Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

Rose

Ahoj. Ja mam opku u cervena v utorok 4.3.
Vyska 166 vaha 57 , pod prsiami 77. Ja som zas riesila ci tie moje nebudu velke , ale od piatku som uz kludna kedze doktori aj sestricka ma uistili ze je to standart a bomby to nebudu. Idem mat anatomy 410ml pod sval. Teraz mam prazdne slabe dvojky.
Neboj , doktor vie. Je najlepsi , ma to v oku. Doveruj mu.

rose59

Dobry vecer kocky.
Nema z Vas niekto opku 5.4.2014 v BB Mudr. Cerven?
Stale riesim velkost implantatov neviem comu verit aby som nelutovala ze budu male..Sme dohodnuti 385 a 445 ml.pod svalom vysoky a stredy profil.. Vysku mam 170 62 kg pod prsiami 80 cez 90... Rada by som mala D teda vyrazne prsia ale nie vulgarne..
Vdaka

evellina

tina691976 tak dufam, ze to zvladnem aj ja takto v pohode...mam uz termin dohodnuty, ale mam aj obavy z opky, dufam ze to zvladnem :)

cukricka

Evelina

Ja som tiez prisla z Uk na operaciu a naspat som isla po 2 tyzdnoch. Letecky :) soferovanie mi robilo problem. Hlavnr zaradit z 3 do 2. Ale v uk uz som musela v praci soferovat ale na lavu mi to islo lahsie nastastie :) staram sa o deti a zvladam to zatial ale dviham ich minimalne iba na par sekund ked treba ich prelozit a pod. Ale doma som tak po tyzdni bola schpna ist von ale fucala som ako stara babka a prsia ma tahali k zemi. No 2 tyzdne su take minimum bezpecne. Taku dlhu vzdialenost urcite ale nesoferuj!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk