Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Luky2012 s obliekanim nie je problem, ale kedzd nemozes dvihat a ani ziadne prudke pohyby, tak zakladny predpoklad k tomu aby si to zvladla je, aby maly vyliezol vsade kam treba sam aj na ten zachod- kup mu samlik alebo schodiky.. Dcerku prakticky len dozorujem a pomaham jej. U mna sa to vyvija fakt dobre a neboli, som 6 dni po opke, ale viac by som nezmakla, telo je vysilene a nemozes ani nic moc robit minimalne toho dva a pol tyzdna kym sa vytvroti kapsa.

jajakarinka

Lauritania.........som rada ze to mad za sebou .....no nato ze si mala dvojitu bolest tak si to zvladla uplne super gratulujeeeeeem:-) a dnes ta pustaju domkov?

slniecko83

assabloy

Snazim sa byt trpezliva a hlavne sa nechcem moc prezerat ale to neda cloveku sa neobzerat a hlavne ked idem do sprchy pozeram a porovnavam. Asi v piatok vybehnem do mesta na poriadnu podprdu v ktorej sa budem citit dobrero

evellina

Lenkalilli...ahoj ako sa mas???chcem sa ta opytat, kde si si robila predoperacne??..v PO alebo v KE? mne dal dr.Svehlik kontakty v KE, ale rozmyslam, ze radsej by som si ich spravila v PO, daj mi vediet kde si si ich robila ty a co vsetko je potrebne...inac dufam, ze po opke je u teba vsetko ok, pozdravujem :)

assaabloy

slniecko83
kup si teraz hocilen jednu podprsenku ale poriadnu. neries teraz cipky ale to aby ti sadla dobre. mne ten pas drzi dobre on ma tvar S ak to pozorne das tak to bude drzat.nemozes to mat uplne silno upnute, tak normalne mierne. musi to drzat ak drzi aj mne. chce to vsetko trpezlivost ale bude dobre uvidis :)ja som mala nosit pooperacnu 3mesiace a potom do 5tich na noc. nosila som poctivo. niektore baby po 6tich tyzdov nosia normalne podpsenky, u kazdeho je to individualne.

olly-fa

henka88,doka

Baby tak ja teraz otvaram oci... ja som mala asi fakt obrovske stastie. Doka nechapem co na vysetreni v labaku stoji 55 eur??? Mne ta moja kamoska z labaku povedala ze za normalnych okolnosti by som platila 20-25 eur. A na internom mi sestricka povedala ze pani doktorka to naratala tu sumu 14 eur podla bodov. Mam pocit ze tí tvoji lekari ti dali aj vysokohorsku prirazku...sila. A ja som vsade otvorene hovorila ze idem na agumentaciu,pani doktorka na internom mi este dokonca vela stastia popriala,nechapem ako mozu byt taketo rozdiely...

slniecko83

assabloy

Skusala som si dat ten pas na telo a mne isiel lepsie povedane sa tlacil medzi prsia. Tebe sa tam netlaci? Mne doktor povedal 3 hodky ale ja nosim 4-5 hodin.Dnes mam 6 tyzdnov od opky uz by som mala nosit nevystuzenu podprdu ale zatial mam iba jednu kupenu a v nej sa necitim dobre. Je cipkovana a skrabe ma. Musim ist na nakupy.

henka88

no a mna vyslo predoperacne v BA 100 eur, co je dost vela na to, ze som mala pocit, ze mi nic moc nespravili. :) sono som si robit nemusela.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk