Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

henka88
tak to je fakt luxus ked nedvíhaš ruky lebo ja som iž po troch týždnoch musela umývať okná na štvorizbáku so zasklenenou lodžiou len dufam že sa to neodzrkadlí na psiach ale zatial ich stále ráno pri krémovaní kontrolujem stoja ako vojaci tak som spokojná

henka88

marikamarika
držím palce na kontrole. Ja som týždeň skôr ako ty a neumývam si stále sama vlasy a tiež ma priateľ musí obskakovať a česať mi vlasy do copu :) No a vidím to takto ešte na 4 týždne, lebo mne dr. zakázal dvíhať ruky 6 týždňov. :)Tak to je úžasný komfort, ešte keď chodím každý deň do práce. Ty si asi na matersskej, že?

marikamarika

Henka88
Oki moja tak sa tesim na tvoje foto, no ja som sa este neodvazila si to podpazusie oholit, ani hlavu si zatial neviem umyt...si pripadam strasne debilne taka imobilna, aj ked uz cepkom dost pohybliva ale stale ma manzel musi obskakovat..:)

Zajtra kontrola rano u dokiho tak som zvedava co mi povie :)

doka

assaabloy-tuším 4 dni mala rozdiel-konzultácia-opka
Luky 2112-jáááj držím palce-teba sledujem od min. roku :)-neboj dáš to :))

ythyl

katus1,

moja,ja si myslim,ze to tak asi nebude mozne,lebo on tie implose musi objednat,tak skor bud taky tyzden alebo sa spytaj assaabloy,ta bola tiez tak podobne:)ale neviem v akom rozpati to mala,ze sla na konzultacku a na opku v nejakom blizsom casovom rozpati,lebo tiez sla zo zahranicia:)

VeVerka11

Luky2112
Ahoj, o 8 hod. púšťajú od Dr. Červeňa. Ráno sa poobliekaš alebo Ti pomôžu, dajú Ti raňajky, príde doktor a potom môžeš ísť. Sestričky Ti povedia, čo a ako ďalej. Môj priateľ po mňa už o pol 8 prišiel a pomohol mi zbaliť veci :) každopádne držím silno palce :)

VeVerka11

Luky2112
Ahoj, o 8 hod. púšťajú od Dr. Červeňa. Ráno sa poobliekaš alebo Ti pomôžu, dajú Ti raňajky, príde doktor a potom môžeš ísť. Sestričky Ti povedia, čo a ako ďalej. Môj priateľ po mňa už o pol 8 prišiel a pomohol mi zbaliť veci :) každopádne držím silno palce :)

cukricka

Katus1

Opytaj sa dr s tou konzultaciou ale minimalne 3-4 tyzdne pred musi byt urcite.
Predoperacne sa mozes objednat. Povedz ze mas od neho kontakt a povie ti kedy mozes prist. Hlavne aby o tebe vedeli.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk