Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

evellina

Sono prsnikov som si robila v poliklinike na levočskej pri mudr. leškovej, ta bola veľmi mila a zlata, spravila som to hneď ked som odniesla krv a moč do laboratoria tam, vysledky som mala o hodinu z laboratoria a medzitym som bola na tie prsia. V ramci interneho to je ekg, odber krvi, rengen a ťa popočuva a take. :) Choď do toho určite! Veď Švehlik aj tak hovoril že menzes nevadí, nenechaj sa odradiť, splniš si sen. Vieš aké ich mám ja už mäkkučké až nechápem :-)

marikamarika

Tina

Zdalo sa mi ze to asi bude mne :))) nevadi to sa stava,no ako ich mam opuchnute tak tem sval zhora je taky spuchnuty ze to budi takyhranaty dojem ale to sa strati mi povedal dr, tym ze je to anatom museli ho davat viac pod sval a je to bezne..vies co inak ja uz som tiez celkom v pohode, jasne pobolevie, obcas ma to taha ale inak sa citim vyborne, pomaham manzelovi s varenim upratovanim atd..len ked dolhsie nieco robim este sa unavim :)

olly-fa

marikamarika

ozaj velmi pekne...

tina

som rada ze sa ti uz konecne pacia... su fakt super,takze hlavu hore vypnut hrud a ides :D

all

baby moje ja uz to mam o tyzden v podelok,bezi ten cas ako blaznivy :-) uz sa strasne tesim :-)

tina691976

prepáč lauritánia to som písla na marikamarika ale navadí ved to čítaju všetky prsatice aj neprsatice :)

tina691976

lauritánia
to je pravda treba si vybrať asi aj poldla pocitu každá vie do čoho ide a čo bude na sebe nosiť . hranaté som sa zasmiala to asi nie to by bolo nie niečo v poriadku :) ja som skoro 3 týždne po op a som uplne mobilná a niekdy si ani neuvedomým že ich mám už ma to ťahá do posilky len na začiatok si dám niečo na rozchodenie tak vela zdaru nech sa to len pekne lieči a hlavne aj tie nohy

marikamarika

Bittersweet, lauritania, tina

Dakujem baby, ze vobec sa nezda ze by to bolo az 485, chvala bohu ze som nepocuvala rady ze to bude moc, lebo by som si ich na tele ani nenasla :))))
To je pravda aj s rovnakymi proporciami a silikonmi budeme kazda ina..ja som len zvedava ked sa to usadi nakolko sa to bude podobat na ten vizual..zatial su este doat spuchnute, postavene a hranate :)

Vy sa mate ako zienky?

jajakarinka

Lauritania ........no ty kocica jedna aj tak to perfektne zvladas a aj ta obdivujem ale som rada ze ti je kazdym dnom lepsie:-) no uz ani nenavymyslam uz som spokojna a hlavne uz su objednane:-) a to mas ako rezane tie stehna vobec si to neviem predstavit ?

tina691976

marikamarika
naozaj velmi pekné ani tá velkosť nieje až tak vyditelná ja mám o dačo menšie a zdaju sa mi obrovské velmi vkusné gratulujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk