Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Ahojte baby

S Cotractubexom opatrne:-) Je to sice super vecicka,ale neprezente to z mnozstvom naneseneho gelu. Ja si s nim liecim jazvy kt. mi ostali po odstraneni tetovania a raz som si ho dala vela. No sklbala som sa celu noc a rano som mala kozu scervenanu,doslova akoby spalenu. Ale ked sa pouziva rozumne je to dobra vec. Tak sa poucte z mojej hluposti a nedavajte si ho vela na jeden krat :-)

lauritania

jajakarinka

poslala som ti meil s foto ...
je potrebne niekoho mať v prve dni , hlavne koli pomoci pri vstavani z postele.
ja domace prace zvladam tak že nerobim nič . :D , manžel si vzal dovolenku tento týžden a stara sa o všetko a hlavne ma ošetruje .... potrebujem denne ošetrovať repikom a betadinom tie jazvy na stehnach ... sama by som to popri tých prsiach nedala ...

dnes cely den super , len rano bolo zle ... ale snažim sa vyhybať posteli , tak mi je fajn ked neležim .... ale preventivne si davam lieky , každych 6 hodin

LoTina

jajakarinka... idem 18-eho. A dám ti vedieť :-). A do Nitry až v apríli. Mne tiež navrhoval medzi 350 a 370, aj váhu máme asi podobnú :-).

marikamarika

Henka88
Ahoj kocka, cize zajtra mas kontrolu , tak drzim palce a dufam ze budes spokojna, zajtra cakam tvoj prispevok :)

marikamarika

Sashinka

Ahoj mojka, ja som mala prvu kontrolu vcera, dr zhodnotil ze je vsetko v najoepsom poriadku, spodna prsna riha je krasne simetricka cize super a opuch zmizme. Poradil mi ze prvych 6 tyzdnov na jazvu nepoizivat vobec nic aby som ju neoslabovala a potom mozem pouzivat napr ako bittersweet napisala contratubex gel a masirovat.
Ja mam teplotu, vcera a predvcerom cely den dnes iba vecer ale strasne ma ta teplota unavuje oslabuje a vraca sa mi bolest. Cez den kym som nemala teplotu mi bolo super, teraz som zas jak vyblvame leco...a ty sa inak ako mas? Neboj jazvicky chcu cas a jemny pristup a bude fajn :)

jajakarinka

LoTina. A pekne mi das vediet ako si dopadla dobre? To vlastne kolkateho ides na tu konzultaciu ? No uz mam dusu na mieste:-)

LoTina

jajakarinka ... áno, idem, mala som ísť už na budúci týždeň, ale posunula som to o týždeň, lebo to nestíham. Tak hádam budeš spokojná :-)), držím palce :-)

henka88

sashinka1985
ahooj. tak ja idem zajtra na 2.kontrolu, čakám teda, že si ich už uvidím a budem sa môcť osprchovať. :) ale bojím sa dosť, že ako budú vyzerať a že či bude všetko OK. potom dám vedieť. a ty ako? s jazvami ti neviem poradiť :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk