Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

jajakarinka

moja napises mi tvoj mail? mam nejake otazky a ja mam taky mail s priezviskom, tak ak by si bola ochotna, ďakujem :-)

jajakarinka

Lauritina.....noooo uz to mas za sebou:-) ....a nevies kedy ta pustaju domov?ak by si tam bola este zajtra po obede prisla by som ta pozriet

assaabloy

slniecko83
ahoj mne lekar povedal nosit ten pas presne ako si mi poradila ty akurat ze bez podprsenky. po dvoch tyzdnoch mozem povedat ze sami to upravilo prsnik sa posunul. nechala som skonstatovat aj moju svagrinu ktora sa nato pozerela. prsniky su inak rozdielne, bradavky tiez, ale vyskovo sa mi to upravilo, takze uz som spokojnejsia. napriek tomu musim navstivit lekara aby to skontroloval, chce to vidiet,takze uvidime ako sa vyjadri.

Luky2112

Bittersweet

Ano ma vyse dvoch rokov,neviem co je u teba samostatnost :) sam sa neoblecie,na wc ho tiez musim dat..jedine sam nasadne do kocika a do autosedacky...na ruky sa tiez pyta casto,tazko povedat ci bude chciet pochopit ze mam bo ;)

slniecko83

Tomyum1
Prska sa mi zda ze su lepsir na tom co da tyka tej asymetrie ako stale mam jeden vyzsie ako druhy vidiet to aj na bradavkach ze nie su v jednej rovine a tak este cakam na konecny efekt. Niekedy este citim v jednom prsku nie bolest ale take napnutie svalu ked sa trosku namaham. A u teba ako prska uz je vsetko v poriadku?

bittersweet

Luky2012 tak ja mam starsiu 3 rocnu a po 5 dnoch bez problemov by som sa postarala, treba sa trochu prisposobit situacii, nachystat si veci po ruke a vysvetlit dietatku ze maminka je chora, ma ofukuje a stale lieci:)) druhe dieta mam 16 mesacne a to by som veru nezvladla bez mami, to je bez sance. Tvoj syncek ma vyse dva roky si pisala, neviem ako ho uz mas samostatneho ale ked si podla dcerky predstavim, tak by si to mohla dat.

Luky2112

Slniecko83
Ja viem ze by bolo najlepsie aby mi niekto pomohol aspon na 10 dni,ale moja mama je proti tomu tak som rada ze mi aspon na tych 5 dni pomoze a manzel zase nemoze ...no budem to mat dost tazke,ani si to neviem predstavit ako to vsetko bude,aj sa toho trosku bojim ale ked uz som sa nato dala tak to uz dotiahnem dokonca...veru uz sa mi to blizi,este idem zajtra na interne a budem mat predoperacne hotove...po kolkych dnoch si bola ako tak schopna postarat sa o maleho?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk