Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Bittersweet
Moja no ti je dobra otazka ns ktoru by som chcela aj ja odpoved, pretoze ja to jemne uz skusam..troska sa podopriem ked to potrebujem ale len do tej miery aby ma to nebolelo..dufam ze nic neprehanam takto..

marikamarika

Olly-fa, Luccia

Ja mam vlozene cez prsnu rihu, ale baba co bola somnou mala cez dvorce. Sestricky nam vysvetlovali ze cez dvorce je to menej bolestive a menej drasticke pre prsnik, rychlejsie sa to zotavi a ak to robi odbornik jazvy nie ke vidno..samozrejme zalezi od toho na com sa dr dohodneme a ci to dakym ci onakym sposobom ide spravit.
Luccia
Ano no ja som 8 dni po, najhorsie mam za sebou aj ked posledne styri dni ma dost lame teplota, ale ked ju nemam citim sa fajn len jak po silnej svalovici..uz som aj celkom pohybliva, a ci som spokojna? Zatial ano uvidime ako sa mi ulozia ale dufam ze vsetko bude ok :)

bittersweet

Luccia podstatny je pristup k albumom, aby si si lepsie vedela predstavit co ti 295 mentor asi urobi. Neviem ake su tvoje predstavy. Ja mam rovnaku postavu ako ty, akurat pod prsiami 72. Mam Mentor 330ml co je malo viac ako 295, rozdiel je trosku v plnosti vacsej. Zaklad som mala nulovy po detoch, teraz mam plne B. Pri tvojej sirke sa mi 295 zda strasne malo, ale tak fakt zalezi od predstav.

olly-fa

tina

jeej parada :-) inak je to dobry humus,ja som to vtedy uzivala len 4 dni jednu davku,fuj ale nadrapovalo ma z toho ako zabu,ale dako to do seba dostanem..

olly-fa

Luccia

A preco ti ide imlantaty vkladat cez dvorce?? Mne sa to zda hrozna metoda :-) ale je to asi vec nazoru. Mne ide davat moj doktor odspodu,chcela som najskor cez pazuchu ale potom sme sa dohodli inak,je to zevraj odspodu menej bolestive a ked sa vklada cez pazuchu musis nosit skafander aj s takym opaskom,no a do toho sa mi nechcelo..

Luccia

all
dakujem za podporu baby, je to fajn aj ked aj trochu cudny pocit ze vlastne uplne cudzie kocky chapu moju zivotnu etapu, lebo su na tom podobne a tak mozme spolu zdielat veci. A tato tema je uplne specificka, lebo sa o nej fakt ze neda bavit s kazdou kamoskou, okolie casto nepochopi :-)

mirkaviki
fuu, tak tebe sa to blizi, mam aj ja trochu strach z toho miesta vlozenia cez dvorce, sa mi to zda citlivejsie miesto ako pod prsiami. To je velmi fajn pocit, komunikovat takto s niekym realnym, kto ide k tomu istemu doktorovi ako ja, na rovnaky zakrok :-)

doka
ty si si teda tiez vytrpela, to ti poviem. dufam ze efekt bude pekny.

marikamarika
dik za mile slova, mala som mozno zacat tym, ze sa trochu predstavim, nie rovno vybafnut otazku o velkosti implantatov, podla mna vsetky baby na tomto fore to myslia dobre. Si spokojna so svojim vysledkom? Uz aj normalne fungujes? Tyzden po, tak to uz mas to najhorsie za sebou...

Pridala som svoje fotky ako mi Sashinka radila, tak dufam ze si budem moct kuknut aj tie vase. U mna sa momentalne nie je na co pozerat :-) skor ma lutovat za sucasny stav, hehe

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk