Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

Ahoj Miska82, gratulujem k tvojej spokojnosti a k úspešnej operácii. :) Čo sa mňa týka, tak naozaj sa mi to nechce celé opäť absolvovať (zásah do tela, zdravie, bolesť, čas, hojenie, obmedzenia, práca, financie atď.), no hlavne z dôvodu absolútnej nedôvery voči chirurgom a konečného výsledku. Skrátka keď si predstavím ako mi ich celé dorežú a ktovie aký bude výsledok (potom tie výhovorky,že inak sa to nedalo po tej prvej spackanej opke) a zase o polroka na ďalšiu??!!...brrrr, hrozná predstava :( takže momentálne som v stave: "je to lepšie než to bolo a po ďalšej opke by to mohlo byť horšie než to je", ..zatiaľ sa teda do reopky nehrniem a mám teraz iné starosti/radosti..časom uvidím :)
Všetkým prajem pekný deň a držte sa. :)

Tina05

Miška82
Ahoj :).Tak to je super, že už to máš za sebou a si spokojná :). V dobrom závidím. Dúfam, že budeš čo najskôr v poriadku a s výsledkom budeš aj naďalej spokojná. Ja idem na operáciu až koncom júla, pretože som si to nechcela dávať cez školu. Mohla by som sa ťa opýtať, ak ti to pravdaže nebude vadiť, ako ti prsia doktor konkrétne upravoval? Ak by ti to nevadilo, tak aj cez súkromnú správu :)

Miska82

Tina05, Zuzka.forum

Ahojte baby, v januári ste mi odpísali na moju otázku ohľadom asymetrie... Tesne po tom ako som sem dala príspevok, som sa objednala na konzultáciu do Interklinik - MUDR. Rácz (cez poisťovňu som to nakoniec neriešila). Doktor sa "výzvy" našťastie nezľakol a už 2 týždne mám nové prsia :) Síce ste spomínali, nech pobehám viacero konzultácií, ale Rácz na mňa tak zapôsobil, že som sa spoľahla rovno naňho. A vôbec to neľutujem, lebo spravil podľa mňa naozaj skvelú prácu. Na konečný výsledok si síce budem musieť ešte niekoľko mesiacov počkať (v týchto prípadoch to vraj trvá dlhšie), ale už teraz som spokojná. Konečne nemusím neustále nosiť vypchávku, je to pocit, ktorý sa po tých rokoch ani nedá opísať.

Tina05, ty sa kedy chystáš na opku? Ja som už strašne rada, že to mám za sebou :)

Zuzka.forum, držím palce, aby reopka už naozaj dopadla podľa tvojich predstáv. Ja si ani neviem predstaviť, že by som si to mala o pol roka ešte raz zopakovať :/ A celú sumu zaplatiť ešte raz...

naty789

Ahojte mohly by ste mi poradit ktori z tychto doktorov je najlepsi, Mládek,Rácz,Paliatka?, chcem ist na zvacsenie prs ale nema mi kto poradit. dakujem