Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

marikamarika
telo sa ti asi trochu spamätáva, ja som mala tiež horúčky, ale po cca 3 dňoch prešli. Hlavne oddychuj, šetri sa a určite sa dá komplet všetko do poriadku. Ja som sa cítila ako lečo dosť dlho, až posledné 2 dni mi je že už fakt lepšie ako za starých čias :D

henka88

slniecko83
mne to tiež robilo po opke, ale teraz už nie, no ja som iba 2 týždne po. Ale brala by som to asi normálne, tie prsia nás budú asi prekvapovať stále :) mne aj skoro pískal ten imploš :)

tina691976

slniečko83
no ja som to isté mala asi týžden po operácii ten pocit ako keby tam niečo žblnkalo ale to čo popysuješ ako motýle to nie to zas ako zo spodu ako keby ešte pracoval ale ostatné vrchne je ako keby už pevné možno to tam ešte nejako pracuje

henka88

Luky2112

ja som mala tiež pripravený flector, ale nakoniec som užívala iba novalgin a ten mi stačil, hoci som mala dosť veľké bolesti. Silnejšie ako flector môžu byť potom asi už iba tramal, ale ten vraj je ešte ťažší na žalúdok. Ale tiež som sa bála, a vystačila som si nakoniec aj s iba predpísaným novalginom. :)

Matapazicka

Bitterswet
Áno volala som Sestricka mi povedala ze je to normálne ale neviem ci je to fakt normálne čakala by som aspoň ustupovanie. Aj som si to podlozila vatou. Dala spm si 350ml anatom.

bittersweet

Matapazicka skusila si si to vypodlozit vatou? Ale ked to mas taketo brutalne, aby si to nemala zapalene, zavolala by som dr, za to nic nedas. Ake implose si si nakoniec dala?

Matapazicka

All
Baby v sobotu som bola na opke cítim sa dobre len ked sa pohnem tak ma začne na pravej strane intezivne jazva stipat ze az od bolesti placem. Je to normálne ze to vôbec neustupuje. Ďakujem

olly-fa

zoja 83

ano laserom,ale aby som to uviedla na spravnu mieru,chodim s tym este stale lebo to nieje zalezitost jednorazova.Ale pekne poporiadku: Bola som v BB u p.dr.Kanatovej v Estetic studiu-ODPORUCAM neostala mi ani jedina jedna jazvicka,len pekne biele miesta,potom som ako taka hlupa hus isla na inu kliniku,kde maju uplne iny laser(to len preto ze som to mala blizsie od domu :-() a po tomto zakroku mi ostali jazvy,tak som so sklopenymi usami zavolala pani dr a objednala som sa ku nej opat,vysvetlila som jej preco som bola inde,bola velmi mila a ustretova,urobila mi dalsi zakrok jej laserom a slubila ze sa pokusi s tymi jazvami nieco urobit :-) takze asi tak. V kazdom pripade Estetic studio vrele odporucam,nepatri to sice sem do tohto fora,ale hadam nevadi :-)

tomyum1

Zoja83
Ty ako sa mas kocka si ok? Vsetko v poriadku s prskami? Spokojna si teraz? Napis mi mailik ak mas cas... Tomyum@hotmail.sk papa...

tomyum1

Luckalulu
Victoria regia NIE!!!
Na klinike je primar Dziuban ktory bol predtym sef na Mudronovej v klinike Medestic ktoru zatvoril a na pacientky sa vykaslal! Okrem toho - oklamal ma s tym ze som si zaplatila vraj najlepsie implantaty McGhan (v roku 2000) a ked mi ich pri opke vybrali boli to Eurosilicone teda lacnejsie a podla mojho Dr aj nizsia kvalita. Teda podla mna nedoveryhodny Dr a divna klinika v Eurovea, sice ma mozno lux priestory a webku a pekne fotky, ale to nie je vsetko. Dobre zvaz vyber Dr aj pracoviska, je to tvoje telo a tvoje peniaze a riziko ze nebude vsetko ako ma byt. Drzim palce!!!