Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

LUKY 2112,
na tuk nie-aj ked efekt je dosť viditeľný,ale...ten tvar a rozmer nie je predsa taký dokonalý...
ja som to robila len preto,aby ma obišla bolesť-ale...
predoperačné,narkoza a bolesti taktiež boli-po opke mi pichali každe 4 hod. od bolesti,takže čo ma obišlo,tak boli dreny,ale na margo toho som vyfasovala na 3 týždne kompresívne nohavice na 24 hod. denne :),teraz som skoro mesiac po-bolesti a opuch nôh stále mám-aj modriny,prsia ma boleli aj po-ale skor pichanie a tlak,takže ak to zhrniem-tak určite implantaty :)

Luky2112

Doka
A ako si sa vlastne rozhodla,pojdes zase na to doplnenie vlastnym tukom alebo pojdes uz do tych implantatov?

marikamarika

Laurittania

Gratulujem prsatica..u mna to bolo tiez tak prvy pohlad ze uf nejak daleko od seba a teraz sa nejak k sebe priblizili jak zacali maknut..tak spm zvedava co povies piatok po komtrole :) skore zotavenie :)

tina691976

slniečko83
ja viem že je to skoro ale ja som mala už cez den nočné mory ked som vedela čo ma večer čaká tak som sa na začiatok len tak nachylovala na stranu raz aan jednu a pootm na druhu a potom som si stále sledovala prsia či to má na ne nejaký zlý vplyv či neťahaju do strany a doteraz nič už som tri týždne po op a zatial je to ok ale na chrbte ma nedonuti spať nik asi len smrť :)

slniecko83

Lauritania

ja uz som 7 tyzdnov po opke tak si myslim ze to nie je skoro spat na boku. Doktor mi povedal ze spat mozem na boku po 3 tyzdnov,ale ja som zacala asi tak 4 dni dozadu skusat spat na boku.

Tina

Tak to si skoro zacala spavat na boku po
3 dnoch. Hovor mi nieco o tom vsak aj ja uz tiez nocna mora ze ide noc co som sa na nu netesila lebo som vedela ze zase sa nevyspim a opat budu nocne prechadzky po izbe. Tiez ma tak napadlo ci ma to neboli preto ze telo nie je na to zvyknute ze tolke tyzdne som spala na chrbte a odrazu ze na boku. Budem v tom ze to po par dnoch prejde

doka

LUKY 2112-nie len ty :))
ja som operáciu "absolvovala" aj ked nie reál s veľa kočkami z tohto fora a dnes sa už len tešia :))
nehovoriac o tých,ktoré som už aj povzbudzovala,ked išli na reopku :)) a sú už po nej pár mesiacov a ja ešte aj opka v nedohľadne :))))

lauritania

doka - smelo do toho ! ľutovať nebudeš !!! :-)

tina691976 - ja ked vidim postel tak tiež ma hned chytí stres , najhoršie je mi v tej posteli . no beriem koli tomuto problemu tabeltky na spanie Stilnox a hned zaspím !

slniečko83 - nie je to skoro - to spanie na boku ? ja by som neriskovala spanie na boku , nemožeš poškodiť tým silikon - jeho usadenie ? ja mavam tiež take chvilkove bolestive pichanie v prsniku , u mna to je na boku , raz ľave - raz prave ...