Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

jaaaaaj, dievcata, tak na vas myslim, ktore ste na rade! :)

ja teda sobota a poprosim, 2 otazky:
-za kolko dni po opke sa chodi na kontrolu??
-ked mi u Cervena napisali, ze sobota o 9:00, staci ked tam budem 8:45??? alebo je to uz cas operacie??? cize byt tam treba skor?

dakujem

Sandritta

henka88,
Dakujem za radu :) A kazal Ti priamo tuto pasku, lebo na nete k nej pisu len ze sa pouziva k fixacii kanyl a cievok... A kde si ju kupila? Je dostat v lekarni? Lebo tie silikonove v lekarnach nie su, uz by som si to chcela cim skor prelepit. Ja som citala ze jazvy potrebuju hlavne okyslicenie pre dobre zahojenie, ta micropore 3M je taka priedusna tusim, ze? A neskrabe na pokozke?

lauritania

jajakarinka

stehna - nakoniec mam rezy len v slabinách /v trieslach , stehnový bikiny rez / . doktor vravel že bud polovičny efekt a jazvy len v trieslach alebo dokonaly efekt ale jazvy v trieslach + jazva po celom vnutre stehna až ku kolenu . on neodporučal robiť velku jazvu že som na to ešte mladá , a ja som tiež nechcela mega jazvu , tak sme zvolili strednu cestu. som prekvapena , ale celkom to vidno že je to povytiahnute . ako som schudla tak mi na stehnach ostala koža dosť ochabnuta a plnadavá , akoby zvráskavená ...

henka88

Sandritta
mne môj dr. nakázal prelepovať stále, aj pol roka. vraj budú jazvy krajšie a lepím si to obyčajnou priedušnou páskou - micropore 3M, ale možno každý odporúča inak, ja poslúcham toho svojho :)

henka88

bittersweet
ja som to pocitovala presne rovnako. prave prso sa mi zdalo opuchnutejsie a aj viac bolavejsie, kedze pravu ruku aj viac namaham. ale nazivo v tom nevidno ziaden velky rozdiel, takze je to ok ;)

henka88

marikamarika
určite pridám, ale asi skôr neskôr, ked už budú mať taky finalnejsi stav. Moc sa fotakom nechcem pozorovat, iba volnym okom, aby som nevidela nieco navyse :D

Sandritta

bittersweet,
moze byt, mne povedali ze do konca prveho mesiaca mi mozu este zapuchnut ci zakrvacat, ze sa mam setrit, moze byt ze ked si tu pravu viacej zatazovala tak opuchla teraz, nechaj ju chvilu v klude. Inak ja som sa merala metrom ze ako mi odpuchaju, zatial 2 cm dole odkedy som doma. Vyskusaj ;)

bittersweet

Baby vramci hojenia moze jedno prso rychlejsie odpuchat ako druhe? Som 10 dni po opke a teraz sa mi zda ze prava strana ktoru viac zarazujem je pripuchnutejsia, aj ked doteraz sa mi zdali rovnake.

Sandritta

All,

Baby prosim poradte mi, mate nejako prelepene jazvy po vybrati stehov? Koncom tyzdna mi vyberali stehy, mam to este prelepene od doktora, lebo mi to trochu krvacalo, no neviem ze ked si to odlepim mam to nechat len tak na volno alebo niecim prelepit, aby sa to nesuchalo o tu podprdu???? A pouziva tu niektora tie silikonove naplaste na jazvy? Su teda dost drahe, oplati sa to? No vobec neviem, lebo nechat tie jazvy len tak suchat o tu podprdu no neviem.... Ako to mate? Dakujem za vsetky rady :)))