Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

matapazicka
neviem či sa to už po dvoch týždnoch bude dať lebo ja som po opke velmi rýchlo v pohode už cvičím aj nohy len vrch ešte nedvýham cítim to ešte ale záleží kolko má malá kilo

Lenkalili

doka

Neboj sa! Čím viac to budeš riešiť tým viac sa budeš báť. Ja by som šla do toho znova a znova a znova. Bolelo to jasné veď ma rezali, ale teraz si tú bolesť už ani nepamätám, je to vydržateľné dá sa to fakt. Najhoršie sú prvé 2-3 dni. Ja som 5,5 týždňa od opky. Chcem ísť do toho znova do roka, ak nasporím peniažky. Prska mám pekné symetrické aj všetko je fajn, no len ja som chcela dela veľké...aj som mu ukazovala foto a mi hovoril že budú také ale nie sú..preto do toho pôjdem zas a naopak teraz už sa nebudem báť vôbec! Takže hlavu hore a choď si za svojím cieľom nenechaj sa odradiť strachom. Je to fakt krásna vec. Držím pršteky :) A ber to tak že silikóny ti ostanú no ten tuk nie je až permanentný...

Titten

Matapazicka, ano, je to volnopredajne bez predpisu a odporuca sa po operaciach. Aj muz ked koleno mu robili, odporucany ho mal

bittersweet

Marikamarika tak napisala som dokimu ze to uz v bandazi neviem vydrzat a ze to uz aj snad odpucha a je mi fajn, tak on ze kludne dole. Tak som si videla prvy krat cez podprdu cici, ja mam bielu podprdu tak to vidno dobre. A je to uuuuuplne super!!!!!! Strasne mi odlahlo!:) velkost ako som chcela cca a su symetricke- mne posuval jedno prso skoro 1cm. Aj citlivost ok, ani nie su take tvrde, ta bandaz to dost skreslovala. Zajtra pisem!;)

doka

MARIKAMARIKA,
áno,bola som na vyplnenie tukom :)-len preto,že mi povedal,že to nebude bolieť-ten efekt je,ale určite nie taký,ako po silikonoch-preto mi povedal,že treba ešte raz-ale ked zvažujem daľšiu platbu,narkozu,predoperačné----tak neviem,či nemám ísť predsa na tie silikony a moja predstava bude splnená okamžite.Ja som 13 dní po,ale poviem,že neviem si v pohode sadnúť-stehy idem vyberať zajtra a tie modriny-ani nehovorím,aj prsia mám ešte celé podliate,tak ozaj neviem-či opakovať toto v máji,ale predsa prekonať strach a ísť na hotovú vec-ináč poviem,že strach až do prebudenia nemám-narkoza v pohode-ale ten pocit,že tu bolesť po nezvládnem je strašný :((

Titten

Matapazicka,

suhlas, ja som taku cudnu vodu zvracala, tak chemicky to smrdelo, lepsie ak to ide von mocakom, ale mne ked som pila tekutiny po zobudeni, to netravilo dalej, len sa to zbieralo a muselo ist vrchom von

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk