Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania .....pisem ti pisem ti emaily s azetu s gmailu a stale mi chodi ze nedorucena posta a s azetu ze zla adresa

lauritania

all

dakujem vám krásne za podporu !

doka
: nie , mam prisť rano na ôsmu na kliniku a na operačku idem prvá , takže ma hned pokreslí a myslím že okolo deviatej začne ...

Miska_06

Ahojte.,
Lauritania
zajtra držím palce :)

Dnes som si bola už pre výsledky z predoperačných a všetko v poriadku, takže budúci pondelok idem na to aj ja :)

jajakarinka

Lauritania.....pisala som ti mail Prisiel ti ? Zajtra ti silno silno drzim palce !!! Daj vediet ako si dopadla budem mysliet na teba zajtra:-)

rose59

lauritania

Hi hi ved som sa potešila najprv ze sa stretneme závidím v dobrom ze o chvíľu bude po.. U mna vyše mesiaca :-((
Dovtedy budem riešiť špekulovať :-))
Hned daj vediet ...:-)))držím palceky

tomyum1

Cuculka: tomyum@hotmail.sk napis budem sa tesit :-)

Katuss25: neviem preco ti nechodia moje maily, vzdy ti odpisem, napisem a odpoved nechodi :-(
Na FB velmi nechodim a mam tam cele meno tak to tu pisat nebudem... Pozri este lepsie mail, ci ho nenajdes... Mne tvoj prisiel aj s foto a aj som ti pisala...

janas86

all,

ahojte,

dnes som bola na kontrole po 2 tyzdnoch na stehy vsetko ok som uplne v poho ako po cely cas :-) co je super a tesim sa z mojich novych prsok!!!!
pre tie baby co sa len chystaju a otalaju a nevedia sa rozhodnut!!!
!iba tolko ze urcite chodte do toho!!!!
bolest neni az taka velka a da sa to vydrzat!!!
uz ani neviem ako ta bolest bola da sa to vydrzat!!!
dnes mi dali na bok take pasy prilepene cez prska z boku take gumove na 10 dni asi aby isli k sebe. aj kupat sa s tym da v poho.
chcem sa spytat ze ci baby ste take nieco mali uz.

podprdu pooperacnu mi kazal este na 2 tyzdne nosit. tsk to je spolu len 4 tyzdne ...neni to neako malo???
asi ich mam dobre zrastene nie???ved doktorko sam vie :-)
potom uz len na noc.... no ved uvidim :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk