Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

SANDRITTA,
nepoznám v NR nič-ja tu žijem krátko :),som z Michaloviec,počula som o nej,ako dlho sa čaká na termín,kto ťa operoval a aké sú tam ceny-približne-viem,že je to individuálne :))

henka88

lauritania
dakujem :) a prosim ta, to staci len namocit tampon alebo kusok gazy a prikladat, ci to mam nechat nejako dlhsie posobit? :) skore uzdravenie ti prajem a vela radosti :)

Sandritta

doka,

Je mi luto co si si zazila pred 15 rokmi a chapem ze sa bojis dalsej operacie. No nedovol strachu, aby Ti zabranil splnit si sen. Toto bola moja prva operacia a tiez som dlho rozmyslala ci to dostupit, velmi som sa bala, no nechcela som to len kvoli strachu vzdat.
Neboj sa, oproti klasickym nemocniciam mas na sukromnych klinikach nadstandardnu starostlivost. Tam Ta budu obskakovat. Jak som trochu zastenala od bolesti hned mi dali aj dvojnasobnu davku analgetik, ozaj sa vsetci snazili.
Ked si z NR, neskusala si Avelane clinic? Ja som bola operovana tam, je to nova klinika, krasna, cista...

Najhorsie je prekonat vlastny strach, poznam to, ale nie je to take strasne, drzim palce aby si nabrala odvahu ;)))

jajakarinka

Lauritania dakujem za radu si mila ako vzdy:-) pojdem teda k obvodnej a dam si predpisat. Ten liek od bolesti co uzivas ty .... a stilnox na spanie mam....... a co bolesti uz ustupuju ci je to rovnake?

lauritania

jajakarinka

stači ked ti obvodna napiše recept : od bolesti Zaldiar a na spanie Stillnox

ak máš problemy zo zaspávanim , tak ti výborne vpadne vhod prve dni aj ten Stillnox ...

Zuzka ti odporučí jedine Flector alebo Novalgin ...

doka

LUCCIA,
plne s tebou súhlasím,ja sa tiež veľmi dlho odhodlávam,pretože to nie je na deň...Mňa jedine čo veľmi brzdí je bolesť po prebudení z narkozy-ale preto,že som pred 15 rokmi bola na gyn. operácii-mám 30cm rez cez brucho :(,ked som sa prebudila z narkozy-chcela som zomrieť-také som mala bolesti a dostať niečo od bolesti v štátnej nemocnici-no nemusím písať-po 2 dňoch som dostala takú infekciu,že mi to museli otvárať-mala som len štipce-3x denne a čistiť to-toto je bolesť,ktorú si dopodrobna pamätám aj dnes a to ma stále posúva späť.Dala som si prsia zväčšiť vlastným tukom-efekt síce je,ale nie taký ako po silikonoch-treba to zopakovať ešte raz.Som 3 týždne po,ale nohy mám také boľavé,že sa ich nemôžem dotknúť a nehovoriac o tom,že na slimky ani nemyslím.Tak som začala rozmýšlať,že ked znova narkoza...tak predsa tie silikony a ked to vydržali mladé baby,tak ja to "možno" dám tiež...:)
TOMYUM 1
som rada,že si napísala o tejto REGIA klinike-mne to doporučil známy tohto lekára,tak som dnes telefonovala,že sa objednám na konzultáciu-prisľúbil mi bezbolestné prebratie,ale nevedela som,že sa operuje v nákupnom centre??? Ja som myslela,že tam prebehne len konzultácia-ak je to teda tak-zajtra ruším.Nie som z BA,takže nemusm hľadať kliniku práve tam-som z NR-tak neviem,ktorým smerom sa dať...

henka88

all
prosím vás, ako často ste si dávali repíkový obklad, ak ste si dávali na jazvy. Tie moje vyzerajú na pohľad pre mňa ako čerstvé :) tak by som im rada pomohla nejako. A môžem ich už aj natierať? lebo doktor vravel, že áno, ale neviem, či myslel že už. :) Mám 2 týždne po.

henka88

marikamarika

to je myslím že ničím špeciálna páska, taká papierová, ale mám si ňou prelepovať jazvy. Ty sa máš ako starať o ne? No dala som si sprchu a zoznámili sme sa. Veľmi sa mi páčia a zdajú sa mi byť voľným okom rovnaké. :) Ale samozrejme sú napnuté a koža ako vyleštená :) Keď som na ne pustila konečne horúcu vodu, tak som až zimnicu dostala z toho :D
Tak verím že sa už o chvíľu budeme obe vytešovať z toho, ako usadajú, mäkknú a vyzerajú takmer prirodzene :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk