Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bittersweet,
No ja uz dufam, ze tie cm dole nepojdu, uz by teda nemuselo :)
Tak sme na tom rovnako, ja v obleceni vyzeram tak ako predtym ked som si dala jednu z mojich riadnych push-up :D
No nevadi, beriem to z tej druhej stranky, takto si to nikto ano nevsimne a obleciem vsetko moje oblecenie, vsetko horne oblecenie mam S az XS. Ale sakra laka to aj do vacsich :DDD
Musime to brat tak, ze je to vzdy lepsie ako predtym ;)

bittersweet

sandritta, henka88 dakujem za radu, no budem sa snazit setrit trochu viac. sandritta ja sa radsej merat nechcem, kazdeho cm by mi bolo luto pri tejto velkosti:) ozaj a ako vyzeras v obleceni, vidis nejaky rozdiel? lebo ja vyzeram ako predtym v vypchatej podprsenke, ako dost vypchatej, s tym rozdielom, ze teraz je to teda moj vlastny material:) ale teda ziadna velka zmena, az ked si tricko dvihnem tak sa tesim:)

Titten

katus25,

ja mam pod svalom. Ja som pod zlazu nechcela. Mne povedal, ze mohla by som aj aj, tak som trvala pod sval. Manazer ma odhovaral, ze pod svalom ma to bude viac boliet po opke. Ale ked som sa na to dala, nech je to radsej tam ulozene.

Inak ja moc bez podprdy nechodim, spavam niekedy bez podprdy, niekedy s pooperacnou este spavam, lebo som vas citala kocky, ze spite poctivo v skafandroch, tak sem tam ho nahodim aj ja na noc, ale cez den nosim stale podprdu, ja som nejako na to zvyknuta, bez budem len do speci topov, alebo tak vynimocne

henka88

Sandritta
ak by i našla na nete dobrú objednávku, tak mi môžeš poradiť :) lebo ja som zatiaľ našla len veľmi veľké objednávky kusovo. :)

Sandritta

henka88,
Dakujem ;) nie som z BA, zajtra chcem zajst do lekarne tak som zvedava ci budu mat, ked nie tak objednam z netu. Vyskusam aj ten repik ;)))

henka88

Sandritta
ja som sa o nej dočítala, že sa používa aj na pooperačné ošetrenie rán, ale na nej je asi to podstatné, že je priedušná, kdež to iné asi nie sú až tak. Mne dr. kázal šírku 2,5 cm, ale nikde v lekárni som ju nenašla, baby písali, že v Poluse, ale tam ju už tiež nemali. Tak som zohnala 1cm šírku v lekárni v podchode na Hodžovom námestí, ak si z BA. Tak ja si to zatiaľ ňou prelepujem, hádam zoženiem aj širšiu. Vôbec neťahá ani nič, cítim sa v nej pohodlne a keďže je telová, tak keď sa vyzlečiem tak aj splynie a nič nevidno :) Ja si to preliepam každé 2 dni, predtým si na tom dám repík a potieram kokosovým olejom. Potom vysušené zalepím. Ako všeobecne sa hovorí, že rany by mali dýchať, ale ja poslúcham môjho dr. lebo mu plne dôverujem a čítala som si aj, že sú vraj krajšie tie jazvy, keď sú prelepované. Tak uvidíme :)

jajakarinka

Lauritina...........noooo a stehou kolko teda mas? Ale tak uzbudes mat peknucke nozky :-) plus prsia :-) a bolesti uz ustupuju vsak?:-)

teneriffe

jaaaaaj, dievcata, tak na vas myslim, ktore ste na rade! :)

ja teda sobota a poprosim, 2 otazky:
-za kolko dni po opke sa chodi na kontrolu??
-ked mi u Cervena napisali, ze sobota o 9:00, staci ked tam budem 8:45??? alebo je to uz cas operacie??? cize byt tam treba skor?

dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk