Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

Ollyfa mirkaviki
Ja mam procare..kde si platim rocnu starostlivost a za predoperacne som platila.. a ani som nehovorila ze co.. na PNku ma dala ale za testy som musela platit..

olly-fa

mirkaviki

Ahoj, baby maju pravdu. Nemala by si platit. Ja som sice platila ale len preto ze nemam na Sk poistenie. Mam ho v At. A to sa mi moj obvodak este chudak doslova ospravedlnoval ze si musim sama krv do labaku zaniest,ale ze isto by pytali aj za prevoz,tak ze ma to aspon nebude nic stat.A ked teraz nad tym uvazujem u neho som vlastne za odber krvi neplatila nic.CI platila??? Jezis neviem si spomenut...Ak aj ano iste to nebola velka suma lebo by som si to pamatala. Za vysetrenie krvi (vinko+ cokoladka) :D v labaku robi kamoska nastastie... Jedine co som platila bolo na internom 19 Eur. 14 vysetrenie a 5 objednanie na cas. A to este raz podotykam nemam na Sk poistenie. Cize netreba sa dat zdierat.

assaabloy

slniecko83
ja ho nosim uz bez podprsenky a navrch si dam sportovu ale taku ktora ma netlaci iba taka obycajna volnejsia, netlaci na prsia,aby prave ten pas tlacil tak ako ma. ani ja prsia nemam rovnake, mam aj rozdielne implantaty, bradavky tiez kazda inde..ale som rada ze sa to urovnalo tak ako to je. neviem ci to bude lepsie. ty si dost kratko po opke, prsia potrebuju cas, nic sa neboj vsetko bude dobre + si v dobrych ''cervenovych'' rukach, nemas sa ocoho obavat. inak pas som nosila poctivo aj 24hodin denne :) a stale ho na sebe mam :) nezosuva sa mi a ak ano tak ho opravim. zvrchu si ho jednoducho posuniem vyssie a vzdy kontrolujem.

Titten

mirkaviki,

je to predoperacne a basta. Mna este dokina zdrbala za to, ze naco som tomu zdieracskemu internistovi vravela, ze idem na augmentaciu. Ze mala som sa tvarit, ze mam vaznu operaciu zo zdr dovodov a ze by ma hentak nepodojil financne. Treba rozlisovat o akom preplacani sa bavime. Hovorime o predoperacnom vysetreni, ze ci mozes ist pod narkozu
Ty neziadas od poistovne zaplatit implose, zaplatit anestezu, lozko, ci operatera a personal. Ty chces len potvrdenie, ze mozes podstupit anestezu a na to narok mas zo zdr poistenia.

Titten

mirkaviki,

k tomuto ti presne napisem.
Ja som bola u obvodnej pred opkou, lebo som jedine chcela si dohodnut, ci by ma mohla na PNku vypisat po augmentacii, nakolko nechcem cerpat dovolenku na to.
Ona ze jasne, ze ved ide o zakrok vazny a ze jasne, ze mozem PN ostat. Lebo mne niekto nakukal, ze sa neda na to PNka brat. Ale doktorka mi vysvetlila, ze ved nic zo zakroku sa nehradi zo zdravotnej poistovne a co s tym ma socialna poistovna, ked nemozes pracovat, tak si PN. Sama mi ponukala tie predoperacne, co sa krvnych vysetreni tyka, ze mi spravi odbery, ze len interne si vybavim. vypisala mi aj listok na sono prs, lebo moj gyndak ma v zivote na sono neposlal. V ten isty den mi sono spravili, som mala aj stastie, len tie krvne testy by uz vysledky sa nestihli, lebo jej to chodi az za 4dni a ja uz som mala mat vtedy operaciu, cize som si musela zaplatit sukromne internistu, ktory mi aj krvne testy robil. Doktorka poburena, ze svinstvo, lebo on ze to tiez na zdr. poistovnu pisal a ze isto mi blok nedal, co fakt nedal, ze bere do vacku a ide to cez poistovnu
Cize sumarum, pokial od teba budu zdr. karticku poistenca pytat, pojde to cez poistovnu a teda by to malo byt zdarma, len mnohi kseftarcia.

Matapazicka

Ďakujem baby.
Lebo ak sa nehybem tak je to v pohode a ak cosi idem spraviť co i len sa obliecť tak ma to začne páliť stipat. A to sa chcem dat ako tak rýchlo dokopy lebo mám ročnú dcérku.

mirkaviki

all

cavte baby tak dnes som bola za obvodnou doktorkou sa s nou dohodnut ci mi testy spraví ona a na ostatne ci sa mam objednat alebo ako a ona ze vsetko co sa da mi spraví a potom posle na ostatne vysetrenia a nasledne to podstupi anesteziologovi a mne da uz len zaverečnu spravu a ked som sa pytala kolko to bude stat tak kukla na mna ako puk a ze sak zadarmo...no len nevie o aku operaciu ide a mozno si mysli ze to bude preplacane poistovnou alebo co?aj som cakala ze sa ma spyta o co ide a nic....tak teraz neviem ci mam potom čakat prekvapko uz potom ked sa dozvie o co ide alebo co si o tom myslite?

slniecko83

assabloy

Ahojky tak to som rada ze sa ti posunuli prska. Ja mam tiez picit ze to je lepsie aj priatel to tiez povedal ze sa posunuli a uz nie je taky klesnuty,ale tiez bradavky nemam v jednej rovine a ani tvar zatial nie je rovnaky,stale mam opuch na hornej casti praveho prsnika teda ak to je opuch. Chcem sa ta opytat kolko hodin denne nosis ten pas ? A to ti drzi ked ho nosis na hole telo nepisuva sa ked nie je zazicherkovany

slniecko83

Luky2112

My este plienkujeme takze s tym prebalovanim je trosku problem lebo vzdoruje a musim ho nahanat. Takze mne ty rodicia dost pomohli. Ja som sa nenamahala pokial som bola u rodicov aj ho davali do postielky. Skus tvoju maminu volako spracovat aby aspon 10 dni pomohla

slniecko83

Luky2112

My este plienkujeme takze s tym prebalovanim je trosku problem lebo vzdoruje a musim ho nahanat. Takze mne ty rodicia dost pomohli. Ja som sa nenamahala pokial som bola u rodicov aj ho davali do postielky. Skus tvoju maminu volako spracovat aby aspon 10 dni pomohla

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk