Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sisiqq

Dakujem za odpoved. Chcem sa spytat, ty si podstupila augmentaciu tiez?
Kedy vam zmakli prsia? Ja som uz 11 dni po a stale su opuchnute a tvrde... dokonca sa mi odlupla chrasta v mieste rezu a krvaca mi to po osprchovani...mate niekto s tymto skusenost? ci navstivit lekara?

Stupjakova.L

sisiqq kedze mas implantaty ulozene pod sval tak musis ratat s tym ze to istu dobu bude trvat, kym bude lepsie, ked budes moct bez problemov fungovat. Dopraj si este par dni klud...a myslim ze by si sa mala lepsie citit ;)

sisiqq

Ahojte baby. Chcem sa opytat, v stvrtok som podstupila zvacsenie prsnikov pod sval. Dnes mam uz 6.den po opke a stale nedokazem vstat sama z postele, mam strasne tlaky ked si laham alebo naopak sadam. Prosim vas, ake mate skusenosti vy, kedy vam tie bolesti a tlaky presli?

agnessca

jancovka tak ono je to rozne u kazdej zeny to moze byt ine chapes, pretoze kazda mame ine telo...ale pokial vsetko bude ok ako bolo u mna tak cca takto :) tak to je uz na tebe, ale ak by si si isla v lete alebo tak nejako tak musela by si ratat s tym ze isty cas ani na slnko ani nic chapes. Chuanka neviem si strach ale taka obava z neznama ale ked sa na klinike ako napriklad ja v Centre plastickej a estetickej chirurgie stretnes s lekarom alebo doktorkou, ktora ti bude zakrok robit tak aj ta obava z teba opadne :)

Stupjakova.L

Richard na tebe popracoval? pockaj...v tomto som sa nejako stratila... vies mi to vysvetlit? keby popracoval na nejakej zene tak tomu rozumiem, ale na tebe ako na chlapovi?

jancovka

@agnessca mesiac dva? tak to je v poriadku celkom. Čakala som, že to bude nejako dlhšie ešte, ale asi je lepšie si dať urobiť prsia skôr takto na zimu nie? alebo teda na jeseň, či? :)

chuanka

nemali ste strach z takéhoto zákroku? to sa robí v celkovej anestézii? V tej som v živote nebola a mám strach či by som sa zobudila a akoby som sa cítila. Ako mám prekonať tento strach?

Koliesova

Majú to na stránke? tak to idem hneď pozrieť, nech na to nezabudnem. V podstate keď si tam zrátam všetky tie ceny, tak si viem cca vyrátať aj celkovú, za celý ten zákrok, áno?

agnessca

koliesova v kosiciach na klinike, kde som bola ja, si to vies zaratat do celkovej ceny, takze ono to nie je ze by si nejako ovela viac navyse platila alebo co :-) skus si pozriet cennik na ich stranke a tam najdes presne ten zakrok a tie ceny vypiusane

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk