Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Henka88

Mne sa prave to paci ze to mam zaznamenane a mozem pozorovat zmenu na sebe, lebo ked sa ocumujem len v zrkadle zdaju sa mi rovnake :) ale kuknem foto a vidim ze uz su troska ine zasa :) kazdopadne sa na tvoje foto tesim

marikamarika

Bittersweet

Ai ja tak moja, kocik sice este netlacim, sak s tym nasim 17 kilovym hrosikom sa,mi to ani moc neda, ale inak uz celkom dobre, vcera som si dala konecne taku normalnu sprchu, neklepala som sa od zimnice, a aj sa mi podarilo nohy si oholit..akurat podpazusie stale nic..dnes sme uz aj dake obchody pobehali mala potrebovala boticky kupit, a ani som sa az tak neunavila..mam pocit ze mi uz aj povoluje ten opuch

jajakarinka

Lauritania...... ta hygiena je teraz o nicom to ti verim....vsak to pozname nie po mastopexii ja ked som sa uz mohla osprchovat tak som sa strasne tesilaaaa:-) ja idem. 1:4 o 7:00 tam mam byt potom na mna mysli:-)

lauritania

jajakarinka

juuuuuj to ti poviem - tá sprcha , to bude super !!!!

teraz fungujem len na mokrych uterakoch a vlhčených servítkach ...
ale v den kontroly sa budem snažiť dať nejak do poriadku , hlavne tam dole ... :D :D :D kusok vody nezaškodí , ked sa to hned utrie ...

kedy to máš den operacie ????

jajakarinka

Lauritania........no vidis aspon tu krasnu modru nitku ti je vidno:-) to nevadi ze mas 20cm rez ved to sa pekne zahoji a nebude nic vidno......ja som ale s toho hotova ale v dobrom to myslim ze to tak super zvladas :-) ved zachvilku mas kontrolu daju ti prec stichy a sa osprskujes to bude labuuuuzo:-)

lauritania

jajakarinka

neviem kolko mam toho ,neviem ako sa to ráta tie štichy , ale rez má zo 20cm , neviem ako sa to ráta ... trči mi tam krásna modrá nitka :D :D :D

takže dnes 6ty den a super !!!!!! aj včera a aj predvčerom super .. bolesti áno , ale občas a stehná len omínaju , štipkaju ...

možem ovedať aj ja , že u mna boli najhoršie prvé 3dni , ale aj tie sa dali zniesť , v tie prvé dni som potrebovala pomoc pri vstávani z poloľahu do sedu , potom už nie ... ale vravim : mne pomohli lieky od bolesti ...

bittersweet

sandritta to teda je a u mna sa viac ani nedalo. pre mna je prvorade nech sa to dobre zhoji a vydrzi cim dlhsie!:)oproti tomu co tam bolo je to super a ved ked budeme mat chut, pradlom este vselico vycarujeme, lebo teraz tam uz predsalen je kus materialu!:)

Sandritta

bittersweet,
No ja uz dufam, ze tie cm dole nepojdu, uz by teda nemuselo :)
Tak sme na tom rovnako, ja v obleceni vyzeram tak ako predtym ked som si dala jednu z mojich riadnych push-up :D
No nevadi, beriem to z tej druhej stranky, takto si to nikto ano nevsimne a obleciem vsetko moje oblecenie, vsetko horne oblecenie mam S az XS. Ale sakra laka to aj do vacsich :DDD
Musime to brat tak, ze je to vzdy lepsie ako predtym ;)

bittersweet

sandritta, henka88 dakujem za radu, no budem sa snazit setrit trochu viac. sandritta ja sa radsej merat nechcem, kazdeho cm by mi bolo luto pri tejto velkosti:) ozaj a ako vyzeras v obleceni, vidis nejaky rozdiel? lebo ja vyzeram ako predtym v vypchatej podprsenke, ako dost vypchatej, s tym rozdielom, ze teraz je to teda moj vlastny material:) ale teda ziadna velka zmena, az ked si tricko dvihnem tak sa tesim:)

Titten

katus25,

ja mam pod svalom. Ja som pod zlazu nechcela. Mne povedal, ze mohla by som aj aj, tak som trvala pod sval. Manazer ma odhovaral, ze pod svalom ma to bude viac boliet po opke. Ale ked som sa na to dala, nech je to radsej tam ulozene.

Inak ja moc bez podprdy nechodim, spavam niekedy bez podprdy, niekedy s pooperacnou este spavam, lebo som vas citala kocky, ze spite poctivo v skafandroch, tak sem tam ho nahodim aj ja na noc, ale cez den nosim stale podprdu, ja som nejako na to zvyknuta, bez budem len do speci topov, alebo tak vynimocne

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk