Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Laura_kraska

Baby, ja idem k doktorovi Hederovi z Interklinik, mate niekto nejake skusenosti? Zatial mam super dojem aj z neho aj z kliniky, tak dufam ze to bude dobre. Ale bojim sa operacie. :( :(

doka

Wenushka,

no jasné,bola som zvedavá-tak som na chvíľku rozopla,pokukala a znova zapla :-),ale to asi každá z nás...Nenatieram ničím...

Simca20

Ahojte dievčatá..som tu nová a chcela by som sa vás spýtat, čo si dávate na jazvy. a ak su tu niektore, ktore mali davnejsie operáciu tak by som sa chcela ešte spýtat, po akom case sa vám zahojili jazvy. :)

wenushka

doka

Uz je to o nieco lepsie ale bolesti su stale a to stavanie katastrofa. Ty si si prvy tyzden nieco robila s prsiami pozerala si si ich ze si si rozopla podprdu alebo natierala si si ich niecim?

doka

Ahoj Wenushka,

je ti už lepšie? Verím,že áno :-).Ja som arnicu vybrala predvčerom a kľudne ju môžeš kombinovať :).Ćo sa týka čaju-ja pijem repík a harmanček,dnes si kúpim aj prasličku-je vraj dobrá na opuchy...Takže aj čajíky v pohode :-).

mirkaK

Ahojte,

ja som podstupila operaciu v Bratislave v Interklinik. Operoval ma MUDr.Racz a mozem ho len odporucit. Velky odbornik, som maximalne spokojna s vysledkom ako aj s celkovym priebehom, starostlivostou na klinike. Vsetci boli velmi ustretovi a mili. Lekar bol vzdy k dispozicii nech som mala hocijake nejasnosti a otazky pred aj po operacii. Drzim kazdej z Vas palce aby bola aj Vasa skusenost taka dobra ako moja :) a hlavne spokojnost s vysledkom! :)

wenushka

Chocolatte

Ahoj to mas super ze si nemala bolesti zavidim ale v dobrom. Chcem sa ta opytat ze ci si mala dreny? Lebo ja nie a dost rozmyslam a bojim sa ze ci je vsetko ok?

chocolatte

Juliza
ja som žiadne bolesti nemala bola som operovaná ráno ako prvá o 7.50 a na druhý deň ráno som si v pohode umyla zuby, naraňajkovala sa obliekla akurát som sa nečesala to urobil manžel, keď po mňa na kliniku prišiel, pretože som nechcela zdvíhať ruky. Keď ma videl Mudr. Červeň sám povedal, že práve toto je na medicíne nevyspytateľné lebo niekto má príšerné bolesti a niekto žiadne. Povedal, že sa to nedá nijako predpovedať a ani vysvetliť, ale stáva sa to. Sama som zdravoťák a neviem ako si k týmto záverom prišla...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk