Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Kocky od dr. Svehlika, 20.3. Mam opku, dnes uz konecne mam vsetky predoperacne vysetrenia spRavene. Je potrebne mu to zaslat alebo zaniest nejaky cas pred op, alebo staci v den operacie ked to skontroluje?
Dakujem :):)

henka88

marikamarika
mne sa pod pazuchu dodnes neda moc dostat :D tak len take lazo-plazo holenie. Ako ja som si fotku urobila, aj si to budem tiez takto zaznamenavat ale do albumu dam uz asi taku usadenejsiu verziu, tato vyznela tak hocjako. Takze cochvila :)

marikamarika

Henka88

Mne sa prave to paci ze to mam zaznamenane a mozem pozorovat zmenu na sebe, lebo ked sa ocumujem len v zrkadle zdaju sa mi rovnake :) ale kuknem foto a vidim ze uz su troska ine zasa :) kazdopadne sa na tvoje foto tesim

marikamarika

Bittersweet

Ai ja tak moja, kocik sice este netlacim, sak s tym nasim 17 kilovym hrosikom sa,mi to ani moc neda, ale inak uz celkom dobre, vcera som si dala konecne taku normalnu sprchu, neklepala som sa od zimnice, a aj sa mi podarilo nohy si oholit..akurat podpazusie stale nic..dnes sme uz aj dake obchody pobehali mala potrebovala boticky kupit, a ani som sa az tak neunavila..mam pocit ze mi uz aj povoluje ten opuch

jajakarinka

Lauritania...... ta hygiena je teraz o nicom to ti verim....vsak to pozname nie po mastopexii ja ked som sa uz mohla osprchovat tak som sa strasne tesilaaaa:-) ja idem. 1:4 o 7:00 tam mam byt potom na mna mysli:-)

lauritania

jajakarinka

juuuuuj to ti poviem - tá sprcha , to bude super !!!!

teraz fungujem len na mokrych uterakoch a vlhčených servítkach ...
ale v den kontroly sa budem snažiť dať nejak do poriadku , hlavne tam dole ... :D :D :D kusok vody nezaškodí , ked sa to hned utrie ...

kedy to máš den operacie ????

jajakarinka

Lauritania........no vidis aspon tu krasnu modru nitku ti je vidno:-) to nevadi ze mas 20cm rez ved to sa pekne zahoji a nebude nic vidno......ja som ale s toho hotova ale v dobrom to myslim ze to tak super zvladas :-) ved zachvilku mas kontrolu daju ti prec stichy a sa osprskujes to bude labuuuuzo:-)

lauritania

jajakarinka

neviem kolko mam toho ,neviem ako sa to ráta tie štichy , ale rez má zo 20cm , neviem ako sa to ráta ... trči mi tam krásna modrá nitka :D :D :D

takže dnes 6ty den a super !!!!!! aj včera a aj predvčerom super .. bolesti áno , ale občas a stehná len omínaju , štipkaju ...

možem ovedať aj ja , že u mna boli najhoršie prvé 3dni , ale aj tie sa dali zniesť , v tie prvé dni som potrebovala pomoc pri vstávani z poloľahu do sedu , potom už nie ... ale vravim : mne pomohli lieky od bolesti ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk