Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Sashinka, mirkaviki
velmi dakujem za odpoved. Mozno som posobila trochu divne, ze sa tu z nicoho nic zjavim a pytam sa, mozno aj na mna to reagovala Martina 210, ze by si baby mali najskor studovat a potom sa pytat na fore :-) - tak k tomu len tolko, ze som sem napisala prvy prispevok po priblizne pol rocnom surfovani kade tade, aj americke aj nase stranky, teoria aj videa komplet nastudovane, zvazovanie pre a proti. Kliniku som si vybrala aj na zaklade ticheho sledovania vasich prispevkov - Interklinik, uz mam aj konzultaciu za sebou. Konecne cela tato vec pre mna dostava realne kontury, chapete - nie len co ak raz - ale naozaj, preto som nabrala odvahu vystupit z "len citania" a napisala som aj ja. Mozno to pre niekoho nie je problem, mna to stalo ohodlanie. Priamo o velkosti implosov, som pisala, ale neznamenalo to, ze by som nemala veci premyslene. Len som sa uz konecne odhodlala. Dik moc za tip ako na tie fotky - idem sa odfotit a poslem.
Mozno kratke predstavenie: mam 164cm, 54kg, 36 rokov, roky pravidelne beham a cvicim. Mam dve dcery, kojila kazdu z nich 14 mesiacov, takze sa to na prsiach podpisalo. Nikdy neboli velke, ale teraz su dlhodobo fakt ze bieda a navyse cvicenim a fit zivotom nemam skoro ziaden tuk, takze aj tie prsia otras. Sen si idem splnit :-)
Mam inak dost siroky hrudnik, taky plavecky - pod prsiami 80.
Termin mam predbezne na konci aprila, idem na druhu konzultaciu k Raczovi, kde este raz zvazim velkost. Navrol mi 295 anatom, pod sval, vlozenie cez dvorec. Velmi profi pristup.
Skusim si aktivovat tu galeriu poslanim mojej fotky a popozeram tie vase. Sashinka, neviem sa dockat tych tvojich, lebo to by mali byt presne "tie moje" :-)

jajakarinka

Lauritania ....no co ty kocica jedna ako ti je?:-) noooo a teraz ake lieky si mam kupit alebo dat predpisat hm?alebo zavolam sestricke zuzke co povies ?

tomyum1

LuckaLulu
Dr Chovana nepoznam ale primara kliniky na kt chces ist ano, opytaj sa ho preco zatvoril predoslu kliniku, dokumentaciu pac z kliniky vraj nema povedal (co snou urobil?!) a to ze namiesto dohodnutej zn implantatov dal ine je podvod a ja by som jemu ani jeho klinike neverila a nedala sa operovat v obchodnom centre. Sme v 21. st., mame plno sikovnych chirurgov a operacia je zavazne rozhodnutie na vela rokov. Zvaz este svoj vyber...

Najdi si trosku casu a posurfuj po nete, precitaj toto forum zopar desiatok (stoviek) stran dozadu, vela sa dozvies a urobis si prehlad...

tomyum1

All
Mikroporova paska je taka akoby papierova paska kt sa da odtrhnut, netreba ju strihat. Dr asi kazal prelepovat jazvy? Maju ju v lekarni v Poluse, uzsiu aj sirsiu.

marikamarika

Henka88

Super moja tak sa z teba tesim ze je vsetko v poruadku, ked sa budes okukavat a podari sa ti jedna dve foto radi privitame v galerke :) jasne ze to mas este take vseliake musia sa usadit aby vyzerali prirodzenejsie, mne momentalne tak stoja a kozu mam taku napatu ze ked mi je chladno ani bradavky sa mi nescvrknu, len jemne stvrdnu ale nescucnu sa jak som zvyknuta :))) a kebyze mi pichnes spendlik do prsa cele sa rozleti,manzel ze kks tak napatu kozu som este nevidel..:)
Teplotu mavam uz tak bars jako..v noci som nemala teraz zasa mam..ale vraj to do tyzdna ustupi...
No v kazdom pripade moja tesim sa s tebou ty moja prsatica a co to vlastne je ta paska?

lilabmw

Ahojte babule je tu este so starych bab :-) ako som spominala termin reopky 13.maj spolu s nosom tak uz sa tesim sa mi to krati :-) este niekto nieco nove?Nejaka je tu co mala reopku ?

luckalulu

tomyum1

Ahoj, fuuuu toto ma riadne dostalo...moj problem teraz nastava lebo sme dali zalohu 500 e... moja chyba.Kamaratka mi poradila toto forum aby som sa pre istotu informovala lebo tiez nepoznala tuto kliniku. Idem na druhu konzultaciu, poznas aj Dr.P. Chovana? Kde je normalna klinika komu ist? Toto je moj problem bojim sa ze ma sfusuju a mna asi slahne...ked viem co ma asi caka,bolesti, mam male dieta a tie peniaze - netuzim behat a zhanat ineho doktora ked masfusuju...

henka88

kočky, neviete v ktorej konkrétnej lekárni v BA majú tú pásku micropore 3M? bola som v 3 lekárňach a nemali ani v jednej, v jednej mali moc úzku. Ďakujem.

henka88

all
marikamarika, sashinka1985
tak už mám po 2. kotnrole, na ktorú som sa bála, ako keby som šla opäť na opku. :)Konečne som ich videla, a tak v podprde vyzerali celkom prirodzene, naživo sú to také kopce :D ale vyzerali rovnako, držia pohromade a vraj sa usadia :) No ale dnes sa konečne môžem osprchovať a poriadne ich prezrieť, tak budem viac múdrejšia :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk