Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Tina

Ahojky ja mam po opke 6 tyzdnov a jednu bradovku mam dost citlivu. Ta citlivost moze trvat aj niekolko mesiacov. Je to neprijemne ale musime vydrzat.

tina691976

baby čo už máte po oke aj dlhší čas mali ste bolavé bradavky ja sa nemožem ani dotknuť aj ked sa rukov o nu šuchnem je mi to nepríjemné mám 2 týždne po op

jajakarinka

Lauritania .....pisem ti pisem ti emaily s azetu s gmailu a stale mi chodi ze nedorucena posta a s azetu ze zla adresa

lauritania

all

dakujem vám krásne za podporu !

doka
: nie , mam prisť rano na ôsmu na kliniku a na operačku idem prvá , takže ma hned pokreslí a myslím že okolo deviatej začne ...

Miska_06

Ahojte.,
Lauritania
zajtra držím palce :)

Dnes som si bola už pre výsledky z predoperačných a všetko v poriadku, takže budúci pondelok idem na to aj ja :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk