Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Zuzka.forum
ak sa smiem opýtať, aké riešenie navrhol doktorko? Dohodli ste sa ešte aj na nejakej ďalšej konzultácii?

Nena1

Ahoj Zuzka.forum
Teraz som mieco vyse 2 mesiacov po opke. Prsia su stale pekne a zatial (klop,klop na drevo) sa nic nepokazilo ;-) Ak si mala konzultaciu teraz 16.2. mozno sme sa aj stretli :-) Drzim Ti palce, som presvedcena, ze budes urcite spokojna.
S jazvami si fakt nerob starosti. Tak uplne vyblednu niekedy az po roku. Ale URCITE vyblednu! Trpezlivost ;-)

Zuzka.forum

Ahoj Nena1 - áno, viem že teba operoval Dr.Paulis, čítala som všetky tvoje príspevky a aj vďaka nim som si vybavila konzultáciu práve u neho. :) Urobil na mňa skvelý dojem, zhodnotil moju prvú operáciu ako nevydarenú a navrhol mi riešenie, ktoré sa mi veľmi pozdávalo. Akurát si musím doriešiť finančnú aj pracovnú stránku, aby som mohla ísť na ďalšiu opku, takže najskôr na jeseň. A tebe sa ako darí? Stále spokojnosť? Dúfam, že aj s tými vyblednutými jazvami máš pravdu, lebo som takmer 5mesiacov po opke a tie moje sú dosť tmavobordové. :(
Díky Doka, obdivujem, že si dokázala pracovať druhý deň po opke, aj keď "len" na PC. Ja som bola prvé 4dni úplne nemohúca, ani posadiť som sa nevedela bez pomoci. Potom to už bolo lepšie a do práce som šla po 2týždnoch do kanclu, ale aj tak som stále "cítila" prsia a nebola ok, až po mesiaci. Tak sa drž, nech sa ti všetko dobre hojí.:)

pasik

Laura_kraska
hej hej tu vizualizaciu mi robili, zaplatila som si 35 eur a vyzeralo to super vymakane, presne take to aj mam :-). Izby maju 2 postelove, ciste, velmi pekne. a vies co bolo super ? ze maju kopec miesta na parkovanie, aj ked som isla vzdy na kontrolu, mala som kde zaparkovat co ja akoze fakt ocenujem. dokonca mi raz vybuchla opatrovatelka, tak som isla aj s malou, maju hore detsky kutik a problem bol vyrieseny :-). Uz sa teda tesim na ten nostek :-)) kludne mi napis ked budes chciet este nieco vediet.

Nena1

Nik.
ako povedal jeden americky plasticky chirurg "berte v uvahu, ze prsia su ako sestry a nie dvojicky" Asimetria byva aj v realnom zivote pred operaciou a preto moze byt aj po vlozeni implantatov. Je len otazkou, ci tu asimetriu je mozne zlepsit. Dekolt mas paradny, tak sa vytesuj a neries ;-)

Nena1

doka
dakujeeem ;-)
Zabudla som spomenut. Operovana som bola v Planej pri Marianskych Laznach v CR. Vsetky kontroly prebiehaju v BA, nakolko doktorko cca 1x v mesici pride na Sk skontrolovat si svoje krasne :-D pacientky. U mna dokazal opravit jednu velku katastrofu. Peniaze z prvej opky mi nikto nevratil, nakolko moje dusevne zdravie mi je prednejsie, ako sa s niekym sudit ;-)

Nena1

Caute babule :-)
Dlhsie som tu nebola. Zuzka.forum mna operoval skvely doktorko Patrik Paulis. Niekto sa tu pytal na pozdvihnutie implantatu.... Vola sa to capsulorhaphy. Zosiva sa sval bud zo spodu, alebo zboku. Podla toho, ako to prso pada. To bol aj moj pripad. Ale to posudi lekar, ci je to vhodne na operaciu, alebo je to len nerovnost podprsnej ryhy a z implosom sa nic nedeje.
tomyum1
dakujeeem :-)

doka

Simonecqa,

opuch môže trvať aj 3 mesiace a hlavne pod pazuchou,nakoľko presne tento krajný sval sa naťahuje najviac,aby prekryl okraj implantátu :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk