Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

doka

silno,silno drzim palce aby to tentokrat uz vyslo :-) ja idem pod skalpel presne o tyzden. O tomto case uz budem asi aj po.... :-)

dianad

Kocky od dr. Svehlika, 20.3. Mam opku, dnes uz konecne mam vsetky predoperacne vysetrenia spRavene. Je potrebne mu to zaslat alebo zaniest nejaky cas pred op, alebo staci v den operacie ked to skontroluje?
Dakujem :):)

henka88

marikamarika
mne sa pod pazuchu dodnes neda moc dostat :D tak len take lazo-plazo holenie. Ako ja som si fotku urobila, aj si to budem tiez takto zaznamenavat ale do albumu dam uz asi taku usadenejsiu verziu, tato vyznela tak hocjako. Takze cochvila :)

marikamarika

Henka88

Mne sa prave to paci ze to mam zaznamenane a mozem pozorovat zmenu na sebe, lebo ked sa ocumujem len v zrkadle zdaju sa mi rovnake :) ale kuknem foto a vidim ze uz su troska ine zasa :) kazdopadne sa na tvoje foto tesim

marikamarika

Bittersweet

Ai ja tak moja, kocik sice este netlacim, sak s tym nasim 17 kilovym hrosikom sa,mi to ani moc neda, ale inak uz celkom dobre, vcera som si dala konecne taku normalnu sprchu, neklepala som sa od zimnice, a aj sa mi podarilo nohy si oholit..akurat podpazusie stale nic..dnes sme uz aj dake obchody pobehali mala potrebovala boticky kupit, a ani som sa az tak neunavila..mam pocit ze mi uz aj povoluje ten opuch

jajakarinka

Lauritania...... ta hygiena je teraz o nicom to ti verim....vsak to pozname nie po mastopexii ja ked som sa uz mohla osprchovat tak som sa strasne tesilaaaa:-) ja idem. 1:4 o 7:00 tam mam byt potom na mna mysli:-)

lauritania

jajakarinka

juuuuuj to ti poviem - tá sprcha , to bude super !!!!

teraz fungujem len na mokrych uterakoch a vlhčených servítkach ...
ale v den kontroly sa budem snažiť dať nejak do poriadku , hlavne tam dole ... :D :D :D kusok vody nezaškodí , ked sa to hned utrie ...

kedy to máš den operacie ????

jajakarinka

Lauritania........no vidis aspon tu krasnu modru nitku ti je vidno:-) to nevadi ze mas 20cm rez ved to sa pekne zahoji a nebude nic vidno......ja som ale s toho hotova ale v dobrom to myslim ze to tak super zvladas :-) ved zachvilku mas kontrolu daju ti prec stichy a sa osprskujes to bude labuuuuzo:-)