Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Matapazicka,

Mna to prsko zacalo bolet jak mi vybrali dreny, co bolo na 3 den, Asi tak dva dni som ruku nechala v klude a sa to ukludnilo, tak som s nou na dalsi den trochu robila no a potom ma to zase rozbolelo ale uz menej, tak som ju zase menej pouzivala a tak dookola som to skusala jak mi bolest dovolila... Ale neviem Ti povedat, ze na ktory den to bolo lepsie, ono to tak postupne vsetko, inak aj tie bolestii, kazdy den ma to bolelo inak a este aj chrbat.... Ale myslim, ze tak po tom tyzdni az 10 dnoch to uz bolo lepsie, chce to svoj cas... Maj trpezlivost a setri sa, prve dni su najdolezitejsie aby sa dobre prirastol implos... Ja som bola aj dost dlho na tabletkach...
Neboj, bude to lepsie :)

Sandritta

Matapazicka,

Mna tak bolelo dost od zaciatku prave prsko, stipalo, palilo ani som ruku nemohla dvihnut, tak som ju par dni nenamahala, nic s nou nerobila a je to lepsie. Dnes som 13. den od opky a este sem tam ma trochu zaboli, zajtra idem na kontrolu, chcem sa na to doktora spytat, dufam ze je vsetko ok... Ale jedno zevraj vzdy viacej boli, ze kvoli tomu ze je sizerovane-skusane na velkost...

Matapazicka

Ahojte baby.
Prosím vás poraďte aj vy ste mali take stipanie a pálenie. Mám to len v ľavej strane beda mi je pohnúť rukou to stipanie dosť boli. Som 3 deň od opky. Poraďte. Ďakujem.

Matapazicka

Ahojte baby.
Prosím vás poraďte aj vy ste mali take stipanie a pálenie. Mám to len v ľavej strane beda mi je pohnúť rukou to stipanie dosť boli. Som 3 deň od opky. Poraďte. Ďakujem.

Lenkalili

jajakarinka

moja napises mi tvoj mail? mam nejake otazky a ja mam taky mail s priezviskom, tak ak by si bola ochotna, ďakujem :-)

jajakarinka

Lauritina.....noooo uz to mas za sebou:-) ....a nevies kedy ta pustaju domov?ak by si tam bola este zajtra po obede prisla by som ta pozriet

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk