Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Martina210 neviem si predstavit, ze si pred rokom nocovala na fore, ktore povazujes za take nedostatocne. dakujeme za tvoj postreh:)

bittersweet

sandritta super tesim na foto, a napisa ako zajtra konrola!:) ja si tiez skafander ani neskladam, len nakukam, tak som strasne zvedava ake to bude. ja tiez stale rozmyslam ako sa tie dni vlastne rataju, ale skor mi to dava zmysel rata od toho druheho dna, ked 24hod ubehlo, aj ked spravne je to asi aj tak aj tak.

bittersweet

luky2112 no chodza po vonku nie je prave najprijemnejsia cinnost este, tie otrasi nie su prijemne. som maximalne v zahrade s nimi.

marikamarika

Martina210

Presne na to existuju tieto fora, aby sme si vzajomne poradili, ci iz pred alebo po operacii. Vyber implantatu je ako ruska ruleta, nikdy nevies aky bude konecny vysledok, aj ked dve zeny maju rovnake proporcie a rovnake implantaty kazda vyzera inak, tak isto ani vyber impalntatu este nezaruci ze vyzeras presne ako chces..Samozrejme to by si asi vedela kebyze sa takemu niecomu vystavis..a presne na to su tieto fora, navzajom si radime pomahame, podporujeme a utesujeme. Silokony nie je vec ktora je vseobecne uznavana a ked sa s obavami ci otazkami potrebujeme na niekoho obratit, tu najdeme podporu, zeny ktore s tym maju skusenosti ci o tom uvazuju a vedia triezvo a bez silnych emocii poradit, ci len povzbudit. Tak isto ako sa zdruzuju mamimy s detickami a vzajomne si pomahaju fungujeme aj my..a je naozaj prijemne porozpravat sa s niekym kto vie ako sa teraz citim ako pocuvat mudre reci od ludi ktori to vzivote neprezili ale samozrejme maju pravdu.

Tinizmus

Martina 210
dakujeme za tvoj seniorsky prispevok, je velmi poucny, to po prve.
po druhe - nebyt tohto fora, tak sa na plastiku ani nechodi, ci ako mam tomu rozumiet ? :D

Martina210

mirkaviki

ja som na toto forum zacala chodit este si plienky nosila :-)
Citaj lepsie,kolko dievcat tu pise ze vtedy a vtedy maju opku,a niektore sa tu registruju tyzden pred opkou,a pytaju sa ci dobre urobila ze si dala taku a taku velkost.Neviem ci su tu zeny este v puberte.Ale ked rozmyslam ze si dam prsia,je to vazna vec za riadne prachy,tak tu aj nocujem (ako to bolo pred rokom v mojom prip :-))) a pytam sa kadeco,uz skusenych co maju to za sebou.A na opku idem so 100 percentnou istotou,ze viem do coho idem.

mirkaviki

Martina 210

no mna tvoj prispevok celkom pobavil pretoze neviem o co ti islo :D
Podstata tohto fora je na to aby si tu baby vymienali informacie,radili, podržali sa a možno aj nadviazali kontakty s babami s rovnakymi dilemami alebo problemami alebo si s nimi vymiemali pozitívne pocity, takze ak sa s tym nestotožnujes tak na co do tohto fora vobec vstupujes a čitaš si ho?

Martina210

All

Zeny,ja nechapem ako mozete prist na toto forum,nemate vobec ponatia co sa tyka implosov,co to vsetko obnasa,spravny vyber velkosti....ale hlavne ze uz mate termin opky.A potom tu chodte plakat,ze:boze ja truba,preco som sa neporadila,dala som si malicke implose a tak... :-o :-O

Tak hadam si najprv pozistujem ked do toho idem,nie ????

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk