Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Sashinka 1985, Bittersweet

mozem poprosit o zdielanie skusenosti? Z vasich prispevkov som pochopila, ze mate Mentor 295 anatomicky a ze Sashinke to robil dr.Racz
veelmi by som potrebovala konkretne prebrat s niekym dojmy, pretoze to u mna vyzera na identicke riesenie aj doktora :-) Som velmi rada, ze som konecne nasla niekoho konkretneho s rovnakym riesenim k akemu zrejme smerujem aj ja. Si spokojna Sashinka? Dik moc za par viet kocky, pripadne tip ako si kuknem vase fotky ak ste nejake zdielali.
Zavidim vam - v dobrom - ze uz mate po. Krasny den vsetkym prajem.

bittersweet

Sandritta no hlavne ze vsetko ok!:) ja tusim mam vstrebatelny steh. Ano mam anatomy ale ja mam pod prsiami az 72cm takze urcite aj tym to bude, no som zvedava o tyzden ked to podavam dole:)))

Sashinka1985 to je normalne hojenie jaziev, u niekoho sa to robi a zmizne to neboj. Mozes napr contratubexom masirovat alebo ak mate doma bioptronovu lampu. U mna vsetko zatial ok, kontrolu mam zase az buduci tyzden tak sa pomaly s prskami zzivam a da sa povedat ze uz fungujem normalne, dnes mam tyzden:)

barboraF

all
Ahojte holky, dlho som tu nebola a už sa mi termin opky konečne blíži:-) Mám otazku na baby, ktore mali opku 2v1 (prsia-mastopexia+augmentacia a nos) ako je to s kontrolami? Viem,že na 10ty den sa chodi s prsiami a na 14ty den s nosom-odstranenie dlahy ale neviem či mi to da naraz alebo tam pojdem na dva krat... Idem k Červenovi:-) Dakujem:-)

Luky2112

Baby,tyzden pred opkou mam uzivat 3x1 tabletku ASCORUTIN,ja som som si dala dnes prvu tabletku a zostalo mi strasne tazko a hlava ma boli...vy ste to ako znasali?teraz neviem ci to je tou tabletkou alebo niecim inym...dakujem

sashinka1985

All

Kocky som dva mesiace po, jazvy mam tuhe a mam pri ich dotyku take hrcky tvrdsie. Masirujem ale stale to mam.co ste si davali na jazvy aby ste okolie rany mali uplne makke? Dakujem

Henka88,marikamarika, slniecko83,bittersweet..

Ako samate dievcata moje?dufam, ze je vsetko ok s prsickami

Sandritta

bittersweet,

Tak uz mam vybrate stehy, ozaj to neboli, ten jeden som ani nevedela kedy vybral a ten druhy som citila jak keby mi zelezny drotik tahal ale bez bolesti! Ten jeden steh na tom bolavom prsku mi krvacal, tak mi tak zatlacal cele prsko dole, aby asi ta krv vytiekla, no som myslela ze odpadnem... A hnusna bola aj ta dezinfekcia, tusim benzolieh hovoril, lebo ze by mi inak nevycistil prsa od leukoplastu, strasne to palilo. Inak pohoda, sa smial na mne, ze bez toho skafandra sa aj dychat bojim :)))
Povedal, ze 4 az 6 tyzdnov trva kym sa uplne implos usadi a vytvori ta kapsula, ze sa mam setrit a robit len pokial ma bolest pusti. A tie dni sa rataju az od toho nasledujuceho dna kedy vlastne ubehne prvych 24 hodin.

Co sa tyka tej velkosti, ja mam uzky hrudnik, pod prsiami mam 69cm, tak aj preto to tak posobi, ale zase boky, stehna aj zadok mam sirsie, takze sa to tak vyrovna opticky potom...

Kolko mas pod prsiami? A mas anatomy?

luckalulu

Ahojte babenky,viete mi nieco povedat o MUDr.Peter Chovan? ci klinike Viktoria Regia? Idem k nemu na druhu konzultaciu. Zatial mam dobre pocity...Chcela by som si u neho zvecsit prsia a bojim sa ci som si dobre vybrala...hmmmm poradte prosim.

shiela

Ahojte prsane :-) dlhšie som tu nebola kvôli zaneprázdnenosti. ale dievčatá ja som sa odhodlala konečne. Napísala som dr. Švehlíkovi aby mi dal termín konzultácie. Snáď si to nerozmyslím. Mám zmiešané pocity. Aj by som väčšie prsia chcela hneď teraz takoj:-) aj váham či do toho ísť. neviem či operáciu stíham do leta, ci už kvôli termínom, ale aj kvôli peniazom (nemám ešte našetrené) a práci (najlepsie by bolo cez nejaké sviatky opka). Tak uvidím čo mi dr. odpíše.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk