Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

kočky, neviete v ktorej konkrétnej lekárni v BA majú tú pásku micropore 3M? bola som v 3 lekárňach a nemali ani v jednej, v jednej mali moc úzku. Ďakujem.

henka88

all
marikamarika, sashinka1985
tak už mám po 2. kotnrole, na ktorú som sa bála, ako keby som šla opäť na opku. :)Konečne som ich videla, a tak v podprde vyzerali celkom prirodzene, naživo sú to také kopce :D ale vyzerali rovnako, držia pohromade a vraj sa usadia :) No ale dnes sa konečne môžem osprchovať a poriadne ich prezrieť, tak budem viac múdrejšia :)

bittersweet

Luky2112 Anesteziolog mi odporucil uzivat naraz novalgin s paralenom, ze to je top. A najsilnejsi je tramal ale je to fakt uz humus, skusila som ho a bolo mi z neho zle od zaludku, vsetko mi smrdelo strasne a nedokazala som spat absolutne- po vysadeni vsetko toto preslo za pol dna. Po dvoch dnoch mi inak ibac uplne stacil.

Luky2112

Lauritania

A je na predpis alebo sa da kupit v lekarni?

Henka88
Dakujem :) novalgin som este nikdy nemala,ja som doteraz bpvzdy iba ibalgin uzivala...

lauritania

jajakarinka , juj neviem prečo nedorazil meil , dufam že neprišiel niekomu inemu.

áno , horšie je mi ked ležim .

lieky su len na predpis ! ale chválim ich !

lauritania

luky 2112

ja beriem od bolesti zaldiar - je to silnejšie ako flector. je to kombinácia tramadolu a paracetamolu.
ja mam velmi citlivý žaludok a je mi dobre po ňom. ja ho beriem od opky už treti deň , každych 8 hodin , radsej aj preventívne , lebo mne robil ešte stehna tak jazvy dosť štipu a omínaju .

Ten Zaldiat mám šumivý , krásne vonia , ako pomaranč.džus a chuti ako grep ... je fakt dobrý .. citim ten rozdiel na prsiach a chrbte ked lieky už vyprchaju a potom si ho zas dám .

henka88

marikamarika
telo sa ti asi trochu spamätáva, ja som mala tiež horúčky, ale po cca 3 dňoch prešli. Hlavne oddychuj, šetri sa a určite sa dá komplet všetko do poriadku. Ja som sa cítila ako lečo dosť dlho, až posledné 2 dni mi je že už fakt lepšie ako za starých čias :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk