Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bittersweet,

To mas super, ze mozes trosku okolo deticiek, verim ze aj zabudnes na bolest a rychlejsie ti to ubehne.
Mne musela mama dva krat denne masirovat krk, lebo ma az hlava bolela. Nech ti skusi muz pomasirovat trosku chrbat, mne ho aj mama natierala, ja som si vpredu drzala tie ramienka aby mi prsia nepadali a ona mi ich rozopla a trochu chrbat natrela, vyborna je konska mast chladiva, ale aj ibalgin krem, vyskusaj aspon takto aby si si nemusela davat cely skafander dole a trosku si chrbat ulavila.
No moja asymetria bola taka minimalna, 3 doktory mi povedali ze by to nijako neriesili ze to neni az take... Jedno som mala malinko mensie a trosicku vyssie a teraz je vacsie a trosku nizsie ako to druhe, asi je opuchnute, neviem...
Inak uz som si povedala, ze na malu asymetriu kaslem, mala som ju predtym a asi bude aj teraz, uz len chcem nech sa v poriadku a rychlo zahoja a zmaknu, nech uz sa mozem naplno vytesovat :))))

bittersweet

Sandritta tak ja som dnes 6-7 den podla toho ako sa to pocita:) zajtra je to tyzden. No a ja velmi dobre si myslim, kedze mam doma dve male deti tak pri nich clovek aj zabudne. Ale rychlo sa unavim velmi a je to taky cudny pocit ked chodim tie otrasy a tiez mi to niekedy tazke pride a to nemame najvacsie implose:)dnes ma hrozne chrbat boli, cely ho mam stuhnuty z toho spania a aj ze sa hrbim. Ja ked nakukam tak su zatial akoby spicatejsie, moc tvrde ich nemam ale vedia stvrdnut prechodne.
Ja som mala tiez asymetriu, dr mi jedno prso posuval skoro 1cm aby som mala symetricku podprsnu ryhu a ze mi nejako musel rozlozit v nom inak prsnu zlazu. Zda sa ze to bude rovnake zatial. Ty si mala aku asymetriu, velkost? Este si veru pockame na vysledok, ale verim ze to bude super! A aj tak si hovorim ze uz teraz je to lepsie nez predtym tie slivky:)))

doka

MARTINA 210,
píšeš,ako môžu ženy chodiť na toto forum,ked nevedia nič o implantátoch,že si majú veci pozisťovať a potom do toho ísť...
Ty si rok po opke a písala si,že si tu predtým nocovala-určite si tu nenocovala už po,ale predtým,aby si sa poradila a pozisťovala si veci okolo toho...
Ja som tu tiež dosť často a poviem ti,že preto,lebo aj mňa zaujímajú nejaké veci....a nemám ani pevný termín opky :),hoc som na niekoľkých konzultáciach bola a som rozhodnutá 5 rokov !!! Kedže píšeš,že kočky si nevedia vybrať veľkosť,nevedia,čo to obnáša,bola by som rada-kedže je to presne to,čo ma brzdí-výsledok po opke (žiaden lekár ti negarantuje tvoju 100% spokojnosť)-ako mám podľa teba vyberať veľkosť,tvar,výrobcu,aby som bola 100% spokojná-snád ty vieš ako na to :)
LAURITANIA
tie nohavice-to ti teda poviem :),ale máš po,tak už sa len tešiť-som rada,že si ok a prajem skoré uzdravenie-pohla si ma o krok dopredu-čo sa týka mňa :)

Sandritta

bittersweet,

No ja som dnes skafander rozopla zase, trochu som sa poumyvala pred tou zajtrajsou kontrolou... Inak je to strasne divny pocit, myslela som ze mi padnu, som sa bala aj chodit a su strasne tvrde jak kamene, nech si uz rychlo zvyknem.

Ktory den si po opke? Ja som ich tiez najskor nechcela ani rozopinat, no nevydrzala som, na 6 den som rozopla, no neboli moc pekne, potom som zase po par dnoch rozopla a uz sa mi zdali krajsie :) a mozno som si len na ne zvykla :))
Ja som mala trosku asymetriu a je trosku vidiet...
Ale tak musime vydrzat na konecny vysledok :)))
A ako sa citis?

lauritania

marikamarika , jajakarinka , kočky

ahojte , ano už som doma , od desiatej . rano to trochu viac bolelo , ale rozchodila som to .som v pohode , lieky Zaldiar zaberaju , bolesť je len pri pohybe , občas to brutalne chvilkovo pichne ... , stehna nebolia a najlepšie mi je ked stojim , chodim , posedavam ... obtiažne je wcko , ale to už patri k tým stehnam .... zatial stale potrebujem pomoc pri dvihani z postele ale je to fajn ... som prekvapená že to tak zvladam , čakala som že bude horšie ... idem si zas trochu zdriemnuť ...
na prsia si začínam zvykať a už sa mi aj začinaju pačiť ... no bez podprdy ich uvidim až 14.teho na kontrole ..

dufam že už horšie nebude , ale tie stehna - ten navlek - to je riadne obmedzujuce ....

bittersweet

Martina210 neviem si predstavit, ze si pred rokom nocovala na fore, ktore povazujes za take nedostatocne. dakujeme za tvoj postreh:)

bittersweet

sandritta super tesim na foto, a napisa ako zajtra konrola!:) ja si tiez skafander ani neskladam, len nakukam, tak som strasne zvedava ake to bude. ja tiez stale rozmyslam ako sa tie dni vlastne rataju, ale skor mi to dava zmysel rata od toho druheho dna, ked 24hod ubehlo, aj ked spravne je to asi aj tak aj tak.

bittersweet

luky2112 no chodza po vonku nie je prave najprijemnejsia cinnost este, tie otrasi nie su prijemne. som maximalne v zahrade s nimi.

marikamarika

Martina210

Presne na to existuju tieto fora, aby sme si vzajomne poradili, ci iz pred alebo po operacii. Vyber implantatu je ako ruska ruleta, nikdy nevies aky bude konecny vysledok, aj ked dve zeny maju rovnake proporcie a rovnake implantaty kazda vyzera inak, tak isto ani vyber impalntatu este nezaruci ze vyzeras presne ako chces..Samozrejme to by si asi vedela kebyze sa takemu niecomu vystavis..a presne na to su tieto fora, navzajom si radime pomahame, podporujeme a utesujeme. Silokony nie je vec ktora je vseobecne uznavana a ked sa s obavami ci otazkami potrebujeme na niekoho obratit, tu najdeme podporu, zeny ktore s tym maju skusenosti ci o tom uvazuju a vedia triezvo a bez silnych emocii poradit, ci len povzbudit. Tak isto ako sa zdruzuju mamimy s detickami a vzajomne si pomahaju fungujeme aj my..a je naozaj prijemne porozpravat sa s niekym kto vie ako sa teraz citim ako pocuvat mudre reci od ludi ktori to vzivote neprezili ale samozrejme maju pravdu.

Tinizmus

Martina 210
dakujeme za tvoj seniorsky prispevok, je velmi poucny, to po prve.
po druhe - nebyt tohto fora, tak sa na plastiku ani nechodi, ci ako mam tomu rozumiet ? :D