli krasne ale velmi som schudla za velmi kratku dobu a samozrejme aj v prsiach ktore teraz vyzeraju. Hrozne ....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk