Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

assabloy

Skusala som si dat ten pas na telo a mne isiel lepsie povedane sa tlacil medzi prsia. Tebe sa tam netlaci? Mne doktor povedal 3 hodky ale ja nosim 4-5 hodin.Dnes mam 6 tyzdnov od opky uz by som mala nosit nevystuzenu podprdu ale zatial mam iba jednu kupenu a v nej sa necitim dobre. Je cipkovana a skrabe ma. Musim ist na nakupy.

henka88

no a mna vyslo predoperacne v BA 100 eur, co je dost vela na to, ze som mala pocit, ze mi nic moc nespravili. :) sono som si robit nemusela.

henka88

mirkaviki, titten

moja obvodna vedela na co idem a povedala mi, ze to budem mat zadarmo, ze to je predsa predoperacne vysetrenie a na to mam narok. tak som bola v pohodicke a vybavovala som si interne, ale tam ma ze totalne zdrbali, ze na takyto zakrok mi vysetrenie nespravia a ked som si to chcela zaplatit, tak aj tak odmietli. toto ich jednanie ma strasne rozculilo, tak som si zavolala hned do poistovne, no a neviem aku mas ty, ja mam VSZP, ale maju to tak vraj vsetky, tak ty mas narok na predoperacne vystrenie, ale nie ked ide o esteticky ukon alebo nejako tak to maju definovane. a obvodna alebo interna musi zapisat ake vysetrenie ti robili inak im to nepreplatia, cize predoperacne ale aj k comu. a ked tam da augmentaciu, tak ti to ziadna poistovna nepreplati. preto bud sa dohodnut s obvodnou, nech ti napise nieco ine alebo mozno vychytas nejakých ochotnych internistov, ale kazdopadne si tam nemozu, ak to chces zadarmo napisat skutocny zakrok. ja som si nakoniec vybavila sukromne vysetrenia a zaplatila. odradil ma ich pristup, este ked ma odmietli vysetrit aj za peniaze, lebo ze k nim chodia ludia so skutocnymi problémami - ako by som ja za to mohla. :)to je moja skusenost, poistovna preplaca predoperacne ale nie k takymto zákrokom. ale su tu aj baby, ktore to vdeli zbuchat zadarmo :)

doka

LAURITANIA,
som rada,že je to všetko tak super,celý priebeh na 1*,teším sa s tebou už bude len lepšie :) asi tie nohy sú horšie,ale nevadí-v leto to bude top :))

lauritania

Ahojte baby , dakujem ze ste na mna mysleli !

Opka dopadla fajn. Na sale som bola 3hodiny. Aj stehna aj cici ok. Bolesti su znesitelne. O 12:30 ma prebrali a uz o 15:30 som bola na wcku. Bolo to obtiaznejsie koli rezom na stehnach ale zvladla som to. Ked v klude lezim tak vsetko ok. Akurat pri akomkolvek pohybe to boli. Tlak na hrudi , tazko sa mi hlbsie dycha a stehna stiplava bolest. Zo stehien mi zredukoval cca 6-7cm koze. Prsia v podprde prvy pohlad v zrkadle - neviem .. su vecsie a su nejak dalej od seba. Ale viem ze to sa zmeni. No doktor je s vysledkom spokojny a ze tych 410ml tam bolo treba !
Uvidim co zajtra na vizite. Mozno ich uvidim . Tak dobru noc. Dufam ze bude ok.

Osobne zdravim doku , marikumariku , slniecko , jajakarinku

Zhrnutie dna - cakala som ze to bude horsie. Izba , personal , oper.tým , doktor : vsetko super. Bolesti su fakt znesitelne , aspon u mna. Akurat ma caka obtiazna rekonvalescencia koli stehnam.

cuculka

Ollyfa mirkaviki
Ja mam procare..kde si platim rocnu starostlivost a za predoperacne som platila.. a ani som nehovorila ze co.. na PNku ma dala ale za testy som musela platit..

olly-fa

mirkaviki

Ahoj, baby maju pravdu. Nemala by si platit. Ja som sice platila ale len preto ze nemam na Sk poistenie. Mam ho v At. A to sa mi moj obvodak este chudak doslova ospravedlnoval ze si musim sama krv do labaku zaniest,ale ze isto by pytali aj za prevoz,tak ze ma to aspon nebude nic stat.A ked teraz nad tym uvazujem u neho som vlastne za odber krvi neplatila nic.CI platila??? Jezis neviem si spomenut...Ak aj ano iste to nebola velka suma lebo by som si to pamatala. Za vysetrenie krvi (vinko+ cokoladka) :D v labaku robi kamoska nastastie... Jedine co som platila bolo na internom 19 Eur. 14 vysetrenie a 5 objednanie na cas. A to este raz podotykam nemam na Sk poistenie. Cize netreba sa dat zdierat.

assaabloy

slniecko83
ja ho nosim uz bez podprsenky a navrch si dam sportovu ale taku ktora ma netlaci iba taka obycajna volnejsia, netlaci na prsia,aby prave ten pas tlacil tak ako ma. ani ja prsia nemam rovnake, mam aj rozdielne implantaty, bradavky tiez kazda inde..ale som rada ze sa to urovnalo tak ako to je. neviem ci to bude lepsie. ty si dost kratko po opke, prsia potrebuju cas, nic sa neboj vsetko bude dobre + si v dobrych ''cervenovych'' rukach, nemas sa ocoho obavat. inak pas som nosila poctivo aj 24hodin denne :) a stale ho na sebe mam :) nezosuva sa mi a ak ano tak ho opravim. zvrchu si ho jednoducho posuniem vyssie a vzdy kontrolujem.

Titten

mirkaviki,

je to predoperacne a basta. Mna este dokina zdrbala za to, ze naco som tomu zdieracskemu internistovi vravela, ze idem na augmentaciu. Ze mala som sa tvarit, ze mam vaznu operaciu zo zdr dovodov a ze by ma hentak nepodojil financne. Treba rozlisovat o akom preplacani sa bavime. Hovorime o predoperacnom vysetreni, ze ci mozes ist pod narkozu
Ty neziadas od poistovne zaplatit implose, zaplatit anestezu, lozko, ci operatera a personal. Ty chces len potvrdenie, ze mozes podstupit anestezu a na to narok mas zo zdr poistenia.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk