Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

dianad

ja mam termin opky 31.3 ciže presne o tri tyzdne ..

Vybrala som si ho jednak koli tomu ze som priamo z KE, a kamoska ma od neho prsia a je velmi spokojna,aj som ich videla pacilo sa mi to...tak som sa rozhodla ze pojdem tam,verim ze je dobry chirurg a ze mi to dopadne dobre.

Uz mas aj predoperacne vysetrenia? ak ano bola si u svojej obvodačky ci Ti dr dal kontakty?...ja k svojej obvodacke z osobnych a rodinnych dovodov nechcem ist a tak isto na SONO k svojej na gyndu z tych istych dovodov nechcem ist....tak sa mi to trosku skomplikovalo :D

dianad

Hostelica,
Idem 20.3. - o tyzden vo stvrtok:) uz sa tesim, strach zatial vobec nemam, tak uvidime ako dlho mi to vydrzi:))))
Ty mas uz aj termin opky? Mas aj predstavu ake by si chcela?
A este ma zaujima, preco si si vybrala svehlika??:) ja som zvazovala aj cervena, ale dlhe cakacie doby ma odradili... A aj ta dialka, tym ze som z KE mi toto viac vyhovuje.

katus1

jajakarinka

fuha, no tak to porozmyslam este nad tym :-/ ja nemam velke prsia ani sa mi nejak nezvacsili tak si myslim ze zase sa mi moc nezmensia ale maleho som dlho kojila, tak ak by som tak aj druhe dieta kojila, tak isto velmi klesnu dole

jajakarinka

Katus .... povedal ti len pravdu lebo oni padnu a dost .a ta jedna kamoska co ma tie inplantaty tak hovorila ked sa jej prsia nalievali mliekom tak mala pocit ako keby jej isli prasknut a ze ju to velmi bolelo

katus1

jajakarinka
no toto mi hovoril ze ak planujem este jedno dieta tak mam ratat s tym ze bude treba potom dalsia modelacia, ak nebude treba aj silikon vacsí, ze tie prsia dost padnu

katus1

hostelica
ja som tam bola presne hodinu,dr uplne v pohode,akurat vsetko som sa ho pytala, teda nepovedal mi napriklad sam, ze ci by mi dal gulate alebo anatomicke, ci vlozenie cez ryhu alebo cez pazuchu, trosku inac som si to predstavovala, mozno toho mali vela, lebo stale tam telefon vyzvanal.

jajakarinka

Katus..... mne aj zmensoval dvorce a rez sa potom vedie stredom prsnika smerom dolu a este je rez popod prso ako ked vkladaju silikon zospodku mne jazvy neni vidno ...ano to ma pravdu ak si das aj modelaciu aj inplantaty a budes mat dalsie babo tak tie prsia sa urcite zmenia mamdve kamaratky co maju inplantaty a otehotneli velmi im narastli prsia po prve a po druhe kojili ako oni sa nezdeformuju ale maju ich dost padnute no uplne iny tvar ..,.

dianad

Hostelica, konzultacka trva podla potreby, u mna so skusanim a vsetkymi tymi mojimi otazkami:)) cca40minut.
Pocity fajn, aj sestricka je velmi mila, len ako som pisala davnejsie - skor "tlacia" do mensich velkosti.

Baby prosim toe kt ste boli u svehlika, vysledky predoperacnych ste posielali/niesli nejaky cas pred OP, alebo staci mu to dat v den opky? Dakujem:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk