Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Luky2112....... no este taka mala rada sestra mala hornu peru spadnutu tak je urobil to ze jej nadrezal kozu popod nosom zdvihol jej tu cast popod nosom
Neviem ako sa vola ta cast medzi nosom a hornou perou vlastne je to taky malicky rez tym jej zodvihol tu kozu a krasne je jej vidno horna pera ........

jajakarinka

A neboli to ked to mas tak stiahnute?a to no tych nohach budes mat kolko dni? Som ta spominala sestricke zuzke :-) uz som teraz spokojna som mu to tam vysvetlovala pytala sa ho aky je rozdiel a tak no smial sa na mne:-) zajtra ich idem uz objednat:-) inak robia tam teraz taku novinku vola sa to drakulo mania ti zoberu vlastnu krv precistia ju a cistu placentu teda tu tvoju vycistenu krv ti vpichaju do celej tvare a ze ti to ozivi vyrovna plet ze to celkovo omladi plet opakuje sa to dva krat a je to hned viditelne tak sme sa dali objednat:-) .............a bolia ta tie nozky aj prsia vsak?ako sa citis ?

lauritania

jajakarinka

ahoj moja ,to som rada že ste rozhodli 370ml , určite budeš spokojná , a nevymyšlaj , neprezeraj fotky a neporovnavaj , viem podla seba že je to zbytočne a len to moce .

nohy nemam zabandážovane ale mam sťahovacie kompresivne nohavice ku kolenu , je tam len otvor na "pipinu " vraj ma na operačke do nich ledva dostali ...

jajakarinka

Lauritania..... a nakoniec sme zmenili tu velkost gulatych silikonov s 350 na 370 tak uz som teraz spokojna :-)

jajakarinka

Luky2112......podavam hlasenie ako som slubila no nakoniec si segra nedala vyplnit tu hornu peru ale vyplnil jej tou istou vodickou ako sa zvacsuju pery jej vyplnil vrasky nad hornou perou ...
Lauritania........na dvojitu operaciu to super zvladas normalne som ptekvapena :-) ale super ze to uz mas za sebou a to mas tie nohy neako cele zabandazovane?

Sandritta

bittersweet,

To mas super, ze mozes trosku okolo deticiek, verim ze aj zabudnes na bolest a rychlejsie ti to ubehne.
Mne musela mama dva krat denne masirovat krk, lebo ma az hlava bolela. Nech ti skusi muz pomasirovat trosku chrbat, mne ho aj mama natierala, ja som si vpredu drzala tie ramienka aby mi prsia nepadali a ona mi ich rozopla a trochu chrbat natrela, vyborna je konska mast chladiva, ale aj ibalgin krem, vyskusaj aspon takto aby si si nemusela davat cely skafander dole a trosku si chrbat ulavila.
No moja asymetria bola taka minimalna, 3 doktory mi povedali ze by to nijako neriesili ze to neni az take... Jedno som mala malinko mensie a trosicku vyssie a teraz je vacsie a trosku nizsie ako to druhe, asi je opuchnute, neviem...
Inak uz som si povedala, ze na malu asymetriu kaslem, mala som ju predtym a asi bude aj teraz, uz len chcem nech sa v poriadku a rychlo zahoja a zmaknu, nech uz sa mozem naplno vytesovat :))))

bittersweet

Sandritta tak ja som dnes 6-7 den podla toho ako sa to pocita:) zajtra je to tyzden. No a ja velmi dobre si myslim, kedze mam doma dve male deti tak pri nich clovek aj zabudne. Ale rychlo sa unavim velmi a je to taky cudny pocit ked chodim tie otrasy a tiez mi to niekedy tazke pride a to nemame najvacsie implose:)dnes ma hrozne chrbat boli, cely ho mam stuhnuty z toho spania a aj ze sa hrbim. Ja ked nakukam tak su zatial akoby spicatejsie, moc tvrde ich nemam ale vedia stvrdnut prechodne.
Ja som mala tiez asymetriu, dr mi jedno prso posuval skoro 1cm aby som mala symetricku podprsnu ryhu a ze mi nejako musel rozlozit v nom inak prsnu zlazu. Zda sa ze to bude rovnake zatial. Ty si mala aku asymetriu, velkost? Este si veru pockame na vysledok, ale verim ze to bude super! A aj tak si hovorim ze uz teraz je to lepsie nez predtym tie slivky:)))

doka

MARTINA 210,
píšeš,ako môžu ženy chodiť na toto forum,ked nevedia nič o implantátoch,že si majú veci pozisťovať a potom do toho ísť...
Ty si rok po opke a písala si,že si tu predtým nocovala-určite si tu nenocovala už po,ale predtým,aby si sa poradila a pozisťovala si veci okolo toho...
Ja som tu tiež dosť často a poviem ti,že preto,lebo aj mňa zaujímajú nejaké veci....a nemám ani pevný termín opky :),hoc som na niekoľkých konzultáciach bola a som rozhodnutá 5 rokov !!! Kedže píšeš,že kočky si nevedia vybrať veľkosť,nevedia,čo to obnáša,bola by som rada-kedže je to presne to,čo ma brzdí-výsledok po opke (žiaden lekár ti negarantuje tvoju 100% spokojnosť)-ako mám podľa teba vyberať veľkosť,tvar,výrobcu,aby som bola 100% spokojná-snád ty vieš ako na to :)
LAURITANIA
tie nohavice-to ti teda poviem :),ale máš po,tak už sa len tešiť-som rada,že si ok a prajem skoré uzdravenie-pohla si ma o krok dopredu-čo sa týka mňa :)

Sandritta

bittersweet,

No ja som dnes skafander rozopla zase, trochu som sa poumyvala pred tou zajtrajsou kontrolou... Inak je to strasne divny pocit, myslela som ze mi padnu, som sa bala aj chodit a su strasne tvrde jak kamene, nech si uz rychlo zvyknem.

Ktory den si po opke? Ja som ich tiez najskor nechcela ani rozopinat, no nevydrzala som, na 6 den som rozopla, no neboli moc pekne, potom som zase po par dnoch rozopla a uz sa mi zdali krajsie :) a mozno som si len na ne zvykla :))
Ja som mala trosku asymetriu a je trosku vidiet...
Ale tak musime vydrzat na konecny vysledok :)))
A ako sa citis?

lauritania

marikamarika , jajakarinka , kočky

ahojte , ano už som doma , od desiatej . rano to trochu viac bolelo , ale rozchodila som to .som v pohode , lieky Zaldiar zaberaju , bolesť je len pri pohybe , občas to brutalne chvilkovo pichne ... , stehna nebolia a najlepšie mi je ked stojim , chodim , posedavam ... obtiažne je wcko , ale to už patri k tým stehnam .... zatial stale potrebujem pomoc pri dvihani z postele ale je to fajn ... som prekvapená že to tak zvladam , čakala som že bude horšie ... idem si zas trochu zdriemnuť ...
na prsia si začínam zvykať a už sa mi aj začinaju pačiť ... no bez podprdy ich uvidim až 14.teho na kontrole ..

dufam že už horšie nebude , ale tie stehna - ten navlek - to je riadne obmedzujuce ....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk