Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Lenkalili
Super si to napisala:) preto sa uz nenormalne tesim, o tyzden mam opku:) ak si dobre pamatam ty si bola u svehlika? Prosim ta tie predoperacne si poslala svehlikovi neaky cas (par dni) pred opkou alebo staci ak si ich dr pozre v den opky?

peta79

Lenkalili
ďakujeeeem,aj ty si to super napísala. jasné,že je to žiaľ aj o závisti ,,kamarátiek" a to ma troška mrzelo. Jedna mi dokonca povedala: pozri,ja mám aj veľké kozy a nemôžem si nájsť frajera :-)))) nato som jej povedala,že to nieje len o kozách a že ja som vydatá a frajera si nehľadám,ale poteší milý pohľad aj cudzích chlapov ;-) no koho by nepotešil,povedzme si úprimne:-) ľudia sú žiaľ neprajní a závistliví,ale nájdu sa aj takí,čo povedia: super že si do toho išla,veď keď sa dá pomôcť si,prečo nie :-) mne stúplo sebavedomie,som spokojná a môj manžel tiež a to je pre mňa najdôležitejšie :-) aj keď mi stále tvrdil,že je spokojný s tým čo mám (ovisnuté po kojení a schudnutí) :-))) ale teraz sa nevie vynadívať a vytešuje sa :-) ale viem určite,že keby som mala bomby,ako futbalové lopty,to už by bolo zléééé a to sa ani mne nepáči a viem,že chlapi sa síce kuknú,ale žiaľ to doma nechcú :-( takže pekné prirodzené a všetko je ok :-)

Lenkalili

Peta79

Keby sa dal dat like na tvoj prisppevok tak davam big like!!! :-D uplna pravda. Zeny nebojte sa chodte do toho!!!!!! Ja som to ani nikomu nepovedala nakolko mam 21rokov a by namna "kamosky" pozerali ci mi sibe...ale aj tak by to bola len cista zavist podla mna. Nazory ostatnych nech vas absolutne nezaujimaju. Kazdy nech si zije svoj zivot. Je to taky super pocit kocky....mat prsicka, konecne nie vypchavky. Fakt ze tie prsia su pychou zeny a najvacsia pravda ako napisala tina, niektori muzi maju nazor ze nacoo, naj je prirodzene nie umeliny, ale ked uvidia pekne velke pevne prsicka su z toho namakko. Moj priatel tiez...som mu povedala ze mam umele a videla som ze je z toho kus mimo ale ked ich videl nazivo a dotkol sa ich tak jeho reakcia ze wooooow ma presvedcila. Chlapi preziju male cici ale, aj ked umele ale hlavne velke tak su neskutocne pysni ze maju prsatu zenu. Je to fakt uplne iny krajsi zivot, sebavedomie zeny robi fakt neskutocne vela. Babiky ja som 7 tyznov od opky a uz si ani nepamatam tu bolest. Je to fakt v pohode, prve tri dni su katastrofa ale cosu 3 dni ku ostatku zivota resp minimalne dalsim 10-15 rokom!!! Baby ja ich uz mam teda riadne makke a podla mna uplne prirodzene aj ku mojej postave akurat. Aj ked som chcela vacsie vsetko lepsie ako lentilky. Juj ja som taka rada ze som do toho sla. Najradsej by som hola chodila a ukazala ich kazdemu hahaha srandujem. Prostee nech vas strach neodradza!!!! Drzim prsteky vsetkym kockam co o tom premyslaju :-) :-) :-)

tina691976

doka
ahoj tak ako čítam tak ty už máš tiež deti a aj vek skoro ako ja a ja som sa bála že budem stará už na takýto výmysel ako su silikony ale som velmi rada že som sa na to dala fakt to nič nieje

doka

LUKY 2112,
ten tuk-tak ak trošku schudneš-idú aj prsia-ale ja mám po 40-tke a odkojené 4 deti-teda neverím,že ten tuk mi ich dá do polohy hore :)) a koniec koncov musíš mať na sebe aj dostatok tuku a ani tá liposukcia nie je najzravšia-kedže rozbíjať podkožne tkanivo .....
takže som sa rozhodla,že ked ešte raz-tak už len natrvalo
čo sa týka opky-musím počkať 3-4 mesiace a na leto nechcem,tak prvý oktobrový týždeň by som šla...
baby mi doporučili v NR Dr.Mládeka-tak idem na konzultáciu (jááááj ten ešte nevie čo ho čaká ),ale zo dňa na deň je ten strach menší a začínam sa tak nejako vytešovať-vdaka Vám...
TINA69-dakujem za podporu-teba si pamätám v den ked si išla-písala si,že ako na popravu-hahaha,ale strach si nemala :)

peta79

ALL
všetkým dievčatám gratulujem k novým prsíčkam a tie čo sa rozhodujú len ODPORÚČAM :-) Ja som 9 týždňov od opky a som maximálne spokojná. Ja som od začiatku nemala nejaké extra bolesti,ale keby aj zatnem sa a vydržím. Teraz som úplne v pohodičke. Sem-tam ešte pri nejakom napnutí,alebo pritlačení zabolí,ale mierne. Už som dokonca začala aj cvičiť,takže sa vytešujem. Prsia pomaličky mäknú,ale ešte to nieje ono. Baby,neviem ako vy,ale mňa väčšinou odhovárali dievčatá,ktoré mali prsia,alebo tie,ktoré si to žiaľ nemohli zaplatiť. NEDAJTE sa odradiť a choďte si za svojim cieľom!!!! Mne to neskutočne zdvihlo sebavedomie a som strašne šťastná :-) Myslím,že pre každú ženu sú prsia istým spôsobom ,,pýcha" ;-) a môže vám aj manžel,priateľ hovoriť,že sa mu ,,páčia" tie vaše prirodzené (malé,ovisnuté) v skutočnosti sa potom bude určite vytešovať spolu s vami,že má doma peknú prsaticu :-)
Držte sa a šup na opku :-)

Luky2112

Doka
Moj osobny nazor na vkladanie vlasteho tuku je taky ze je to urcite lepsia metoda co sa tyka zdravia,nemas v sebe ziadnu umelinu ale zase urcite to nebude mat taky efekt ako tie implantaty....tiez by som radsej isla "prirodnejsou"cestou a dala by som si prsia vyplnit vlastym tukom ale ked viem ze to nebude mat dlhodoby efekt tak potom naco sa trapit.....
A kedy ides teda na opku?a ides k tomu istemu do NR?

shiela

Baby od švehlíka KE:
Napísala som mu mail 6.3.2014 ako som aj tu písala do fóra, že idem do toho. Hneď na druhý deň, alebo na ďalší som mala odpoveď. Dohodli sme sa, že dáme po lete, pretože voľný termín má v júny a to ja nechcem - predsa leto je posunuté takže v juny sa ja v skafandry nebudem potiť. takže som pozitívne naladená, zatiaľ:-D A vy od Švehlíka ako sa máte, čo máte nové ako po opke? ako tie pred opkou?

VeVerka11

Luky2112
Myslím si, že s tým, že Ti príde niekto pomôcť na izbu nebude problém. Nebola som jediná, ktorej niekto prišiel takto pomôcť :) dokonca priateľ bol aj v izbe, keď prišiel doktor a aspoň bola väčšia sranda :D
Slniečko83
Chcem sa Ťa opýtať, bud.týždeň idem na kontrolu po mesiaci. Ty máš už prsia mäkké? Na kontrole si bola u Červeňa, či Koperniech Ťa mal na starosti?