Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

Sandritta
ak by i našla na nete dobrú objednávku, tak mi môžeš poradiť :) lebo ja som zatiaľ našla len veľmi veľké objednávky kusovo. :)

Sandritta

henka88,
Dakujem ;) nie som z BA, zajtra chcem zajst do lekarne tak som zvedava ci budu mat, ked nie tak objednam z netu. Vyskusam aj ten repik ;)))

henka88

Sandritta
ja som sa o nej dočítala, že sa používa aj na pooperačné ošetrenie rán, ale na nej je asi to podstatné, že je priedušná, kdež to iné asi nie sú až tak. Mne dr. kázal šírku 2,5 cm, ale nikde v lekárni som ju nenašla, baby písali, že v Poluse, ale tam ju už tiež nemali. Tak som zohnala 1cm šírku v lekárni v podchode na Hodžovom námestí, ak si z BA. Tak ja si to zatiaľ ňou prelepujem, hádam zoženiem aj širšiu. Vôbec neťahá ani nič, cítim sa v nej pohodlne a keďže je telová, tak keď sa vyzlečiem tak aj splynie a nič nevidno :) Ja si to preliepam každé 2 dni, predtým si na tom dám repík a potieram kokosovým olejom. Potom vysušené zalepím. Ako všeobecne sa hovorí, že rany by mali dýchať, ale ja poslúcham môjho dr. lebo mu plne dôverujem a čítala som si aj, že sú vraj krajšie tie jazvy, keď sú prelepované. Tak uvidíme :)

jajakarinka

Lauritina...........noooo a stehou kolko teda mas? Ale tak uzbudes mat peknucke nozky :-) plus prsia :-) a bolesti uz ustupuju vsak?:-)

teneriffe

jaaaaaj, dievcata, tak na vas myslim, ktore ste na rade! :)

ja teda sobota a poprosim, 2 otazky:
-za kolko dni po opke sa chodi na kontrolu??
-ked mi u Cervena napisali, ze sobota o 9:00, staci ked tam budem 8:45??? alebo je to uz cas operacie??? cize byt tam treba skor?

dakujem

Sandritta

henka88,
Dakujem za radu :) A kazal Ti priamo tuto pasku, lebo na nete k nej pisu len ze sa pouziva k fixacii kanyl a cievok... A kde si ju kupila? Je dostat v lekarni? Lebo tie silikonove v lekarnach nie su, uz by som si to chcela cim skor prelepit. Ja som citala ze jazvy potrebuju hlavne okyslicenie pre dobre zahojenie, ta micropore 3M je taka priedusna tusim, ze? A neskrabe na pokozke?

lauritania

jajakarinka

stehna - nakoniec mam rezy len v slabinách /v trieslach , stehnový bikiny rez / . doktor vravel že bud polovičny efekt a jazvy len v trieslach alebo dokonaly efekt ale jazvy v trieslach + jazva po celom vnutre stehna až ku kolenu . on neodporučal robiť velku jazvu že som na to ešte mladá , a ja som tiež nechcela mega jazvu , tak sme zvolili strednu cestu. som prekvapena , ale celkom to vidno že je to povytiahnute . ako som schudla tak mi na stehnach ostala koža dosť ochabnuta a plnadavá , akoby zvráskavená ...

henka88

Sandritta
mne môj dr. nakázal prelepovať stále, aj pol roka. vraj budú jazvy krajšie a lepím si to obyčajnou priedušnou páskou - micropore 3M, ale možno každý odporúča inak, ja poslúcham toho svojho :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk