Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania.....ale aj tak to super zvladas hlavne chce to klud a kazdym dnom to bude lepsie :-) no zuzka je zlsticko strasne mila a uplne v pohode sestricka ta ked nas tam vidi z dialky tak sa smeje lebo mi sme take ukecane vies:-) no a ta drakula mania je zevraj super aj nasho otca nahovarame nech ide:-) ......ja som taka zvedava na teba ake to budes mat ked sa ti to zahoji :-)

lauritania

jajakarinka

ahoooj ,zdá sa mi akoby každy den bol horší .... ale vravim : najhoršie je mi v posteli , už mi bolesti vystreluju do chrbta ...najhoršie je posadiť sa arozchodiť to , ale su to len chvilky , takže sato dá zniesť ... ešte že mam aj lieky na spanie lebo by som nezaspala. od bolesti uživam pravidelne tak fajn , pomaha to ....
inak je mi dobre , ked neležím :D
stehná nie su zabandážovane , mam len tie sťahovacie gate navlečené a na rezoch gázy. včera sme to polovyzliekli a muž mi potieral rezy repikom ... najhoršie je hygiena ,a upne vyzliecť gate nemožem tiež do kontroly. teraz to vyzera hrôzostrašne ale dufam že to bude dobre .
jéééé Zuzka , to je zlatíčko , ano , ona ma pozná. Spomínala tiež tu Drakulu , asi to vyskúša moj otec , pojdu sa na to bližšie popýtať ...

jajakarinka

Luky2112....ano dr.jej to poradil s toho dovodu ze chcela len jemne zodvihnut peru ale rok pred tym jej urobil ten zakrok co som ti pisala co jej to nadrezal popod nostekom a to ma pekne :-) povedal jej ze lepsie by mala vyplnit tie vrasky popod nosom lebo tam jej to bolo uz dost vidno a mavaju to hlavne fajciarky ....tak krasne jej to vyplnilo uplne to ma hladucke a sami zda ze aj ta horna pera ako keby sa omladila

jajakarinka

LoTina......hoj ano bola som na druhej konzultacii a to s toho dovodu ze na prvej mi najskor navrhol 370 a potom povedal 350 ale mne to nedalo spavat ze aky je v tom rozdiel tak ked segry isli vcera na kontrolu isla som aj ja a nakoniec mi dal tie 370 eurosilicon gulate vies nedalo mi to tak som sa bola popytat:-) vsak aj ty ides teraz niekedy na druhu konzultaciu vsak?

bittersweet

sandritta pozrela som foto, ale ved super to je! jasne ze to este usadne a odpuchne, ale na tej foto nevidim rozdiel a velke ich mas tiez dost, mne sa nezda ze na mne tie 330 tak velke vyzeraju!:)

Lenkalili

evellina

Ahoj som uplne ok, prsia su uplne skvele, tvarovo aj celkovo, no nesplnili moju predstavu čo sa týka veľkosti, ale inak super, mäkknú už dosť, bolesť už žiadna, som 6 týždnov po op. Ja som si robila predoperačné v PO a totálna neochota u každého dr....pýtali peniaze za úplne všetko, či už krv, moč, interne, sono, rentgen. Spolu ma to vyšlo nejakých 60€ robila som si to na sidl 3 prostejovska..takže choď tam čo ti dal švehlík kontakty tam to vynde nejakych 30e čo písali kočky. A sono nejakých 13. Ako už chceš ja som z PO takže mne už to bolo jedno aspoň som nemusela cestovať. (veď aj ty si z po) ale ta neochota a ako na mna pozerali na tom internom podla mna som tam bola prva v živote čo šla na augmentaciu šak oni pozerali že ooOOOOOOOO chapeš :D proste tabu netaké. Ty máš kedy opku a koľko ml?

bittersweet

Sandritta dik za tip, snad muza dokopem k pomasirovaniu:))
Je to este skoro riesit asymetrie teraz, mozno ho mas len opuchnutejske a este to cele bude ine. Mne traja tiez povedali to iste a ze rovnaky implos, ale dr nakoniec pred opkou ako ma zakreslil tak ze to kusok posunie to jedno a ked ma otvoril zistil to s tou zlazou. Ale ja si tiez tak hovorim ze keby bola taka minimalna ako doteraz, neriesim.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk