Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LoTina

jajakarinka ... áno, idem, mala som ísť už na budúci týždeň, ale posunula som to o týždeň, lebo to nestíham. Tak hádam budeš spokojná :-)), držím palce :-)

henka88

sashinka1985
ahooj. tak ja idem zajtra na 2.kontrolu, čakám teda, že si ich už uvidím a budem sa môcť osprchovať. :) ale bojím sa dosť, že ako budú vyzerať a že či bude všetko OK. potom dám vedieť. a ty ako? s jazvami ti neviem poradiť :(

Tinizmus

Ahojte,dnes som bolana prvych predoperacnych (moc,krv,ekg,sono mam z min roka) a ked som sa pytala,ze kolko penazi budem platit,tak na mna pozerali ako na teliatko-ze ake peniaze chcem platit:) je mi luto,ze niektore z vas doslova osvihali,mne lekarka vravela,ze by to automaticky riesila s lek komorou,ak od vas brali aj karticku... :(
Bola som inac v novapharm (zelezniciarska)

Martina210

doka

ja som tie prsia tak velmi chcela,ze som kolo toho velmi nespekulovala,lebo by som si nedala kozy ani do 50-tky :-) Proste som to nechala na lekara,som si povedala ze boze kolko zien to ma za sebou.Tak snad to bude k mojej spokojnosti,a aj je :-)
VELA ZIEN CHCE,TUZI,LEN KAZDA NEMA TU ODVAHU IST DO TOHO.

Martina210

ALLLLL

vsetky sa tu spamatajte co pisete na moj komentar.A laskavo mi nevkladajte do textu nezmyselne vety,ktore som nikdy nenapisala!!!!!
TOTO FORUM JE NAJLEPSIE AKE SOM KEDY VIDELA,VDAKA NEMU SOM SA ROZHODLA PRE SPRAVNU KLINIKU.
ESTE RAZ:RUKU NA SRDCE!Ja som pisala o tom ze dobre je najprv si tu na fore prestudovat,aby bola dievka trochu informovana a potom k lekarovi,ktory samozrejme zhodnoti ci sa da ta a ta velkost implosu dat.Pozrite kolko dievcat tu pise ze si dali male ze si mohli dat vacsie.Pretoze niektori lekari davaju male(to myslim do 300 ml) implose s tym ze,sak ona este pride urcite vymenit za vacsie.Hovorim iba o vynimkach.Taka vec stoji dost penazi,nervov,docasneho obmedzovania.To neni o tom ze:kupila som si male tricko,idem vymenit.
To co som pisala bolo mierene na dievcata,ktore pridu tu napisu ze:,, "cavte baby" o tyzden mam opku,idu mi davat 250 ml,na tomto fore som prvykrat,mohli by ste mi poradit? neni to malo ml za take prachy? ",, toto je podla mna nenormalne!!!

jajakarinka

Lauritania ...jej budem rada ...a ako sa citis dnes uz ti je lepsie ? Prosimta ako zvladas domacnost ti niekto urcite pomaha vsak? Ono sa to bez pomoci prve dni neda toho som si vedoma

sashinka1985

Luccia

Do galerky sadostanes tak, ze posles fotku svojich prs na-galeria@zoznam.sk.musis ale prispievat na toto forum a jednakockati potom posle emailom hesloa instrukcie ako sa do galerky prihlasis.

sashinka1985

Luccia

Ahoj, ano mam 295 anatom mentor. Operoval ma dr.racz.-s doktorom aj vsetkym som velmi spokojna. Su tu vsak kocky ktore maju inych doktorov a tiez su velmi spokojne. Najcastejsie sa tu pouziva okrem interklinik kde som bola ja aj doktor svehlik, cerven, paliatka..uz je lenna tebe ktoreho si vyberes ak este nemas uzavreneho doktora. Najlepsie by bolo aby si kukla fotky co su v galerke a uvidis. Na kazdej to vyzera inak, vela robi aky mas zaklad, typ hrudnika atd. Kludne sa pytaj ak chces nieco vediet, rada odpoviem :-)

lauritania

luky 212
ja som brala tiež pred opkou Ascorutin 3x denne a v pohode , bez potiaží ...skus ešte jednu tbl a uvidiš ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk