Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bittersweet,

Ahoj :) mam sa dobre, je to kazdym dnom lepsie... Mozem jednu foto pridat, chcela som pockat do zajtrajsej kontroly, som este cele polepena, ja sa to bojim dat aj dole...
Potrebujem poradit, ako tam pridam foto? Mam heslo do galerky, ale ked chcem pridat foto tak musim sa najskor prihlasit, ze? Treba zadat email a heslo, ale ake heslo mam dat. Som z toho domotanaaaa. Dakujem za radu :)))

mirkaviki

all

dakujem Vám baby za rady a dufam ze to zostane pri tom ,,sak to je zdarma" :D ale ta moja doktorka co mi to vravela teda jej sestricka je absolutne vacsinou neochotna tak silno pochybujem ze ked sa dozvie o aky zakrok ide tak tam napise nieco take aby to poistovna preplatila....no ved uvidime ...27.3 mám opku a toho asi skor 14. pred víkendom tam chcem ist kedze v nasej nemocnici vsetko trva tak dlho tak nechcem riskovat. myslite ze pojdem moc skoro ? ci?

marikamarika

Cau baby tak ja mam kontrolu po tyzdni za sebou, opuch na lavom prsku dost vyrazny z hora, troska modriny zo spodu na oboch prskach ale po kontrole dr zhodnotil ze sa to vyvyja vyborne..jazvy su suche ciste, prsia su zo spodu sumerne a opuch vraj zmyzne..dufam ze co najskor lebo zle sa cez neho dycha :))
Mam teplotu od vcera stale okolo 37,5 ale podla dokiho to je uplne v poriadku, nema to nic s prsiami, ale ze mam asi vystresovane dychacie cesty po ajesteze a ze sa na mna daco nalepilo..malo buly to prejst do tyzdna..inak sa citim no da sa..bolesti su, ale znesitelne akurat ta teplota ma obera o energiu..

marikamarika

Lauritania

Ahoj fesanda krasna tak ako sa dneska mas, kedy ta pustia domov? Vsetkp je v poriadku s tebou? Dufam ze ano, a drzim palec :)

bittersweet

Luky2012 s obliekanim nie je problem, ale kedzd nemozes dvihat a ani ziadne prudke pohyby, tak zakladny predpoklad k tomu aby si to zvladla je, aby maly vyliezol vsade kam treba sam aj na ten zachod- kup mu samlik alebo schodiky.. Dcerku prakticky len dozorujem a pomaham jej. U mna sa to vyvija fakt dobre a neboli, som 6 dni po opke, ale viac by som nezmakla, telo je vysilene a nemozes ani nic moc robit minimalne toho dva a pol tyzdna kym sa vytvroti kapsa.

jajakarinka

Lauritania.........som rada ze to mad za sebou .....no nato ze si mala dvojitu bolest tak si to zvladla uplne super gratulujeeeeeem:-) a dnes ta pustaju domkov?