Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

jajakarinka
no toto mi hovoril ze ak planujem este jedno dieta tak mam ratat s tym ze bude treba potom dalsia modelacia, ak nebude treba aj silikon vacsí, ze tie prsia dost padnu

katus1

hostelica
ja som tam bola presne hodinu,dr uplne v pohode,akurat vsetko som sa ho pytala, teda nepovedal mi napriklad sam, ze ci by mi dal gulate alebo anatomicke, ci vlozenie cez ryhu alebo cez pazuchu, trosku inac som si to predstavovala, mozno toho mali vela, lebo stale tam telefon vyzvanal.

jajakarinka

Katus..... mne aj zmensoval dvorce a rez sa potom vedie stredom prsnika smerom dolu a este je rez popod prso ako ked vkladaju silikon zospodku mne jazvy neni vidno ...ano to ma pravdu ak si das aj modelaciu aj inplantaty a budes mat dalsie babo tak tie prsia sa urcite zmenia mamdve kamaratky co maju inplantaty a otehotneli velmi im narastli prsia po prve a po druhe kojili ako oni sa nezdeformuju ale maju ich dost padnute no uplne iny tvar ..,.

dianad

Hostelica, konzultacka trva podla potreby, u mna so skusanim a vsetkymi tymi mojimi otazkami:)) cca40minut.
Pocity fajn, aj sestricka je velmi mila, len ako som pisala davnejsie - skor "tlacia" do mensich velkosti.

Baby prosim toe kt ste boli u svehlika, vysledky predoperacnych ste posielali/niesli nejaky cas pred OP, alebo staci mu to dat v den opky? Dakujem:)

katus1

jajakarinka

ahoj, na dvorce mi prave povedal ze ich mam male, takze ak by som chcela vlozenie silikonu cez dvorce tak by to sa to asi ani nedalo.Ale mam ich tak nizsie, tak asi aby mi ich podvihol tou modelaciou.On hovoril ze teraz mam uplne super prsia ale ze je mozne ze sa este zmenia.A pri tej modelacii, je ten rez od bradavky dole, alebo ako?? Lebo nechcem mat cele prsia dorezane a vsade jazvy :-( rozhodujem sa, ze ak by bola potrebna modelacia tak na to kaslem a este hovoril ze ak budem mat este dalsie dieta ze na 99% budem aj potom potrebovat modelaciu, ze prsia sa zmenia urcite

jajakarinka

Katus ..... myslis ze ti chce urobit aj mastopexiu ? To je uprava prs ked su moc padnute to ti odstrani nadbitocnu kozu a ak je treba tak ti zmensi aj dvorce ak su moc velke ... toho sa bat nemusis to neboli ja ju mam urobenu aj lauritania

katus1

Baby tak dnes som mala konzultaciu u dr švehlíka.Kedze som len v januari prestala kojit tak mi povedal, ze musim prist este na jednu konzultaciu pretoze prsia sa moze este zmenit a mozno bude potrebna aj modelacia ale to mi povie na tej dalsej konzultacii.Tie co ste pisali ze nechce davat velke implose, tak mali ste pravdu, mne navrhoval 400ml ale sam povedal ze mam dost volneho miesta aj dost volnej koze a siroky hrudník, tak potom ta sestricka Katka mu povedala ze ona by isla aj do 450ml s cim som hned suhlasila :-D akoze nechcem velke prsia ale ozaj, na mojej postave sa aj tie 450ml stratia.A dr si ma potom pofotil a prirovnaval si fotku nejakej inej kocke co mal v pocitaci a povedal, ze ak by mi dal mensie implose, tak urcite by som nebola spokojna.Takze musim ist este na jednu konzultaciu a potom mi aj vyskusaju do podprdy tie umele ako budu na mne vyzerat.

Baby co znamena ta modelacia?? Ktora ste to tak mala robene, ze vlozene imp. a k tomu ta modelacia? Mne hovoril ze mam dvorce tak padnutenizsie a ze teraz mam prsia idealne, aj super tvar, ze implose by uplne stacili ale ze sa mi mozu este zmenit po tom kojení, takze to mi povie az neskor ci bude aj ta modelacia nutna :-/

henka88

Sandritta
ja som si kúpila aj tú omnipor, ale na nete som ju porovnávala s tou micropore a neboli rovnaké, tak neviem. Nakoniec mi jeden známy z lekárne objedná tú micropore, tak ja budem tú používať, budem mať pokoj na duši, že si dávam, čo mi dr. kázal :D