Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

katus1

dr je uplne super pohodak..sympatak...no ja mam v papieroch ES 805N a to nejaky stredne extra vysoky profil..lebo ja som mu poevdala ze mne sa nepaci ked je to take placate,myslim sirka implantatu..tak mi dal tento profil

katus1

hostelica
ahoj a aky si mala pocit z dr? On ti aj sam povedal aky profil? Lebo mne vobec nic o profile nerozpraval :-/ a skusala si si aj v podprde ako to bude asi vyzerat?

marikamarika

Monicenka
Ahoj ja som po opke dva tyzdne, este to mam dost tvrde ale ked sa to usadi nepoznas rozdiel, prska su krasne makucke, prijemne na dotyk, ak mas spravnu velkost silikonu nie je ho citit..
Co sa tyka plusov a minusov hlavny a najvacsi plus preco si davame robit nas harakter je sebavedomie, som dva tyzdne po a ten pocit je uz rozdielny, chodim a ocumujem sa v zrkadle aj ked stale mam na sebe skafander :) minusy no asi hlavny prekonat strach z nepoznaneho a obavy z bolesti, to je asi najvacsi, vsetky sme sa bali/sa bojime ale ked je po sme spokojne..bolest nie je taka hrozostrasna a rychlo ustupi, predsa len par dni oproti zvysku zivota s krasnym dekoltom to je jasna rovnica :) ak dodrziavas pokyny dokiho si na najlepsej ceste aby bolo vsetko v poriadku..dalsi minus, aj ked si vyberies tie najkvalitnejsie silikony ziadny doktor ti negarantuje ze uz nikdy nebudes musiet podstupit dalsiu opku, mne to moj vysvtetlil tak aj ked mam mentory a je na nich dozivotna zaruka, skor ci neskor sa moze stat ze podstupim dalsiu operaciu, dovody? Telo sa meni, mozem pribrst, schudnut, povoli koza koli starnutiu, nebudem uz spokojna, atd..nemusi sa stat ale moze, treba s tym jednoducho ratat..urcite ale skus nejake konzultacie a uvidis doktor ti zodpovie vsetky otazky..co sa tyka mien zalezi odkial si..mozes si vyhladat cez vyhladavnie v nasom fore komentare k doktorom..zvucne mena su napr: Racz, Hedera, Mladek, Pikula, Paliatka, Cerven, Svehlik, tusim je ich este par dobrych ale nevieme odkial si a ktory je ti najblizsie :) ja som od Racza, Ba, nanho to viem dat presne referencie, popytaj sa bab priamo z tvojho bydliska :) a este jedna rada, ak sa da vezmi manzela so sebou na konzultaciu, tan moj sa zucasnil a doki ho neuveritelne ukludnil a presvedcil svojim profesionalnym pristupom a zodpovedanim vsetkych otazok( a to ich moj drahy mal viac ako ja :)))

kamonika

marikamarika
foto boli robene 7 dni po opke;-) ale tiez mam pocit,ze su usadene,ale este sa isto trochu udomacnia:-)

PajaZH

Ahojte baby som tu nová,v utorok o 15:30 idem na konzultáciu k Dr. Pikulovi do Zv. teším sa ako soplavé decko :D Ako čítam ste s ním spokojné,aj kamarátka bola uňho.A neviete akú cenu má za anatomické? ako sa tu potom dostanem ku galérií? dakujem

katus1

assaabloy

Ahoj prosím ta ty si bola u dr švehlíka, ked si mala konzultaciu u neho, tak na ktory den po nej ta operoval? Lebo uz som bola na konzultacke, no kedze som len nedavno prestala kojit tak mi dal este jednu konzultaciu aby videla ko sa prsia zmenia.Lenze to budem moct príst az v septembri a budem tu maximalne take 3tyzdne.Takze tiez budem potrebovat aby mi urobil konzultaciu a hned opku naraz, nevies ci sa to takto da?

hostelica

ahojte....čo je vlaste tá projekcia??? prave som prišla z konzultačky, mám navrhnute ES okruhle, 360 medium extra high profil....Bojim sa však že budu veľke:(

marikamarika

Doka

Moja, to ti dr povedal aby si sa na to vykaslala? Uvidis ze Mladek aj Pikula ta podporia, samozrejme ten ktoreho si vyberies, uz len v tom vidis kvalitu doktora..ja ked som sla na konzultacku aj s manzelom boli sme tak dohodnuti ano chceme ale nie za kazdu cenu, uvidime, manzel sa velmi bal, stacilo nam par minut s dokim a obaja sme odchadzali z kontroli na 100% presvedceni, s podpisanou zmluvou a terminom..kvalitny doktor to zodpovie vsetky otazky, upokoji ta a mas z neho dobry pocit. Uvidis ze po konzultacii u nich budes rozhodnuta, ja nelutujem a myslim ze ziadna z nas :) a ty ked uz si si tolko vytrpela v tych sexi gatusach, narkozu uz poznas, nemocnicne prostredie mas okukane fakt uz sa nemas coho bat :) drzim palce a budem cakat ako si sa rozhodla :)

marikamarika

Kamonika

Mas krasne tie prska, gratulujem..ako dlho si po opke, vyzeraju ze uz sa aj usadili..asi budes dlhsie ze..

VeVerka11

Slniečko83
Ďakujem za odpoveď. A hovoril Ti Dr.,že kedy môžeš nosiť vystuženú podprsenku? Teraz možeme nosiť len s kosticou látkové, či aj také vystužené vpredu? Čiže je to také pevnejšie :) (Neviem ako Ti to mám presne popísať :D ) S prsiami som spokojná, mám ich pekne pri sebe, sú ešte dosť tvrdé. Jazvy sa pekne hoja. Spávam ešte na chrbte a dávam si ešte pozor. Bude to už 5 týždňov od opky, ten čas veľmi rýchlo letí.